FIFA 11 | X360

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
راس میگی درباره ویا

راستش من که فتوشاپ اینقدر حرفه ای بلد نیستم و نمیتونمم که بسازم .حالا دوستان دیگه اگه میتونن بساز باید تاپیک جالبی بشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب دوستان یه فیلمی از بازی منتشر شده که خیلی جزئی گیم پلی بازی رو نشون میده. البته بگم که زبانش انگلیسی نیست.
لینک دانلود
و همچنین سایتی در مورد فیفا 11 هست با عنوان "We Are Eleven" که شمارش معکوس داره. شاید این عنوان شعار جدید فیفا باشه
و یه چیز دیگه که مثل اینکه میشه تو این نسخه دروازه بان هم بود. البته هنوز 100% مطمئن نیستم.:d

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
خوب دوستان یه فیلمی از بازی منتشر شده که خیلی جزئی گیم پلی بازی رو نشون میده. البته بگم که زبانش انگلیسی نیست.
لینک دانلود
و همچنین سایتی در مورد فیفا 11 هست با عنوان "We Are Eleven" که شمارش معکوس داره. شاید این عنوان شعار جدید فیفا باشه
و یه چیز دیگه که مثل اینکه میشه تو این نسخه دروازه بان هم بود. البته هنوز 100% مطمئن نیستم.:d
سایتش که فرانسویه ظاهرا! اگه خبر مهمی بود(مثل همین بازی با دروازه بان تو Be a Pro یا بازیهای 11vs.11 تو مود MP) مطمئنا یه Countdown تو وبسایت رسمی خود FIFA11 قرار میگرفت یا حداقل یه سایت انگلیسی واسش ثبت میشد!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
1 اکتبر 2010 مصادف با 9 مهر 1389 :d
:D واقعا 9 مهر میاد ؟!؟! OMG !!! پس همین روزا باید منتظر دمو قابل بازیش باشیما :D
لینک دانلود
دمت گرم خلی باحال بود . پدرو رو از پشت سر نشون داد بنظر میرسه صورتش رو درست کرده باشن :D نمیشه واسش صبر کرد :( فقط خداکنه faceهای همرو درست کرده یاشن نه فقط بعضی بازیکنارو

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگه دقت کرده باشید استیل گیم پلی بازی تا حدودی فرق کرده و از همین video کوتاه هم میشه تشخیص داد. اگه 2-3 بار آخرین قسمت گیم پلی رو ببینید متوجه تفاوت سرعت، انجام حرکات تکنیکی بعد از گرفتن توپ و انداختن آن در جهت مورد نظر و همین طور وزن توپ میشید که اون ضربه ایستگاهی به نظرم خیلی خوب رفت.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگه دقت کرده باشید استیل گیم پلی بازی تا حدودی فرق کرده و از همین video کوتاه هم میشه تشخیص داد. اگه 2-3 بار آخرین قسمت گیم پلی رو ببینید متوجه تفاوت سرعت، انجام حرکات تکنیکی بعد از گرفتن توپ و انداختن آن در جهت مورد نظر و همین طور وزن توپ میشید که اون ضربه ایستگاهی به نظرم خیلی خوب رفت.
دقیقا دوسته من میخواستم همین بگم که شما خیلی بهتر بیانش کردید دیگه از بی وزنی بازی راحت شدیم توپش مثله بادکنک بود و پاسایه پینگپنگی راحت شدیم حالا میشه یه بازی نزدیکتر به واقعیت بازی کنیم منکه لحظه شماری میکنم:x

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دقیقا دوسته من میخواستم همین بگم که شما خیلی بهتر بیانش کردید دیگه از بی وزنی بازی راحت شدیم توپش مثله بادکنک بود و پاسایه پینگپنگی راحت شدیم حالا میشه یه بازی نزدیکتر به واقعیت بازی کنیم منکه لحظه شماری میکنم

نسخه ی 2010 هم خیلی توپش بی وزن نبود!! مشکلات اصلیش به نظر من داوری بسیار بد و همینطور خنگی دروازه بان خودی بود! بودر کنید من یه کارایی از دروازه بان دیدم که ....!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نسخه ی 2010 هم خیلی توپش بی وزن نبود!! مشکلات اصلیش به نظر من داوری بسیار بد و همینطور خنگی دروازه بان خودی بود! بودر کنید من یه کارایی از دروازه بان دیدم که ....!
آره اگه نسبت به world cup بخوایم بگیریم خیلی بهتر بود اما باز هم مشکل داشت. اتفاقا به نظر من مشکل داوری به اون صورت نداشت فقط گاهی اوقات اوت یا کرنر رو جا به جا می گرفت و اون هم به ندرت. مشکل اصلی پاس کاری بازی و دروازبان های دو طرف بود که با این چیزی که من دیدم و خودشون گفتن هر دو تا مشکل برطرف شده یا به حد قابل قبول رسیده.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
علاوه بر اسکلی داور و دروازه بان ها( که مثل ماست می ایستند نگاه می کنند عوض اینکه توپا رو بگیرن توپا که تو اوت میره رو شیرجه می زنند)یه مشکل دیگه این که بازیکنا که تو دفاع به هم می خورند باعث خوردن گل مرده خوری میشه یه سانتر عالی می فرستی جلو دروازه 20 ساعت طول می کشه تا استپ کنه بعد شوت بزنه
کاش مشکلاش حل بشه در هر صورت هر چی هست از pes بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر