FIFA 11| PS3

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
این افراد خارجی واقعا خیلی ترسو هستن!! من هر دفعه که بازی میکنم اونایی که 3 تا گل می خورن سریع کانکنشونو قطع میکنن!! اینطوری هیچ تغییری هم توی رنک ایجاد نمیشه و انگار که اصلا بازیی انجام نشده!
برای شما ها هم از این کارا میکنن؟! به محض اینکه گل رو دریافت میکنن و میبینن که نمی تونن ببرن سریع قطع میکنن!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
این افراد خارجی واقعا خیلی ترسو هستن!! من هر دفعه که بازی میکنم اونایی که 3 تا گل می خورن سریع کانکنشونو قطع میکنن!! اینطوری هیچ تغییری هم توی رنک ایجاد نمیشه و انگار که اصلا بازیی انجام نشده!
برای شما ها هم از این کارا میکنن؟! به محض اینکه گل رو دریافت میکنن و میبینن که نمی تونن ببرن سریع قطع میکنن!

د داری اشتباه میکنی دیگه برادر ! اگه بعد از دقیقه س 5 از بازی بره بیرون 3 -0 به نفع شما میشه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اگر بره بیرون امتیاز کم میده!مثلا جای 40 تا 20 تا میده.
اونی که این سیستم امتیاز رو برای فیفا گذاشته واقعا آدم ابلهی بوده!الان خود من با هزار بدبختی دیروز دو سه بازی بردم بعد یک بازی رو از یک آدم ابلهی که بعد گلش فقط داشت تو دفاع پاس میداد با یک اختلاف باختم.تمام امتیازات بردهام که اکثرا با اختلاف بودن هم پرید.بعدش هم طبق معلوم یک بازی که جلو بودم رو به لطف نت باختم(قطع شد نت) و دیگه معلوم نیست چقدر شده امتیازم!

راستی ما از این خارجیا تو رنک مچ مینالیم!چند روز پیش یک ایرانی به اسم ریل پرشین تو رنک به تورم خورد تازه فهمیدم کثیف یعنی چی!فقط یکی از کثافت کاری هاش رو بگم چون فکر کنم این یک کارش جدید بود.برای تک تک ضربات شروع مجدد انقدر صبر میکرد تا خود بازی ضربه رو بزنه.جای یک ربع 25 دقیقه بازیمون طول کشید!آخراش داشت خوابم میبرد دیگه و توام حمله کردن نداشتم.
میگم نکنه این کارا رو ما ایرانیا یاد خارجیا دادیم؟از فرهنگ ما بعید نیست واقعا!اینم مثل رانندگیمون و بقیه کارامونه لابد.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
امتیــاز کامل رو میده.
د داری اشتباه میکنی دیگه برادر ! اگه بعد از دقیقه س 5 از بازی بره بیرون 3 -0 به نفع شما میشه
و البته اگر نتیجه ی به دست اومده بهتر از 3-0 باشه همون نتیجه ای که بوده ثبت میشه.

بــرام جالبه که چرا اینجا هیچ کس علاقمند نیست که بره سایت EASportsfootball.com و GameFaceـش رو بسازه و یه سری به پروفایلــش بزنه ، و یا حتـی کسی علاقمند نیست توی Goal of The Week های سایت مذکور شرکت کنه ! من شخصاً اگر گل به درد بخــوری داشته باشم همیشه سعی میکنم شرکت کنم . فقط بدیش اینه که تعداد Slotهــاش خیلی کمه و مجبوری گل ها رو روی هم آپلــود کنی.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اونی که این سیستم امتیاز رو برای فیفا گذاشته واقعا آدم ابلهی بوده!الان خود من با هزار بدبختی دیروز دو سه بازی بردم بعد یک بازی رو از یک آدم ابلهی که بعد گلش فقط داشت تو دفاع پاس میداد با یک اختلاف باختم.تمام امتیازات بردهام که اکثرا با اختلاف بودن هم پرید.بعدش هم طبق معلوم یک بازی که جلو بودم رو به لطف نت باختم(قطع شد نت) و دیگه معلوم نیست چقدر شده امتیازم!

راستی ما از این خارجیا تو رنک مچ مینالیم!چند روز پیش یک ایرانی به اسم ریل پرشین تو رنک به تورم خورد تازه فهمیدم کثیف یعنی چی!فقط یکی از کثافت کاری هاش رو بگم چون فکر کنم این یک کارش جدید بود.برای تک تک ضربات شروع مجدد انقدر صبر میکرد تا خود بازی ضربه رو بزنه.جای یک ربع 25 دقیقه بازیمون طول کشید!آخراش داشت خوابم میبرد دیگه و توام حمله کردن نداشتم.
میگم نکنه این کارا رو ما ایرانیا یاد خارجیا دادیم؟از فرهنگ ما بعید نیست واقعا!اینم مثل رانندگیمون و بقیه کارامونه لابد.

این که خوبه،من شانسی به یه ایرانی خوردم به نام Milad_iran1
بعد دیدم میلان برداشته،بعد گفتم ایول که ایرانی هستی و ادش کردمو اینا
یدفعه رفتیم تو بازی ! آقا چشمتون روز بد نبینه !!!!! دروگبا تو تیمش بود ! دروازبانش خولیو سزار بود !!!!! من دیگه گرخیدم ! بعد اول بازی یک گل زد و 7 دور دور زمین رو طواف کردو رقصید ! آخر بازی 3-1 بردمش و بهش گفتم : نوب بیچاره ! یه کریستیانو رونالدو رو هم وقت کردی بیار تیمت ! که ایشون در جواب پیام من یه جواب ناموسی خوشگل بهم دادن ! و منم بهش گفتم که شخصیتم در این حد نیست که همچین چیزی در جوابت بدم ، ولی سعی کن با بازی ببری نه با بازیکن و جرزنی !

میگم آدم وقتی هموطنش اینه و اینطوری تقلب میکنه و آخرشم یه فحش چرب و چیلی به آدم میده،آدم از خارجیا چه انتظاری داره ؟
کم کم دارم به این نتیجه میرسم که باید نامرد بود،باید وقتی گل جلویی وقت تلف کنی،باید وقتی گل میزنی تو زمین لامبادا برقصی ! باید 300 بار صحنه آهسته نگاه کنی و .... نمیدونم چی بگم والا

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
امتیــاز کامل رو میده.
کم میده.من دقت کردم همین دیروز 20 تا داد بهم.یارو تو 20 دقیقه 3 تا خورد و رفت.حداقل 30 امتیاز رو میگرفتم با همون نتیجه!

بــرام جالبه که چرا اینجا هیچ کس علاقمند نیست که بره سایت EASportsfootball.com و GameFaceـش رو بسازه
من رفتم.اتفاقا بعد دیدن عکس خودت علاقه مند شدم.برنامه اش رو هم گرفتم ولی آخرش گرخیدم.مثل باید با وبکم عکس میگرفتم.خلاصه بیخیالش شدم.:d

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که باید نامرد بود،باید وقتی گل جلویی وقت تلف کنی،باید وقتی گل میزنی تو زمین لامبادا برقصی ! باید 300 بار صحنه آهسته نگاه کنی و .... نمیدونم چی بگم والا
واقعا حرف دل منو زدی!من خیلی خیلی جوانمردانه بازی میکنم.پنالتی های الکی رو میزنم بیرون!توپ رو از گلر بگیرم گل نمیزنم و... ولی دیگه انگیزه این کارا رو ندارم.دیروز یارو خارجیه وسط بازی پاشد رفت یک 5 دقیقه ای و منم مثل آدم وسط زمین رو پایی میزدم.وقتی اومد مثل وحشیا اومد توپو ازم گرفت و شروع کرد به حمله.آخه آدم حمال من این همه منتظرت بودم نباید حداقل توپ رو بدی به من؟مردک دقیقه 115 دوباره پاشد رفت و منم دیگه بهش رحم نکردم و گل رو زدم.

همه اش شدی عوضی بازی.جای اینکه بازی کنن و از فیفا لذت ببرن همه اش به فکر امتیاز و اینجور چیزا شدن.

===============
آقا این لاو سیزن رو چجوری میشه غیر فعال کنم؟برای حریفام البته.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بــرای حریف رو نمیتونی کاری کنی ، فقط مال خودت رو میتونی فعال/غیرفعال کنی.
تنــها راهــش اینه که قدرت Default تیم ها رو بدونی و اگر دیدی تو صفحه ی انتخاب تیم قدرت ها فرق داره وارد بازی نشی ( البته تو بازی هم موقعی که داره ترکیب تیم ها رو مینوسه اون زیر میزنه LiveSeason داره یا نه ! )
کم میده.من دقت کردم همین دیروز 20 تا داد بهم.یارو تو 20 دقیقه 3 تا خورد و رفت.حداقل 30 امتیاز رو میگرفتم با همون نتیجه!
سیســتم امتیاز دادنش کلاً عشقی ِ ، ولی در کـل بر اساس Skill level و چندتا آیتم فرعی مثل نتیجه ی بازی و اینا هم درش تاثیر داره.
ولی این رو قبــول کن که پوینت کامل رو میگیری !

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
واقعا از چیت خسته شدم
همشم بخاطر باگ های نابود فیفا است
واقعا دیگه به حدی رسیدم که اگر یه چیتر دیگه به پستم بخوره ریپورتشو میدم
باید از بین ببریمشون
باتشکر

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آقا من هر وقت جلوی این تیمهای که بازیکن اضافه دارن بازی کردم ترکیب خودم هم دیفالت نبوده.یعنی مثل آنرنک ترکیب رو چک نمیکنه و هر چی باشه میاره.برای شما هم اینجوری بوده؟
اینجوری باشه من چندتا بازیکن 99 تو رزروام میزارم که هر وقت اینجوری شد اونارو بزارم تو ترکیب و حال یارو رو بگیرم.

البته من کم به تورم خوردن اینا.مطمئن نیستم!

Venice

کاربر سایت
Jan 18, 2011
166
نام
شایان
دیشب یه اتفاق خیلی عجیب واسم افتاد تو فیفا خواستم بپرسم همچین چیزی تا حالا دیدین یا من اشتباه میکنم؟
اول چون خیلی وقت بود بازی نکرده بودم رفتم ببینم امار برد و باختام چجوریه دیدم 24 تا باخت دارم بعد رفتم یه رنک سرچ کردم
بازی 3-1 به نفع من بود حدود دقیقه ی 65 اینا منم چون میترسیدم طرف بره بیرون حمله نمیکردم اخرای بازی حواسم پرت شد یکی بهش زدم در کمال تعجب طرف نرفت بیرون
بازی تموم شد داور هم سوت رو زد و بازیکنای من شروع کردن خوشحالی کردن یهو طرف رفت بیرون
بعد رفتم دیدم باخت هام از 24 تا به 25 افزایش پیدا کرده!!! کلا نفهمیدم چی شد!!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام
اتفاقا برای منم دیشب همچین اتفاقی افتاد...
جالب اینجاست که من 2-1 بردم ، باز طرف رفت بیرون...
نمیدونم والا!!!!!!!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بازم یک عوضی دیگه.دیگه واقعا زیاد شدن.اندفه از اون عوضیا بود که واسه وقت اضافه نمیان.من که دیگه وقت اضافه نمیرم...
به غیر از این مدل چیت زدنها مثکه یک باگ تو بازی هست که باعث فریز بازی میشه.یکی دو نفر تاحالا این بلا رو سرم آووردن.تو فروم بازی که خیلیا از این شاکین.

ea باید زودتر یک پچ بده والا ملت همه بازی رو ول میکنن.من دیگه چیزی نمونده تا بیخیال رنک مچ بشم.

============

راستی کسی اینجا با تنظیمات manual بازی میکنه؟مثکه امتیاز بیشتر میده تو آنلاین؟شوت و سانتر تو این حالت واقعا غیر ممکنه.عین روبات فقط به همون جهت که واستادن توپ رو میزنن.
اگر کسی بازی میکنه راهنمایی کنه ببینیم چجوریاس.من از پاس تو عمقش که خوشم اومد!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

من رفتم.اتفاقا بعد دیدن عکس خودت علاقه مند شدم.برنامه اش رو هم گرفتم ولی آخرش گرخیدم.مثل باید با وبکم عکس میگرفتم.خلاصه بیخیالش شدم.:d

واقعا حرف دل منو زدی!من خیلی خیلی جوانمردانه بازی میکنم.پنالتی های الکی رو میزنم بیرون!توپ رو از گلر بگیرم گل نمیزنم و... ولی دیگه انگیزه این کارا رو ندارم.دیروز یارو خارجیه وسط بازی پاشد رفت یک 5 دقیقه ای و منم مثل آدم وسط زمین رو پایی میزدم.وقتی اومد مثل وحشیا اومد توپو ازم گرفت و شروع کرد به حمله.آخه آدم حمال من این همه منتظرت بودم نباید حداقل توپ رو بدی به من؟مردک دقیقه 115 دوباره پاشد رفت و منم دیگه بهش رحم نکردم و گل رو زدم.

همه اش شدی عوضی بازی.جای اینکه بازی کنن و از فیفا لذت ببرن همه اش به فکر امتیاز و اینجور چیزا شدن.

===============
البته من اصلا با شما موافق نیستم،دروازان اشتباه کنه گل نمیزنم یعنی چی ؟ بابا توپو هرطور تونستی بکن تو گل فقط وقت نکش قر نده ، صحنه آهسته 300 بار نبین،همه چی حله

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
من فکر میکنم(یعنی مطمئنا هم همینطوره ! ) هر بخش بازی رو یک عده متخصص همئن موضوع میسازن،مثلا یه عده تو چهره ی بازیکنا کار میکنن یه عده رو انیمیشن ها کار میکنن و...
من معتقدم اون بخشی که رو منو ها و موضوع های وابسته به اون کار میکنن،در واقع کار نمیکنن ! یعنی کم کاری کردن ! مثلا وقتی جهت پایین رو میزنی و میخوای بری رو گزینه ی بعدی با یه تاخیر میره،یا مثلا تو روم ها باید جوری باشه که مثلا تو یه روم اگه لول 30 به بالا باشی بتونی بری تو و اگه نباشی،اصلا نزاره بری تو،یا مثلا میری تو یه روم و میخوای با فلان بازیکن بازی کنی،بعد بهش دعوت میدی یه دفعه میبینی یکی دیگه اومد تو دعوتت و این یعنی مرگ ! چیت و تقلب هم که بیداد میکنه،ولی هرچی هم که باشه :
WE ARE 11 و ....
بقیشو تو امضام نوشتم ! :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
ما دو تا سوال کردیم تاپیک با کویر لوت یکی شد.به قول کمال بچه ها اصلا اهل کمک کردن به همدیگه نیستن.

در هر صورت این تنظیمات منوال به نظر میاد تو رنک تاثیر میزاره چون من الان رنکم از 27 رسیده به 29 اونم با چند تا مساوی و یکی دو تا برد معمولی.
البته این منوال خیلی رو گل زدن تاثیر میزاره و دهن آدم واسه ساخت یک موقعیت سرویس میشه.تازه من شوت رو منوال نمیکنم چون اصلا بلد نیستم تو چارچوب بزنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر