FIFA 11| PS3

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام
راستش سوالم شاید خیلی ساده باشه ولی برام مهمه:
این فبفا11 تیم هاش همه باشگاهی هستند یا کشوری هم داره؟
و این که با توجه به این که من زیاد فوتبال بازی نمیکنم(تقریبا اصلا)به نظرتون این را بگیرم و تموم یا وایسم 12 را بگیرم و تموم.:d
با تشکر

هم باشگاهی داره هم اکثر کشوری ها ... بستگی داره که بتونین تا موقع اومدن fifa12 صبر کنین :D ولی خوب به نظرم بهتره fifa 12 رو بگیرین چون دیگه ارزش نداره به fifa 11 پول بدین بعد که fifa 12 اومد مجبور شین دوباره اونم بخرین ..

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
یعنی گوشه بگیرم طوری که توپ به تیرک نزدیک و فقط r1 و دایره رو بزنم

رمز اصلی زدن ضربه کاشته اینه که آنالوگ رو بالا نگه دارید که توپتون زیاد بلند نشه.

اگه زیر 30 یارد فاصله دارید بالا رو نگه دارید قدرت رو بین 2-3 پر کنید . اگه فاصله کمه میتونید R1 رو هم نگه دارید ولی میشه بدون R1 هم اکثر ضربات رو گل کرد.کم کم دستتون میاد

اگه بیشتر از 30 یارد فاصله دارید بالا و L1 رو نگه دارید قدرت رو بین 4-5 پر کنید.این نوع ضربات رو سخته گل کردن.پیشنهاد میکنم حتما از CR7 برای این نوع ضربات استفاده کنید.

در هر صورت بالا رو نگه دارید

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
رمز اصلی زدن ضربه کاشته اینه که آنالوگ رو بالا نگه دارید که توپتون زیاد بلند نشه.

اگه زیر 30 یارد فاصله دارید بالا رو نگه دارید قدرت رو بین 2-3 پر کنید . اگه فاصله کمه میتونید R1 رو هم نگه دارید ولی میشه بدون R1 هم اکثر ضربات رو گل کرد.کم کم دستتون میاد

اگه بیشتر از 30 یارد فاصله دارید بالا و L1 رو نگه دارید قدرت رو بین 4-5 پر کنید.این نوع ضربات رو سخته گل کردن.پیشنهاد میکنم حتما از CR7 برای این نوع ضربات استفاده کنید.

در هر صورت بالا رو نگه دارید
اگه L1 رو نگه دارم که زمینی میزنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,785
شما فقط گوشه دروازه پشت دیوار دفاعی رو هدف بگیر بعد بالا رو بگیر شوت هم یک سوم پر کن بزن میره تو گل تضمینی:dمن خودم از هر 10 تا 8 تاش رو اینطوری گل میکنم اگه توپ دورتر بود L1 رو بگیر که شوت خرکی بزنی.البته باید از نصف بیشتر پر بشه وگرنه زمینی میزنه.زمینی هم میشه زد مثل گلی که رونالدینیو به وردربرمن زد(اگه دیده باشی)دیوار دفاعی میپره ولی توپ از زیر پاش رد میشه ولی خوب زیاد امکانش نیست اینطوری گل بزنی

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
نه بابا تازه واسه من خیلی آسونه بیشتر کاشته هایی که نزدیک دروازس رو گل میکنم :-"
طریقه گل کردن ضربات نزدیک رو میگم حال کنید :
اگه خطا نزدیک و سمت راست و بازیکن ، پا راست باشه (مثال ) کمی دیگه به سمت راست بچرخونید بعد ضربتونو حدود یکی از اون نمیدونم چی :D بزنید(همون کم و زیاد شوت ها رو نشون میده ) بعد کات چپ بدید واگه سمت چپ بود که برعکس کلا کات بدید زاویه مخالف دروازه بان :D دیگه گلتونو تماشا کنید من هم چون طرفدار بارسلوناام با ژاوی اکثرا گل میکنم امتحان کنید بد نیس :D

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

آروم اگه بزنی آره. هدف ضربه آزاد های نزدیک دروازه هم همینه که زمینی بزنی کات دار گلر شیرجه می زنه اما توپ گل میشه. کلا یه سری گل معمول باگ فیفاست که اگه درست بزنی گل میشه. مثل این شوت کات دار زمینی یا کرنر تیر دو، یا شوت کات دار پشت محوطه.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
در همین راستا، دوستانی که به سختی میتونن با کریس رونالدو ضربه آزاد گل کنن باید این کارا رو بکنن تا توپ یه حالت قوسی قشنگی برداره (یعنی ابتدا بالا بره بعد یهو بیاد پایین :d)
مقدار کافی از شوت رو به همراه جهت بالا رو نگه دارین (یکم بیشتر از بقیه بازیکنا) سپس سریعا هر دو دکمه رو ول کنید و پس از وقفه کوتاهی دوباره جهت بالا و جهت کات موردنظر رو بگیرید :d
شوت+بالا ---- وقفه ---- بالا+جهت کات

این مد Lounge هم بعد از 15-16 تا بازی همش داره Badge های تکراری میده

starmaxiran

کاربر سایت
Jun 27, 2011
7
اقا من pes بازی میکنم
لیگ ml رو شروع کردم با رئال
کل بازیها رو هم بردم
حدود 159 میلیوت دلار هم پول تو حسابم بود
رفت تعطیلات لیگ
بعدش که بازیها شروع شد
دیدم همه بازیکنها رو فروخته
فقط اشغالیا مونده
کل بازیها رو هم بده بودم
باید چی کار کنم؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اقا من pes بازی میکنم
لیگ ml رو شروع کردم با رئال
کل بازیها رو هم بردم
حدود 159 میلیوت دلار هم پول تو حسابم بود
رفت تعطیلات لیگ
بعدش که بازیها شروع شد
دیدم همه بازیکنها رو فروخته
فقط اشغالیا مونده
کل بازیها رو هم بده بودم
باید چی کار کنم؟

جیگرم اینجا در مورد فیفا بحث میشه نه چی چی چی چی ساکر !

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان عزیز

من این کد آنلاین رو بازی را میزنم ولی قبول نمیکنه
شاید استفاده شده
برای گرفتن کد آنلاین چه کار باید کرد ؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یعنی key خریدی؟ اگه سایت معتبری خریده باشی کار می کنه. مال من خیلی سریع کار کرد. شاید اشتباه می زنی. شاید هم شما چیز دیگه ای داری می گی. بیشتر توضیح بده.

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
نه key نخریدم از کلیدی که پشت دفترچه بود استفاده کردم
اگر بخواهم key بخرم از کجا باید تهیه کنم و آیا ریجن مختلف داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر