FIFA 11| PS3

چرا اینجوری حساب میکنین ؟
حجمی که میگیره از پهنای باندتون دقیقاً مثل این میمونه که دارین اون لحظه دانلود میکنین البته یکم از دانلود بیشتر یعنی نیم برابر
چون توی ایران upload نصف دانلوده !
فکر کنم یه بازی 6 دقیقه ای از فیفا حدود 20 دقیقه بشه پس شما ببین با نتی که داری چقدر توی مثلاً 20 دقیقه دانلود میکنی توی کامپیوتر همونو نیم برابر بهش اضافه کن میشه حجمی که توی بازی از شما کم میشه!

چرا اینجوری حساب میکنین ؟
حجمی که میگیره از پهنای باندتون دقیقاً مثل این میمونه که دارین اون لحظه دانلود میکنین البته یکم از دانلود بیشتر یعنی نیم برابر
چون توی ایران upload نصف دانلوده !
فکر کنم یه بازی 6 دقیقه ای از فیفا حدود 20 دقیقه بشه پس شما ببین با نتی که داری چقدر توی مثلاً 20 دقیقه دانلود میکنی توی کامپیوتر همونو نیم برابر بهش اضافه کن میشه حجمی که توی بازی از شما کم میشه!

نه آقا این حرفا چیه؟؟من تو 20 دقیقه 500 مگ دانلود میکنم.چه ربطی به فیفا داره؟
هر بازی در حد 2-3 مگ مصرف میکنه.

آره منم موافقم،توجیهت داقون بود ! اگه فرار باشه مثلا یه دست بزنیم 200 مگ بره که ورشکست میشیم که !!!! من فکر میکنم زیر 10 مگ مصرف میشه

آره منم موافقم،توجیهت داقون بود ! اگه فرار باشه مثلا یه دست بزنیم 200 مگ بره که ورشکست میشیم که !!!! من فکر میکنم زیر 10 مگ مصرف میشه

یعنی از نظر شما توی هر بازی شما از نصف پهنای باندتون استفاده میکنید ؟! یعنی شما مثلاً adsl 256 دارین میشه 32kb دانلود که توی بازی فکر میکنید با نصف این میتونید اصلاً بازی کنید ؟!
به نظرتون شما مثلاً با 16kb دارین اون لحظه بازی میکنید اونم با پینگ داغون ایران ؟
من بهتون قول میدم اگه 32 تارو اون لحظه نگیرین از پهنای باند زیر 30 تا نیستش !
اصلاً با این speed ایران یکم از این حد کسی کمتر باشه بازیش براتون خیـــــــلی سخت میشه مگر اینکه پینگ خیلی پایینی داشته باشه که توی ایران بعیده! توی ایران پینگ زیر 250 به زور دیده میشه.
البته اینا همش نظر من و تجربه منه شایدم اشتباه باشه ولی شک دارم.

یعنی از نظر شما توی هر بازی شما از نصف پهنای باندتون استفاده میکنید ؟! یعنی شما مثلاً adsl 256 دارین میشه 32kb دانلود که توی بازی فکر میکنید با نصف این میتونید اصلاً بازی کنید ؟!
به نظرتون شما مثلاً با 16kb دارین اون لحظه بازی میکنید اونم با پینگ داغون ایران ؟
من بهتون قول میدم اگه 32 تارو اون لحظه نگیرین از پهنای باند زیر 30 تا نیستش !
اصلاً با این speed ایران یکم از این حد کسی کمتر باشه بازیش براتون خیـــــــلی سخت میشه مگر اینکه پینگ خیلی پایینی داشته باشه که توی ایران بعیده! توی ایران پینگ زیر 250 به زور دیده میشه.
البته اینا همش نظر من و تجربه منه شایدم اشتباه باشه ولی شک دارم.

من بررسی کردم تو فیفا حدود 5kb مصرف میشه من دانلودم 16kb ا تاحالا تو فیفا مشکل نداشتم
البته تو هر بازی متفاوته ولی تو فیفا خیلی کم مصرف میشه
مقدار استفاده هیچ ربطی به پینگ نداره

من بررسی کردم تو فیفا حدود 5kb مصرف میشه من دانلودم 16kb ا تاحالا تو فیفا مشکل نداشتم
البته تو هر بازی متفاوته ولی تو فیفا خیلی کم مصرف میشه
مقدار استفاده هیچ ربطی به پینگ نداره

خیلی عجیبه اگه 5kb باشه . ولی بررسی کردین باید درست باشه .
درسته پینگ ریطی به speed نداره ولی باز خیلی عجیبه 5kb به حر حال هر چی کمتر به نفع ایرانیها !
البته من نا محدودم ولی باز خیلی ها محدودیت دارن.

يه توضيح در مورد اين Ultimate ميدي دكي!؟

آره داداش،البته خودمم تازه 2 ساعت بازی کزدم،من انگلیسیم قابل قبوله ولی این دیگه خیلی انگلیسی میخواد،یه جورایی تیم داری به روش آنلاینه،یه تیم داقون بهت میده،تو مسابقات با بچه های دیگه شرکت میکنی تو تورنمنت های مختلف،سعی میکنی قهرمان شی،بهد بهت سکه ( COIN ) میده بعد با این سکه میتونی یک سری پک توش بخری که ظاهرا از تو این پک ها،مثلا تو یه پکی که من خریدم 11 تا بازیکن بود که بعضی هاش رو با عنوان Rare معرفی کرده بود یعنی کمیاب و این بازیکنا همونایی هستن که اگه از ایت 11 تایی که تو پک هست واسه تیمت انتخاب کنی و بهش بازی بدی در آینده پیشرفت میکنه،من تا همینجاهاشو فعلا فهمیدم،حتی میتونی واسه تیمت مربی استخدام کنی،استادیوم بخری ظاهرا و ...
اصالا و کلا تو هرچیزی اینکه آدم داقون باشه و با تلاش بیاد No.1 بشه،آدم خوشش میاد و سازنده های گیم از این علاقه ی آدما به خوبی استفاده کردن و بازی هاشون رو بر این اساس میدن،اصالا بازی ای که انتها داشته باشه،دل رو میزنه،بازی Tinytoon یه همون همویج خور خودمون تو سگا یادتونه ؟ بازیش انصافا در اون سطح قشنگ بود ولی اینکه لولت بالا نمیرفت،قوی تر نمیشدی و صرفا باس یک سری مراحل رو میرفتی جلو،این باعث میشد که سیر شی ( از کجا رسیدیم به کجا ! )

راستی بچه ها از جمله Black Cat و نیما،خواستم بگم میخوام بگم اون ایراد های عجیب غریب فیفا رو تو همین روزی میخوام بگم بهتون،ایشالا که به دردتون بخوره:)

راستی بچه ها از جمله Black Cat و نیما،خواستم بگم میخوام بگم اون ایراد های عجیب غریب فیفا رو تو همین روزی میخوام بگم بهتون،ایشالا که به دردتون بخوره:)
ممنون میشیم دکترجان ;)

ممنون میشیم دکترجان ;)

خوب ببینین بچه ها ،اول میریم تو Online match بعد قسمت Custom Match ، بعد اونجا از فیفا میخوای که یه بازی رو برات پیدا کنه که احتمالش خیلییی کم باشه مثلا تو تنظیمات میگی که مثلا تیم ها 1 ستاره باشن،وقت بازی 20 دقیقه باشه،بازی رنکی نباشه که مسلما تو دنیا هیچ کسی نیست که دلش بخواد همچین بازی ای رو بازی کنه ! پس فیفا یه جست و جو میکنه و میگه که همچیت بازی ای که شما بخوای بازی کنی نیافتم،حالا از شما میپرسه میخوای یه بازی بسازی ؟ شما میگی بله و حالا ازش میخوای که یه بازی رنکی بسازه،تیم ها 5 ستاره باشن،بازی 6 دقیقه باشه،سرعت بازی نرمال باشه و کلا همون چیزی که هممون دنبالشیم،حالا که OK میکنین،با کمال تعجب میبینین که بالای 95 درصد بازی هایی که میسازه،پینگ هاشون خوبن !!!!! این واقعیت رو من شانسی و البته با دقت و تجربه پیدا کردم،تست کنین،جواب داد...
اعتبار دادن یادتون نره !

اما در مورد اینکه هوا رو به دلخواه خودت تغییر بدی! اینم باز از کشفیات خودمه ! ببینین وقتی که Host میشین و طبق روشی که توضیح دادم(و حالا کلا هر روشی که بازی کردین و ترجیحا شما host بودین یعنی اسم تیم شما رو سمت چپ نوشته بود،چون این چیزی که من تست کردم بیشتر واسه حالتی جواب میده که شما Host باشین ! ) حالا صفحه ی قبل از اینکه برین تو بازی،یعنی همون صفحه ای که دارین ترکیب میچینین،اگه دقت کنین بالای صفحه نوشته مثلا هوا بارونی،بازی 6 دقیقه،اسم داور هم آقای کیک ! حالا اگه برین تو قسمت فورمیشن و دوبارهBack بزنین و بیان تو همون صفحه قبلی،میبینین که بالا نوشته بازی 6 دقیقه داور آقای کیک ولی این دفعه مثلا میزنه هوا Dry ٌصاف ! یعنی کلا شما هر دفعه بری تو فورمیشن و بک بزنی،حالت هوا عوض میشه ! (از دست این سازنده های فیفا ! ) تجربه ی من نشون داده اگه برین تو فورمیشن و بعد بک کنین و هوا رو صاف بزنه،اگه یک بار دیگه هم پشت سرش برین تو فورمیشن و بعد دوباره بک بزنین و دوباره بازم نوشته باشه هوا صافه،اون بازی بالا 80 90 % هواش صافه !
این ها رو خودم نجربه کردم و همش جواب داده،سوال داشتین در خدمتتونم
نامردین اگه اعتبار ندین !

• Like
Reactions: BlackCat

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or