FIFA 11| PS3

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
psn id دارم
ولی ماله اماراته فک کنم
بازیم ماله کره هست
وقتی میرم اکانت بسازم بعد وارد کردن ادرس یه کدی میخواد فک کنم سوشال سیکوریتی یا همچین چیزی باشه
من این کد از کجا بیارم؟
اگه کره نمیشه اکانت کجا بسازم؟
سنگاپور و هندم ساختم نشد

گرفتی مارو؟:-l نکنه منظورت Zip Code ــه؟:d اونکه مربوط به کد پستی میشه که باید وارد کنی، ربطی به بازی نداره:d

کسایی که جدید اومدن اد کنن بازی کنیم.البته شاید یکی دو روز نیام چون یکم حال و روز بازیم (همه بازیا) خوب نیست چند وقته!شایدم بیام.:d

psn : amin884

اتفاقا نیما امسال خیلی خوب بازی میکنه.باگهای بازی خیلی کم شده!بالاخره بازی یکوقتایی تو ضربه آزاد و پنالتی اشتباه میکنه که اونم شانسیه.فقط نمیدونم چرا همیشه به نفع نیماس این شانسها:D

به نظرم یک لیگ الکی راه بنداز بیشتر واسه جمع شدن بچه ها و یکم هیجان.واسه دستگرمی خوبه.می خوای خودم راه میندازم!
تکلیفِ مارو روشن کن!:-l بالاخره آماده هستی یا نه؟:-l:d

لیگ الکی یعنی چی؟:-l مگه فیفا بچه بازی ــه؟:d
من اکانتو ساختم مستقیم برم کد رو وارد کنم؟
یا قبلش باید کارای دیگه ای هم انجام بدم؟
اندونزی هم کد و قبول نکرد

شما تشریف ببر تو بازی اول!:-l بعد خودش کد رو ازتون می خواد ، محبت بفرمایید وارد کنید

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
لیگ الکی یعنی همون لیگای تو بازی:D نه از این لیگای که پارسال انجام دادین و پول جمع کردین!

آها! یعنی همینجوری دورِ هم جم بشیم و بعد یه نفر که اختلاف امتیازش با بقیه بیشتر شد دیگه کسی بازی نکنه!:-l به قولِ یکی از دوستان "بارکـــلا"!:d ایده ی خوبه.

به من تیکه می ندازی امین؟:-l دستِ گلت در نکنه:-l. وقتی پول دادنُ اونجور شد دیگه اینجوری چه شود!:-l

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
منظورمو بد رسوندم پوزش:">
وقتی میخوام اکانت کره بسام
بعده انتخاب ایمیل و رمز عبور نام کاربری و ادرس و ... یه کدی میخواد که اکانتای کشورای دیگه نمیخوان
7 یا 8 رقمیه و هر عددی میزنم قبول نمیکنه

با اکانتای هند و اندونزی و سنگاپور امتحان کردم نشد
من میرم بخش انلاینش میزنم بعد چند تا گزینه میاد من گزینه اولی
(redeem code for free online pass) رو میزنم بعد بعد یه تصویر ابی میاد که 3 تا کادر داره
من اینجا همون کدی که پشت دفترچه بازی هستو وارد میکنم بعد مینویسه:
the code you entered may not be correct or may no longer be valid.
please
check your entries.
مشکل چیه؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بیا این واسه کد کره:
The first 6 numbers are your birth year, month, day.
If you're born on March 14th, 1911 it's
110314

The next 7 numbers are just random numbers but males start with 1 and females start with 2.

So the whole thing is
11(year)05(month)14(day)-1(2)XXXXXX

مثل همین آخری بزن!

آها! یعنی همینجوری دورِ هم جم بشیم و بعد یه نفر که اختلاف امتیازش با بقیه بیشتر شد دیگه کسی بازی نکنه!:-l به قولِ یکی از دوستان "بارکـــلا"!:d ایده ی خوبه.

خوب منم نگفتم تا تهش بریم.همین چهارتا بازی ای که میشه خوبه دیگه حوصلمون سر نمیره یک مدت.سخت نباید گرفت.هدف بازی کردنه نه اول شدن!

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام یه سوال داشتم من توی بازی جام جهانی2010دیدم که مربی هم نشون میده
توی fifa11 هم همینطوره؟ گرافیک کدوم بهتره؟

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
سلام یه سوال داشتم من توی بازی جام جهانی2010دیدم که مربی هم نشون میده
توی fifa11 هم همینطوره؟ گرافیک کدوم بهتره؟

نه توي 11 نشون نميده.كلا مربي نشون دادن رو بيشتر واسه نسخه هاي جام جهاني و جام ملتها كار ميكنند.
گرافيك wc هم فوق العاده بود مخصوصا چمنها ولي قطعا 11 گرافيك خيلي بهتري داره از همه لحاظ.
مهمترين پيشرفت گرافيكي هم به نظر من در قسمت نورپردازي بوده و پيشرفت بزرگ بعدي شبيه سازي بازيكنها بوده.گيم پلي هم كه مثل هميشه عالي و واقع گرايانه.
حتما پيشنهاد ميكنم امتحانش كن.
fifa 11 بهترين شبيه ساز ورزشي تا به امروز

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
یه سوال
اگر بازی رو دست 2 بگیریم کدشو استفاده کرده باشن نمیتونیم کد رو از جایی بخریم ? مثلا از psn ?

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام
یه سوال
اگر بازی رو دست 2 بگیریم کدشو استفاده کرده باشن نمیتونیم کد رو از جایی بخریم ? مثلا از psn ?

چرا ميتوني از store بگيري ولي بايد رجيون بازيت با اكانتي كه از storeش خريد ميكني يكي باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر