Fifa 11 League Registration

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
عشق Fifa 11 کشته منا لطفا منم اد کنید من ظهرها ساعت 2 تا 4 و شبا 10 تا 1 هستم خوشحال میشم با دوستانم بازی کنم
farzadwar گیمرتگ من هست منتظرم عزیزان
ممنون

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
سلام دوستان
عشق Fifa 11 کشته منا لطفا منم اد کنید من ظهرها ساعت 2 تا 4 و شبا 10 تا 1 هستم خوشحال میشم با دوستانم بازی کنم
farzadwar گیمرتگ من هست منتظرم عزیزان
ممنون

احیاناً شما همون XXFARZADREZAXX
نیستی‌ که بعدش شد farzadreza
و حالا شده Farzadwar
?????????

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
نمیدونم چرا پاک شد. دوباره میپرسم:
چه جوری میشه وقتی بصورت لایو بازی میکنیم ترکیب تیم رو مثل حالت سینگل بچینیم.توی حالت سینگل مواردی چون markman یا edit position و ... داره. چرا توی قسمت آنلاین نداره. چطور چنین چیزی ممکنه؟

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
چه جوری میشه وقتی بصورت لایو بازی میکنیم ترکیب تیم رو مثل حالت سینگل بچینیم.توی حالت سینگل مواردی چون markman یا edit position و ... داره. چرا توی قسمت آنلاین نداره. چطور چنین چیزی ممکنه؟
ممکنه دیگه به خاطر اینکه طرف 1 ساعت معطل نکنه حریف مقابل رو;)

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
سلام
بچه ها من و چند تا از دوستان اینجا یه لیگ زدیم واسه آشنایی بیشتر ایرانی ها فیفا باز با هم و بازی
اونهای که دوست دارن میتون عضو لیگ بشن

FORFUN
pass: نداره

1 همونطور که از اسمش پیداست فقط واسه تفریح هست و شاخ و شونه و کی اول و ... نداریم :D
2 برگزاری لیگ حرفه ای با جایزه ( قابل توجه فرزاد خان :D) که نیازمند اعلام و قوانین و مقرات و نظم در برگزاری .... هست رو من به اهل فن میسپارم
3 لیگ ظرفیتش 20 نفره الانم 14 عضو داره پس خواهش میکنم اگر توی مدت 1 هفته موقت آنلاین فیفا هستید یا امتحان دارید وقت نمیکنید اینرنت قطع هست...در کمال احترام برای رعایت حقوق سایرین"عضو لیگ نشید" تا باقی بچه ها بتونن لیگ رو تموم کنند (البته میتونید عضو بشید با بچه ها آشنا بشید و قبل از تمام شدن مدت 1 هفتتون بازی کنید ولی لطفا وقتی تموم شد اعلام کنید تا دیگران هم بدونند)
تبصره : با عرض پوزش پیشاپیش از دوستانی که الان جزئی از لیگ هستند اگر ببینم کسی زیاد آنلاین نمیشه یا هفته اش تمومه من با اجازه سایرین ایشون رو حذف میکنم
4 اگر نتونستید عضو بشید من ،فرزاد ،محمد در خدمتوتن هستیم pm بدین تا دعوت نامه بفرستیم

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991

خواهشا جواب اين سوال رو بديد. تازه quick tactic ها هم همشون نيستن توي آنلاين.

يه سوال ديگه هم دارم اين لول كه ميره بالا به چه درد ميخوره؟

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
سلام
بچه ها من و چند تا از دوستان اینجا یه لیگ زدیم واسه آشنایی بیشتر ایرانی ها فیفا باز با هم و بازی
اونهای که دوست دارن میتون عضو لیگ بشن

FORFUN
pass: نداره

1 همونطور که از اسمش پیداست فقط واسه تفریح هست و شاخ و شونه و کی اول و ... نداریم :D
2 برگزاری لیگ حرفه ای با جایزه ( قابل توجه فرزاد خان :D) که نیازمند اعلام و قوانین و مقرات و نظم در برگزاری .... هست رو من به اهل فن میسپارم
3 لیگ ظرفیتش 20 نفره الانم 14 عضو داره پس خواهش میکنم اگر توی مدت 1 هفته موقت آنلاین فیفا هستید یا امتحان دارید وقت نمیکنید اینرنت قطع هست...در کمال احترام برای رعایت حقوق سایرین"عضو لیگ نشید" تا باقی بچه ها بتونن لیگ رو تموم کنند (البته میتونید عضو بشید با بچه ها آشنا بشید و قبل از تمام شدن مدت 1 هفتتون بازی کنید ولی لطفا وقتی تموم شد اعلام کنید تا دیگران هم بدونند)
تبصره : با عرض پوزش پیشاپیش از دوستانی که الان جزئی از لیگ هستند اگر ببینم کسی زیاد آنلاین نمیشه یا هفته اش تمومه من با اجازه سایرین ایشون رو حذف میکنم
4 اگر نتونستید عضو بشید من ،فرزاد ،محمد در خدمتوتن هستیم pm بدین تا دعوت نامه بفرستیم
کلا کلمه شاخ رو زیاد تکرار میکنی منظورت چیه دقیقا؟!!!!:d

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
یه سوال
مسخره نکنید!
بچهای ps3 با xbox360 نمیتونند انلاین بازی کنند؟؟
و جمعیت کدومشون بیشتره؟ و کدومشون حرفه ای تر هستند؟

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
یه سوال
مسخره نکنید!
بچهای ps3 با xbox360 نمیتونند انلاین بازی کنند؟؟
و جمعیت کدومشون بیشتره؟ و کدومشون حرفه ای تر هستند؟
1-نه نمیتونن باهم آنلاین بازی کنن.
2-جمعیت XBOX LIVE خیلی بیشتر هست.
توی هر دوتاشون حرفه ای زیاد هست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من میخوام 11 رو انلاین بازی کنم- چجوری اون کد رو بگیرم؟الان 3-4هزارتایی پونت دارم،برای کد فیفا چوری دستبکار بشم؟
کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر