Fifa 11 League Registration

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
منم ادد کنید دادش 8 تا میزنم تو فقط منو invite کن بازی کنیم :dهر کی فوتبالش خوبه 1 ساعت بگی بین 5 تا 8 از شنبه من باهاش بازی میکنم

منم از شنبه هستم دادا:d اگه 8تا خوردی چی:d؟
راستی بچه ها این 800 پوینت رو بدیم دیگه دائم میشه بازی کرد؟یا اینکه 1 ساله یا 6 ماهه هست؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
جااااااااااان چقدر فارم جدید! :d
_37_.gif
we3.gif

الآن ادتون می کنم همتونو می خورم (شوخی کردم.کوچیک همتونم فارم همتونم گل خور همتونم)
EhRooney

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اون اوایل که لیگ میخواست راه بیفته یکی از بچه گفت لیگ 2010 هرگز تموم نشد. من چون تاحالا فیفا نزده بودم گفتم حتما یه مزه ای چیزی داره میندازه ولی حالا میفهمم منظورش چی بود....

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
دیدین تموم شدن لیگ به تعداد نفراتش نیست!!!:d
تو فیفا 10 تعدادمون 20 تا بود تموم نشد تو 11 هم 5 نفر بودیم بازم تموم نشد.(کلا تموم نمیشه:d)

اگه تونستید این لیگها رو تموم کنید حتما اینجا اعلام کنید!:d
هی یادش بخیر...:d
.
.
.
اون اوایل که لیگ میخواست راه بیفته یکی از بچه گفت لیگ 2010 هرگز تموم نشد. من چون تاحالا فیفا نزده بودم گفتم حتما یه مزه ای چیزی داره میندازه ولی حالا میفهمم منظورش چی بود....

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان عزیز سلام دیگه کم کم عید نزدیکه...
وقته مناسبی واسه لیگ لایو هست.
از دوستانی که پایه هستن دعوت به لیگ میکنیم.
البته اینو بگم هر کسی واقعا واقعا واقعا تا اخرش هست توی لایو بهم پیغام بده.
گیمرتگ : Farshad360
پیشنهاداتنو راجع به بازیها
اینجا مطرح کنید

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
اقایون من اکانتم که بعد 7 روز فیری تموم میشه باید چیکار کنم تا بتونم لایو بازی نک همیشه و این کد online pass رو باید از کجا یا کدوم سایت بخرم ایا راهنمایی دارین که منو کمک کنین ممنون میشم

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اقایون من اکانتم که بعد 7 روز فیری تموم میشه باید چیکار کنم تا بتونم لایو بازی نک همیشه و این کد online pass رو باید از کجا یا کدوم سایت بخرم ایا راهنمایی دارین که منو کمک کنین ممنون میشم
شما باید 800 مایکروسافت پوینت بخری و وارد بازی بشی و گزینه ی purchase online pass رو بزنی تا یه فایل 108 کیلوبایتی رو دانلود کنه و دیگه به راحتی بتونی fifa 11 رو لایو بزنی.
برای خریدش هم میتونین از این سایتها استفاده کنی
قصد تبلیغ ندارم اما این دو تا سایت معتبره
:
www.game-ir.com
www.gamecredits.ir

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب دوستان تعداد زیادی از بچه های لایو ابراز تمایل کردن واسه لیگ اگر کسانی دیگه هم مایلن که شرکت کنن لطفا گیمرتگ هاشون رو اعلام کنن

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
من رو دوستان ps3 باز میشناسن
چون هکش کردم الان اومدم سمت xbox لطفا دوستانی که بیشتر انلاین میشن و فیفا باز هستن ادد کنن من رو ممنون من شبها تا نیمه شب 2 3 صبح ان هستم در طول روز بیکار باشم هم انلاین میشم
Gamertag : Ghasedak

nima vilon

کاربر سایت
Nov 28, 2010
12
من میخوام وارد بازی بشم هی میگه یه پچ رو دانلود کن حجمش انگار 19 مگ اسم پچش1.1 هست بعد هی میپره بیرون نمیزاره بازی کنم دانلودم نمیشه لامسب فقط بی رنک اجازه میده واسه 2 به 2 نمیزاره چیکار کنم کمک کنید؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر