FIFA 10

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
خوب دوستان صمیمانه و از ته قلب به Ea تبریک میگم با این اچیومنت هایی که گذاشته چون اولین اچیومنت باگ دارش که نصیب من شد. یک اچیومنت هست که باید در بخش Head To Head و در قسمت Ranked Match تعداد 5 بازی رو پیاپی با 5 تیم مختلف به پایان برسونید. من تا الان 14 تا بازی کردم و 8 تای آخر رو با تیم های مختلف رفتم و حتی بردم ولی نداد. تنها احتمالی که میدم این هست که باید از 5 لیگ متفاوت باشه چون من فقط از اسپانیا و ایتالیا و انگلستان تیم انتخاب کردم. اگه کسی از دوستان می دونه کمک بکنه. ممنون

کدوم ؟؟ اون که 5 تا تیم مختلف ؟؟

1. بازی رو باید کامل انجام بدی
2. هر 5 بازی رو باید یک سره انجام بدی ( اینطوری نیست که الآن با بارسا بازی کنی بعد اینتر بعدش کنسول رو خاموش کنی , بعدش بیای و 3 تا بازی دیگه با 3 تا تیم دیگه انجام بدی , همش باید توی یک دور انجام بشه و نتیجه بازی مهم نیست )

من خودم با این تیما بازی کردم بهم داد :

بارسلونا - برزیل - انگلیس - اوساسونا - یوونتوس

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
با سلام و تشکر بابت اچیومنتها فقط برام چند تاش سوال شده
اول اینکه مشخص نکردید کدام لایو هست و کدام افلاین یعنی جلوشون باید بنویسید بعضی هاش داره اما چند نمونش بر ام سوال هست .
بعضی هاشم که اصلا توضیج ندادید من اونایی که سوال دارم را میزارم که مشخص کنید لایو هستند یا اگه توضیح داره زحمتشو بکشید تا این بخش هم 100% تکمیل بشه مرسی

Top of the League?10

Win a match in a Friends League

[FONT=&quot]Team Player25 [/FONT][FONT=&quot]
Play a Pro Club Championship match as a full team (10 players)[/FONT]

[FONT=&quot]Skilled Pro25
[/FONT]
[FONT=&quot]Unlock 100 EA SPORTS™ Football World Accomplishments with your Virtual Pro
هنگامی که وارد بخش Virtual Pro می شود، پس از ساخت بازی کن خود یک منو در رو به روی شما قرار خواهد گرفت. در آن منو بر روی گزینه Accomplishment بروید و آن را انتخاب کنید. در آنجا کارهایی که شما باید با بازیکن خودتون انجام بدهید نوشته شده است. شما باید 100 عدد از آنها را انجام دهید که کمی وقت گیر است. توصیه من این هست که حتما از بازیکن خود در Manager Mode استفاده کنید.[/FONT]

[FONT=&quot]Window shopping5 [/FONT]
[FONT=&quot]
Visit the FIFA 10 Store
شما فقط باید به قسمت Store رفته و از آن بازدید کنید.
[/FONT]

Good Support - 10G[FONT=&quot]
[/FONT]Play an Online Team Play match as your Favourite Team
[FONT=&quot]این[/FONT][FONT=&quot] اچیومنت هم راحت است. کافی یک بازی را در این بخش انتخاب کنید(حتی می توانید[/FONT][FONT=&quot] Play with friend را هم انتخاب کنید) سپس وارد بازی شوید و بازی را با هر نتیجه ای که دوست دارید به اتمام برسانید[/FONT]

و توضیح این اچویمتنها

No Pressure35

Achieve 100% Board Confidence at any Club in Manager Mode

[FONT=&quot]Established50 [/FONT][FONT=&quot]
Become a 5 Star Manage[/FONT]

[FONT=&quot]Climbing the Ladder45
[/FONT]
[FONT=&quot]Win consecutive promotions with the same Club in Manager Mode[/FONT]

[FONT=&quot]Double Champs40 [/FONT][FONT=&quot]
Win consecutive League titles in any top tier League in Manager Mode[/FONT]

ممنون میشم کمک کنید.

اونایی که قرمزه آنلاین هستش
در مورد 2 تای آخر توضیح بدم

شما باید یه تیمی رو بردارین از دسته 2 یا دسته 1 بعدش بیاریدش بالاتر
توی Manager Mode

مثلا برین توی Coca Cola 2 که لیگ دسته 2 انگلیس هست بعد اون فصل توی جدول اول یا دوم بشین بعدش صعود میکنین به Coca Cola 1 که اچیومنت یکی مونده به آخر باز میشه

در مورد اون آخری هم که یکی از لیگهای برتر دنیا مثل Premiership, La Liga, Serie A رو انتخاب کنید بعدش یه تیم قوی مثل بارسا یا منچستر یونایتد یا یووه رو بردارین و توی 2 فصل پشت سر هم توی لیگ اول بشین تا این اچیومنت باز بشه

برای راحتی کار درجه سختی بازی رو روی آماتور بذارین

چقدر تایپ کردن ـ فارسی سخته
خسته شدم :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
عزیز من که ازت تشکر کردم من که ایراد نگرفتم گفتم اشکال دارم میدونم شما زحمتتون را کشیدید فقط گفتم اگه ممکنه بقیشم تکمیل کنید که خوب جوابتون ار خوندم.
به هر حال ممنون بابت زحمتتون
دوست عزیز من هم منظورم فقط شما نبودی و با خیلی های دیگه بودم. نمی دونم چرا چند وقت هست من هر تاپیکی تو بخش Guide میزنم یکی میاد بهش گیر میده. من تمام تلاشم رو دارم می کنم تا به این بخش سایت که واقعا هیچ کسی براش فعالیت دائمی انجام نمیده تا حدودی رسیدگی کنم ولی باز یک سری حرف حدیث پشت کار من هست که نمی دونم قضیش چی هست.
در کل این بازی هم تا چند روز دیگه با کمک دوست خوبم احمدرضا که واقعا در بعضی Guide ها (نه فقط در این بازی) به من کمک کرده به اتمام میرسه و پرونده این بازی هم بسته میشه
موفق باشید

ویرایش: راستی این رو یادم رفت. از کمک های خوب آقا مجید هم در راهنمایی بعضی اچیومنت ها تشکر می کنم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
UPviMh8=.jpg

Limited Resources50
gp-g.jpg

Win a League or Cup in Manager Mode with a 1 Star team or lower
شما باید با یک تیم یک ستاره یا کمتر یک Cup را در بخش Manager Mode برنده شوید. برای این اچیومنت چند راه وجود دارد. راه اول اینکه در سال های آخر بخش Manager Mode که از اول خودتون در حال پیشرفت و ادامه بودید این اچیومنت را دریافت کنید. 2- یک New Game شروع کنید و در آن یک تیم یک ستاره از هر لیگی که دوست دارید را انتخاب کنید و بازی ها را انجام دهید. 3- مانند شماره قبل با این تفاوت که بازی ها Sim کنید و بازی های مهم را هم خودتون بازی کنید.
اما 2 پیشنهاد. شما یک لیگ که تعداد تیم های زیادی ندارد مثل اتریش یا دانمارک و ..... را انتخاب کنید که بازی ها زودتر تمام بشود. دومی هم این است که برای سریع تر گرفتن این اچیومنت می توانید تنها جام حذفی اون کشور را بازی کنید و تمام بازی های دیگر را Sim کنید.

برای گرفتن این اچیومنت مهم نیست رو چه دوری این کاپ را بگیری یا باید حتما رو دور Professional بری؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای گرفتن این اچیومنت مهم نیست رو چه دوری این کاپ را بگیری یا باید حتما رو دور Professional بری؟

نه مهم نیست. شما می تونی روی آماتور هم برین. من اگر اچیومنت به درجه سختی بستگی داشته باشه تو خود متن حتما بهش اشاره می کنم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
BoRiX_HiDeN و Majid ² از هردو تشکر میکنم

ببخشید اقای borix من اسمتون را نمیدونم . میخواستم ازتون تشکر کنم چون شما خیلی زود اچویمنتها را گذاشتید که راستش مطمئن بودم جایی دیگه پیدا نمیکردم و معمولا همه اول اچویمنتها را باز میکنن و بعدا توی سایت میزارن و شما خیلی زود اینکارو کردید من اصلا قصد ایراد گیری نداشتم فقط برام سوال پیش میاد که اونهایی که توضیح ندادید باید چیکارکنیم خب که اینم با مقداری صبر کردن یکی مثل من حل میشه پس اصلا شما از دست من یکی ناراحت نشو خیلی هم عالی کار میکنی ممنون ازت . در ضمن من خودم در سایتهای دیگه مدیر و کاربر فعال بودم و میدونم شما چی میگید واقعا همین که وقت میزارید لطف بزرگی در حق دوستان میکنید.
از اقا مجید هم برای جواب تشکر ویژه دارم مرسی.
پس من و دوستان هر دفعه میایم و بقیه را که تکمیل کردید مشاهده میکنیم .
موفق باشید.

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
دوست عزیز من هم منظورم فقط شما نبودی و با خیلی های دیگه بودم. نمی دونم چرا چند وقت هست من هر تاپیکی تو بخش Guide میزنم یکی میاد بهش گیر میده. من تمام تلاشم رو دارم می کنم تا به این بخش سایت که واقعا هیچ کسی براش فعالیت دائمی انجام نمیده تا حدودی رسیدگی کنم ولی باز یک سری حرف حدیث پشت کار من هست که نمی دونم قضیش چی هست.
در کل این بازی هم تا چند روز دیگه با کمک دوست خوبم احمدرضا که واقعا در بعضی Guide ها (نه فقط در این بازی) به من کمک کرده به اتمام میرسه و پرونده این بازی هم بسته میشه
موفق باشید

ویرایش: راستی این رو یادم رفت. از کمک های خوب آقا مجید هم در راهنمایی بعضی اچیومنت ها تشکر می کنم

شما کارت درسته و حرف نداره
منم اگه بتونم کمک میکنم
راستش بخوای من خودم فروم باز خفنی هستم ولی بعد از اینکه میای و 2 سال به User های یه فروم کمک میکنی و وقت میذاری بعدش سر یه مسخره بازی Bann ت میکنن دیگه از فروم و کمک کردن زده میشی ( دقیقا چیزی که سر من اومد )
امیدوارم اینجا اینجوری نشه ...

و در آخر خسته نباشی :rolleyes:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
BoRiX_HiDeN و Majid ² از هردو تشکر میکنم

ببخشید اقای borix من اسمتون را نمیدونم . میخواستم ازتون تشکر کنم چون شما خیلی زود اچویمنتها را گذاشتید که راستش مطمئن بودم جایی دیگه پیدا نمیکردم و معمولا همه اول اچویمنتها را باز میکنن و بعدا توی سایت میزارن و شما خیلی زود اینکارو کردید من اصلا قصد ایراد گیری نداشتم فقط برام سوال پیش میاد که اونهایی که توضیح ندادید باید چیکارکنیم خب که اینم با مقداری صبر کردن یکی مثل من حل میشه پس اصلا شما از دست من یکی ناراحت نشو خیلی هم عالی کار میکنی ممنون ازت . در ضمن من خودم در سایتهای دیگه مدیر و کاربر فعال بودم و میدونم شما چی میگید واقعا همین که وقت میزارید لطف بزرگی در حق دوستان میکنید.
از اقا مجید هم برای جواب تشکر ویژه دارم مرسی.
پس من و دوستان هر دفعه میایم و بقیه را که تکمیل کردید مشاهده میکنیم .
موفق باشید.

شما کارت درسته و حرف نداره
منم اگه بتونم کمک میکنم
راستش بخوای من خودم فروم باز خفنی هستم ولی بعد از اینکه میای و 2 سال به User های یه فروم کمک میکنی و وقت میذاری بعدش سر یه مسخره بازی Bann ت میکنن دیگه از فروم و کمک کردن زده میشی ( دقیقا چیزی که سر من اومد )
امیدوارم اینجا اینجوری نشه ...

و در آخر خسته نباشی :rolleyes:
از هر دو شما دوستان عزیز تشکر می کنم و ممنون شما هم هستم.

دوستان عزیز به جز 2 اچیومنت Guide تمام اچیومنت های سایت رو قرار دادم و اون 2 تا رو هم سعی می کنم بزارم. موفق باشید

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
UPviMh8=.jpg

Limited Resources50
gp-g.jpg

Win a League or Cup in Manager Mode with a 1 Star team or lower
شما باید با یک تیم یک ستاره یا کمتر یک Cup را در بخش Manager Mode برنده شوید. برای این اچیومنت چند راه وجود دارد. راه اول اینکه در سال های آخر بخش Manager Mode که از اول خودتون در حال پیشرفت و ادامه بودید این اچیومنت را دریافت کنید. 2- یک New Game شروع کنید و در آن یک تیم یک ستاره از هر لیگی که دوست دارید را انتخاب کنید و بازی ها را انجام دهید. 3- مانند شماره قبل با این تفاوت که بازی ها Sim کنید و بازی های مهم را هم خودتون بازی کنید.
اما 2 پیشنهاد. شما یک لیگ که تعداد تیم های زیادی ندارد مثل اتریش یا دانمارک و ..... را انتخاب کنید که بازی ها زودتر تمام بشود. دومی هم این است که برای سریع تر گرفتن این اچیومنت می توانید تنها جام حذفی اون کشور را بازی کنید و تمام بازی های دیگر را Sim کنید.

مرگ بر FIFA با این اچیومنت هاش
آقا من برای این اچیومنت دو بار اقدام کردم برام باز نکرد ( حدودا 5 ساعت )
اگر کسی این اچیومنت را گرفته می شه بگه چی کار کرده، چه لیگی رفته ، رو چه درجه سختی و ...؟

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
مرگ بر FIFA با این اچیومنت هاش
آقا من برای این اچیومنت دو بار اقدام کردم برام باز نکرد ( حدودا 5 ساعت )
اگر کسی این اچیومنت را گرفته می شه بگه چی کار کرده، چه لیگی رفته ، رو چه درجه سختی و ...؟

لیگ Coca Cola 2 رو رفتم بازیهای لیگ رو هیچی همه رو sim کردم ( همه رو باختم )
بازیهای Cup رو خودم بازی کردم رو درجه سختی آماتور و حریفا رو سوراخ سوراخ میکردم
تا یکی از Cup ها که فکر کنم جام حذفی بود رو بردم این اچیومنت باز شد
حدودا هم 1 ساعت طول کشید

UP5z4Po=.jpg

Good Form20
gp-g.jpg

Play 5 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches without losing
شما میتونید 5 بازی رو با 5 تیم مختلف انجام بدهید و ببرید که هم این اچیومنت رو بگیرید و هم اچیومنت مربوط به 5 بازی پیاپی با 5 تیم متفاوت.

به خودم تبریک میگم :biggrin1:
بالاخره این اچیومنت مسخره رو گرفتم

چرا مسخره چون 4 تا رو راحت میبردم ولی سر پنجمی همش سوتی میدادن :eek:
دروازه خالی رو میزدن تو out
ولی امروز بالاخره تونستم بگیرمش , با بارسا 5 بار پشت سر هم بردم

حالا پیش به سوی 100 تا برد و 100 تا G

یه نکته بگم در مورد این اچیومنت که حتما نباید یک سره باشه
یعنی میتونید 2 تا رو ببرین , خاموش کنین دستگاه رو , بیاین و 3 تا دیگه ببرین تا بگیرین این اچیومنت رو ...

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
آقایون اگه میشه به این سوال من جواب بدید.

همونطور که میدونید اچیومنت های 09 و 10 تقریبا مثل هم هستند!

من از 09 400 تا اچیومنت گرفتم. آیا توی 10 هم میتونم اون اچیومنت های تکراری را بگیرم؟

مثلا من توی فیفا 09 20 تا گل زدم و اچیومنتی گرفتم! اگه توی 10 هم 20 تاگل بزنم این اچیومنت را میگیرم؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقایون اگه میشه به این سوال من جواب بدید.

همونطور که میدونید اچیومنت های 09 و 10 تقریبا مثل هم هستند!

من از 09 400 تا اچیومنت گرفتم. آیا توی 10 هم میتونم اون اچیومنت های تکراری را بگیرم؟

مثلا من توی فیفا 09 20 تا گل زدم و اچیومنتی گرفتم! اگه توی 10 هم 20 تاگل بزنم این اچیومنت را میگیرم؟؟؟
خوب معلومه میگیری. اصلا اچیومنت های بازی 09 به 10 چه ربطی به هم داره؟ هر بازی برای خودش یک لیست جداگونه داره.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
خوب معلومه میگیری. اصلا اچیومنت های بازی 09 به 10 چه ربطی به هم داره؟ هر بازی برای خودش یک لیست جداگونه داره.

آخه نمیده!

باور کن نمیده.

من 20 تا گل زدم نداد.

5 تا گل زدم نداد.

(کلا هر اچیومنتی را که توی 09 گرفتم توی 10 بم نمیده)

الان یه 15 تا اچیومنت بیشتر ازش ندارم که اونا را هم توی لایو گرفتم که با 09 قبلا نگرفته بودم!

اچیومنت های تکراری را بم نمیده!

باید چیکار کنم به نظرتون؟!

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
آخه نمیده!

باور کن نمیده.

من 20 تا گل زدم نداد.

5 تا گل زدم نداد.

(کلا هر اچیومنتی را که توی 09 گرفتم توی 10 بم نمیده)

الان یه 15 تا اچیومنت بیشتر ازش ندارم که اونا را هم توی لایو گرفتم که با 09 قبلا نگرفته بودم!

اچیومنت های تکراری را بم نمیده!

باید چیکار کنم به نظرتون؟!

امکان نداره نده
فقط دقت کنید که توی Arena پشت سرهم 20 تا گل بزنید

بقیه اچیومنت ها هم این پست رو بخونید و یک به یک عمل کنید

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25200

حتما میگیرین

موفق باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر