FIFA 10

امکان نداره نده
فقط دقت کنید که توی Arena پشت سرهم 20 تا گل بزنید

بقیه اچیومنت ها هم این پست رو بخونید و یک به یک عمل کنید

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25200

حتما میگیرین

موفق باشین

ممنون مشکل حل شد!

من نمیدونستم حتما باید روی Profisional یا بالاتر باشه و همچنین اینکه گل ها پشت سر هم زده بشه!

ممنون مشکل حل شد!

من نمیدونستم حتما باید روی Profisional یا بالاتر باشه و همچنین اینکه گل ها پشت سر هم زده بشه!
نه اصلا ربطی به درجه سختی نداره.
پس معلوم میشه شما اصلا پست های من رو درست نخوندین که نتونستید بگیرید

نه اصلا ربطی به درجه سختی نداره.
پس معلوم میشه شما اصلا پست های من رو درست نخوندین که نتونستید بگیرید

نه اچیومنت one man down و ... را میگم که باید درجه سختی را روی Profisional بزاریم!

آره فقط عکس اچیومنت ها را نگاه کردم و توضیحاتتون را نخوندم!:smile:

نه اچیومنت one man down و ... را میگم که باید درجه سختی را روی Profisional بزاریم!

آره فقط عکس اچیومنت ها را نگاه کردم و توضیحاتتون را نخوندم!:smile:
دیدی:biggrin1: من فکر کردم منظورت 20 تا گل تو Arena هست. درجه سختی هم که توی هر اچیومنت گفتم تاثیر داره و توی بقیه نه.

دیدی:biggrin1: من فکر کردم منظورت 20 تا گل تو Arena هست. درجه سختی هم که توی هر اچیومنت گفتم تاثیر داره و توی بقیه نه.
میگم برهان تروفی ها هم دقیقا شبیه به همین اچیومنت های سیصدوشصت:biggrin1:هستن
میبینی؟ واقعا کشف مهمی بود:laughing:

در کمال ناباوری ، طی اخبار رسیده از منابع موثق در Xbox Live عده ای از دوستان حرفه ای قصد دارند اچیومنت ـه "Wik 100Ranked match" رو با Boosting بگیرن!
متاسفم...!

میگم برهان تروفی ها هم دقیقا شبیه به همین اچیومنت های سیصدوشصت:biggrin1:هستن
میبینی؟ واقعا کشف مهمی بود:laughing:
واقعا عجب کشفی کردی:biggrin1: مثل استعدادیابی ونگرتون بود:biggrin1:

در کمال ناباوری ، طی اخبار رسیده از منابع موثق در Xbox Live عده ای از دوستان حرفه ای قصد دارند اچیومنت ـه "Wik 100Ranked match" رو با Boosting بگیرن!
متاسفم...!
احمدرضا من تو این کارهای Glitchی خیلی وارد نیستم:biggrin1: اینی که گفتی یعنی چی؟

Lounging Around10
gp-g.jpg

Score 2500 points and win 5 Badges in a single Lounge Mode match
برای گرفتن این آچیومنت شما باید وارد بخش lounge match شود. سپس یک تیم قوی برای خودتون و یک تیم ضعیف رو انتخاب کنید و در یک بازی این کار ها رو انجام دهید تا بتوانید آچیومنت رو بگیرید. این هم لیست کارها

• Score a freekick
  • Score a Header
  • Score from a corner
  • Score a Hattrick
  • Dont concede a goal
  • Score more than 10 goals
من توی 09 هم با این مشکل داشتم
میشه برام کامل توضیح بدید . ببینید من مثلا بارسلونا یا تیم خودم اینتر را انتخاب میکنم میرم توی همین بخش و یک تیم نیم ستاره را برمیدارم .
اینهای که نوشتید را باید در یک بازی انجام بدم یا چند تا بازی بکنم که کلا این امتیازها را بگیرم.
بعد یک چیز عجیبی که داره خودش ازم چیزهای میپرسه بعد میرم توی زمین میبینم 3 تا گل زدم 10 خطا کردم خوب اینجور که اچیومنت به من نمیده چون نوشته هیچگونه خطا نباید بکیم .
شما میخواهی توپ را بگیری خودش خطا میکنه پس باید بازی را ری استارت کنیم خیلی سخته ایا راه من اشتباه هست ؟

احمدرضا من تو این کارهای Glitchی خیلی وارد نیستم:biggrin1: اینی که گفتی یعنی چی؟
یعنی یه نفر میخواد Win 100Ranked Match رو بگیره ، میبینه سخته نمیتونه! میره یه نفر مثل خودش رو پیدا میکنه با هم 200 دست بازی میکنن ، 100 دست رو نفر اول میبره 100 دست رو نفر دوم و هردو اچیومنت رو میگیرن!
البته واژه Boosting مختص به این بازی نیست و گرفتن هر اچیومنت آنلاین به این روش رو بهش میگن Boosting.

Lounging Around10
gp-g.jpg

Score 2500 points and win 5 Badges in a single Lounge Mode match
برای گرفتن این آچیومنت شما باید وارد بخش lounge match شود. سپس یک تیم قوی برای خودتون و یک تیم ضعیف رو انتخاب کنید و در یک بازی این کار ها رو انجام دهید تا بتوانید آچیومنت رو بگیرید. این هم لیست کارها

• Score a freekick
  • Score a Header
  • Score from a corner
  • Score a Hattrick
  • Dont concede a goal
  • Score more than 10 goals
من توی 09 هم با این مشکل داشتم
میشه برام کامل توضیح بدید . ببینید من مثلا بارسلونا یا تیم خودم اینتر را انتخاب میکنم میرم توی همین بخش و یک تیم نیم ستاره را برمیدارم .
اینهای که نوشتید را باید در یک بازی انجام بدم یا چند تا بازی بکنم که کلا این امتیازها را بگیرم.
بعد یک چیز عجیبی که داره خودش ازم چیزهای میپرسه بعد میرم توی زمین میبینم 3 تا گل زدم 10 خطا کردم خوب اینجور که اچیومنت به من نمیده چون نوشته هیچگونه خطا نباید بکیم .
شما میخواهی توپ را بگیری خودش خطا میکنه پس باید بازی را ری استارت کنیم خیلی سخته ایا راه من اشتباه هست ؟
دوست عزیز شما باید تمام این کارهایی که گفتم رو توی یک بازی انجام بدی و در مقابل هر تیمی که دوست داری. فکر می کنم بتونی به کمک دسته دوم هم این اچیومنت رو بگیری ولی مطمئن نیستم. در کل خیلی اچیومنت سختی نیست چون کار خاصی نباید بکنید.

واقعا عجب کشفی کردی:biggrin1: مثل استعدادیابی ونگرتون بود:biggrin1:

تو که باز با پروفسور شوخی کردی :biggrin1:

Limited Resources50
gp-g.jpg

Win a League or Cup in Manager Mode with a 1 Star team or lower
شما باید با یک تیم یک ستاره یا کمتر یک Cup را در بخش Manager Mode برنده شوید. برای این اچیومنت چند راه وجود دارد. راه اول اینکه در سال های آخر بخش Manager Mode که از اول خودتون در حال پیشرفت و ادامه بودید این اچیومنت را دریافت کنید. 2- یک New Game شروع کنید و در آن یک تیم یک ستاره از هر لیگی که دوست دارید را انتخاب کنید و بازی ها را انجام دهید. 3- مانند شماره قبل با این تفاوت که بازی ها Sim کنید و بازی های مهم را هم خودتون بازی کنید.
اما 2 پیشنهاد. شما یک لیگ که تعداد تیم های زیادی ندارد مثل اتریش یا دانمارک و ..... را انتخاب کنید که بازی ها زودتر تمام بشود. دومی هم این است که برای سریع تر گرفتن این اچیومنت می توانید تنها جام حذفی اون کشور را بازی کنید و تمام بازی های دیگر را Sim کنید.

اینو به من نداد برهان تو باید جواب بدی:biggrin1:

Score 5 goals in 1 Arena kick-about

آقا این Arena kick-about کجاست من نفهمیدم من توی چند تا بازی بالای 5 گل زدم اما نشد که حتی توی بازی اول اول هم بالای 5 گل زدم نشد ؟>

آخرین ویرایش:
Score 5 goals in 1 Arena kick-about

آقا این Arena kick-about کجاست من نفهمیدم من توی چند تا بازی بالای 5 گل زدم اما نشد که حتی توی بازی اول اول هم بالای 5 گل زدم نشد ؟>
arena همون جاست که یه بازیکن با یه دروازبان هستن و میتونی تمرین کنی.اونجا باید 5 گل بزنی

تو که باز با پروفسور شوخی کردی :biggrin1:

اینو به من نداد برهان تو باید جواب بدی:biggrin1:
ونگر رو میگی؟:biggrin1: جمعش كن بوا:biggrin1:

والا خودم الان تازه زدم تو خطش:biggrin1: فعلا به نیم فصل رسیدم. با یک تیم یک ستاره شروع کردم ولی نمیدونم چرا اولین بار که رفتم توی بازی دیدم تیم شده 2 ستاره:biggrin1: فکر کنم به خاطر روحیه و این حرفا بود. باید ببینم آخر این فصل میده یا نه. تو چه لیگی رفتی؟ من خودم بوندسلیگا 2 رو برداشتم.

دوست عزیز شما باید تمام این کارهایی که گفتم رو توی یک بازی انجام بدی و در مقابل هر تیمی که دوست داری. فکر می کنم بتونی به کمک دسته دوم هم این اچیومنت رو بگیری ولی مطمئن نیستم. در کل خیلی اچیومنت سختی نیست چون کار خاصی نباید بکنید.

عزیز با دو دسته کردم نشد راستش مشکلم اینه که هرکاری میکنم اخر یک خطا توش انجام میشه منظورم تکل نیست a را که میگیرم بره توپ را بگیره یک خطا میشه که خیلی هم الکی خطا میشه بعد دیگه باید بیام بیرون .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or