FIFA 10 | Xbox360

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
بچه ها یک سوال چه اروری میده براتون؟ چون من این مشکل رو سر دانلود نه توی PSN داشتم و نه توی Live.
نمیدونم انگار یه اروری که الان نمیشه دان کرد رو مینوشت ولی من بعد چند وقت زدم شد.
خودمم نفهمیدم مشکل از کجا بود.......:-":biggrin1:
هیچی برهان جان
اصلا دانلود نمیشه
من زدم
اصلا عمل نشد
واس من یکی ارور نداد
و دانلودم شروع نشد
یعنی چی!!!
ولی هرجور میشه دام کنید چون من الان نگام افتاد به محل سکونتتون که دیدم بله.......:D

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124
بچه ها مال شما هم بازی موقع load مثلا در transfers ها در manager mode انیمشن پشت صفحه کند میشه؟
قبل از بازی هم موقعی که تمرین داره تصویر کنده!
چرا؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من این جا یک احتمال ظریف وجود داره:biggrin1: شماها کشور انتخابیتون برای اروپا نیست و در آسیا و یا آمریکا قرار داره و برای همین هم Error میده و دانلود نمی کنه. درست میگم یا نه؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نمیدونم انگار یه اروری که الان نمیشه دان کرد رو مینوشت ولی من بعد چند وقت زدم شد.
خودمم نفهمیدم مشکل از کجا بود.......:-":biggrin1:

یعنی چی!!!
ولی هرجور میشه دام کنید چون من الان نگام افتاد به محل سکونتتون که دیدم بله.......:D
ایول دمت گرم نکته خیلی مهمی رو یاد اور شدی
همینه که هی دارم به اب و اتیش میزنم دی
------
برهان جان فکر نکنم
یعنی کل ادمای قاره سر سبز امریکا محروم ؟؟؟؟؟؟
نه فکر نکنم
بنده که استرالیا زدم اگه اونجور تو میگی حساب کنیم ایشالا به گور خواهیم برد این ارزو رو دی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک سوال : در نسخه09 داخل پروفیلمون کلی مسابقاتی که دادیم برد و باختها را میزد اما توی این فقط یک درصد نامعلوم گذاشته ایا همچین چیزی داره ؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام به دوستان
يكي يه جايي رو معرفي كنه مدهاي بازي رو توضيح داده باشه لللللللللطفا
الان این مود ها یادم هستند:
be a pro:season : مودیه که توش بازیکنی رو یا میسازید یا یکی رو انتخاب میکنید و در مدت 4 فصل باهاش بازی میکنید. (تقریبا مودی شبیه become a legend پی ای اس)
manager mode : مود مربیگری که توش تیمی رو انتخاب میکنید و باهاش بازی میکنید در جام های مختلف. بازیکن خرید و فروش میکنید و ... . (این هم شبیه master league پی ای اس هست ولی بسیار جالبتر و کاملتر)
lounge mode : اگه درست نوشتمش یه مودیه که چند تا تیمو انتخاب میکنید و این مود به شما قابلیت هایی مثل ضعیف کردن حریف,قوی کردن تیمتون,تعداد گل جلو از حریف و ... .
tournement : یه مودیه که یا لیگهای جهان رو مانند serie A,premier league ... و لیگهای دیگر رو بازی میکنید و یا خودتون جام یا لیگی رو درست میکنید.
virtual pro: مودیه که شما بازیکنی رو میسازید ولی با overall ضعیف و با انجام بازی و تمرین کردن در آرنا قویش میکنید. در همه ی مود ها میتونید از این بازیکن استفاده کنید. یه چیزهایی رو هم برای انجام میگه که شما با انجام آنها چیزهایی مانند کفش و ... رو unlock میکنید و پازل باز میشه اونو هم باید کامل کنید.
اگه اشتباهی کردم ببخشید.:biggrin1:

mooZmar

کاربر سایت
Oct 20, 2008
29
سلام

یه سوال شاید مسخره!
من تو Be a Pro حالت دوربین رو گذشتم روی tele و اینجوری بود که بازی رو نشون میداد و کاری به این نداشت که من کجای زمینم و فقط توپ رو دنبال میکرد
اما الان اومدم بازی کنم و دیدم که دوربین فقط روی من زوم کرده و کاری به توپ نداره..

میخواستم ببینم چه جوری میتونم به حالت اولیه برش گردونم

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام

یه سوال شاید مسخره!
من تو Be a Pro حالت دوربین رو گذشتم روی tele و اینجوری بود که بازی رو نشون میداد و کاری به این نداشت که من کجای زمینم و فقط توپ رو دنبال میکرد
اما الان اومدم بازی کنم و دیدم که دوربین فقط روی من زوم کرده و کاری به توپ نداره..

میخواستم ببینم چه جوری میتونم به حالت اولیه برش گردونم
به سادگی
برو ستینگ
قسمت کامرا
یه جا هست نوشته تمرکز روی بازیکن یا توپ
اونو رو بازیکن بزار
player
رو به
ball
تغییر بده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک سوال : در نسخه09 داخل پروفیلمون کلی مسابقاتی که دادیم برد و باختها را میزد اما توی این فقط یک درصد نامعلوم گذاشته ایا همچین چیزی داره ؟
یکی جواب بده بابا

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یکی جواب بده بابا
دوست عزیز من خودم این سوال رو روز اول پرسیدم و کسی جواب درست حسابی نداد. من هم خودم منوها رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر