FIFA 10 | Xbox360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
قربونشون برم- سفارش دادیم روی هواست!!!
اون بازی فروش که مطمئنا نیورده- -اون یکی هم پیناتا هم 110%برای شاخ بازی الکی توی سایتشون زدند!!!
وگرنه از دیروز تا الان باید ارسال میکردند!!!
تا الان هیچ فروشنده ای بازی رو نیورده- هرکی میگه اورده خالی بسته!!!

فقط مطئنم فروشگاه سرزمین که توی اصفهانه تا الان اورده!!!چون سرعتش جوریه که 2 تا دیسک بازی HALOرو توی 3 ساعت دانلود کرد(احتمالا ISPدارند)!!!

ولی چون شهرستانه منم الکی وقتم رو حروم نمیکنم!!!

پارسال هم اول از همه سرزمین اورد بقیه دقیقا 2 روز بعد اوردند

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
کسایی که بازیرو گرفتن نمیدونن توش استقلال و پرسپولیس و اینا هست یا نه؟

برای بار سوم , نیست
هیچ تیم ایرانی نیست

دوستان Live باز
لیگی چیزی راه نمیندازین ؟؟؟؟
من تازه اومدم تو این سایت آمار ندارم
اگه لیگی چیزی بود بگین منم بیام

ممنون

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
یک بار گفتم ولی چون تبلیغ میشه برای آخرین بار D30 بازی رو آورده و برای من هم ارسال کرده. البته من بیرون میرم و چند ساعت دیگه بازی رو انجام میدم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک بار گفتم ولی چون تبلیغ میشه برای آخرین بار D30 بازی رو آورده و برای من هم ارسال کرده. البته من بیرون میرم و چند ساعت دیگه بازی رو انجام میدم.

امیر دیروز که ما گفتیم بهش-
10 تومنم پول پیک بهت میدم نیاورد!!!:biggrin1:به چند نفر پیشنهاد رو دادم ولی هیچ کسی گوش نکرد!!!

الان میرم توپخونه- دیسکشم مهم نیست0 میخوام توی هارد نصب کنم دیگه!!!بود میگیرم نبودم قعلا ولش(حالمون کلا مرخصه -فکر کنم خوکی گرفتم:biggrin1:شدیدا سرما خوردم)

پ.ن:یک مترو نیم قبل و بعد از پست من پستاتون رو پاک کنید -چون ممکنه شما هم خوکی بگیریدا:biggrin1::laughing:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,255
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا من نتونستم طاقت بيارم تا قبل اين كه بازي برسه دستم دمو رو بازي كردم فقط ميتونم بگم فوق العادس ! :biggrin1: همه چيز پيشرفت كرده ! 2 مورد باگ مشاهده شد كه 100% در نسخه ي كامل مشاهده نخواهند شد ! يكي اينكه تو Arena يوهو دروازه بان غيب ميشد يكيم من تو پنالتي بازي رو بردم تيم حريف خوشحالي كرد :biggrin1: واقعا لذت بردم ! 10 دست پشت سر هم بازي كردم دلي از عذا دراورديم

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
آقا من نتونستم طاقت بيارم تا قبل اين كه بازي برسه دستم دمو رو بازي كردم فقط ميتونم بگم فوق العادس ! :biggrin1: همه چيز پيشرفت كرده ! 2 مورد باگ مشاهده شد كه 100% در نسخه ي كامل مشاهده نخواهند شد ! يكي اينكه تو Arena يوهو دروازه بان غيب ميشد يكيم من تو پنالتي بازي رو بردم تيم حريف خوشحالي كرد :biggrin1: واقعا لذت بردم ! 10 دست پشت سر هم بازي كردم دلي از عذا دراورديم
اون خوش حالی حریف که تو 09 نسخه PC هم بود(نسخه اصلی):D
ولی خداییش یه سری دوستان میگن گرافیک تغییری نکرده!خب بازی که گرافیکش خوب باشه دیگه باید چکار کنه؟!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,255
نام
نـــــــویـــــــــد
اون خوش حالی حریف که تو 09 نسخه PC هم بود(نسخه اصلی):D
ولی خداییش یه سری دوستان میگن گرافیک تغییری نکرده!خب بازی که گرافیکش خوب باشه دیگه باید چکار کنه؟!

آره والا همينو بگو :biggrin1: فيزيك توپ عالي شده بود ! به نظر من بهتر ازين نميشد توپ رو طراحي كنن ! خيلي عالي بود ! بازي سخت تر شده . دقيقا تمام تك به تك ها تو 09 گل ميشد اما اينجا نه ! بيشتر شوت ها رو چارچوب بود اما تو 10 نه ! خيلي خوب شده كه اينجوري شده ! تيم حريف خيلي بهتر بازي ميكنه ! خيلي بهتر دفاع ميكنن ! خيلي پيش اومد كه توپ رو وسط راه ميگرفتن ! دروازه بان ها هم كه خيلي بهتر شدن ! تازه Difficulty رو World Class هستش ! رو آخري بذاري چي ميشه ! در كل بسيار لذت بخش بود .

:biggrin1:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام بر دوستان عزیز
میخواستم بپرسم که شنیده بودم که انگار ممکنه که تیمهای آسیایی همه لیسانسه بشن که ظاهرا اینجوری شده اگه اشتباه نکنم اما پس چرا خبری از لیگ ایران در بازی نیست؟؟:cheesygri
ممنون دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر