FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
اینم لینک دانلود 5تیم ایرانی+تیم ملی ایران+ورزشگاه آزادی+fan shop free+...

البته فقط تیم های استقلال و تیم ملی کاملند بقیه فقط اسامی بازیکنان و آرم و لباسشون درسته!
مثل اینکه تیم ذوب آهن یه ایرادی داره! امتحان کنید بهم بگید!

لینک دانلود: http://www.4shared.com/file/141671760/6e735876/cmn.html
Password : msjuventus@gmail.com

فقط قبل از اکسرکت کردن فایل ها تو پوشه cmd بازی از پوشه cmd و save های بازی بکاپ بگیرید!
و اگه بازی کار نکرد از توی پوشه سیو بازی A.Profile و D.My Squad رو پاک کنید!:smile:
تشکر فراموش نشه!

معذرت میخوام اینجا پست در مورد pes 10 دادم . فقط میخواستم بدونم که pes واسه pc اومده یا نه ????

آقا ما اینارو کپی کردیم ؟؟؟؟
استقلال ، پرسپولیس کجا هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن دستت درد نکنه خیلی خوب تیم ملی رو ساختی ......:laughing:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
معذرت میخوام اینجا پست در مورد pes 10 دادم . فقط میخواستم بدونم که pes واسه pc اومده یا نه ????

آقا ما اینارو کپی کردیم ؟؟؟؟
استقلال ، پرسپولیس کجا هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن دستت درد نکنه خیلی خوب تیم ملی رو ساختی ......:laughing:
استقلال و پرسپولیس توی Rest Of World هستند!

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
اینم لینک دانلود 5تیم ایرانی+تیم ملی ایران+ورزشگاه آزادی+fan shop free+...

البته فقط تیم های استقلال و تیم ملی کاملند بقیه فقط اسامی بازیکنان و آرم و لباسشون درسته!
مثل اینکه تیم ذوب آهن یه ایرادی داره! امتحان کنید بهم بگید!

لینک دانلود: http://www.4shared.com/file/141671760/6e735876/cmn.html
Password : msjuventus@gmail.com

فقط قبل از اکسرکت کردن فایل ها تو پوشه cmd بازی از پوشه cmd و save های بازی بکاپ بگیرید!
و اگه بازی کار نکرد از توی پوشه سیو بازی A.Profile و D.My Squad رو پاک کنید!:smile:
تشکر فراموش نشه!

آقا من اينارو کپی کردم وقتی ميخوام برم تو بازی از بازی ميزنه بيرون،بدشم فقط تيم استقلال 4 ستارس.بقيه تيما يا 1 ستارن يا نصفه ستاره.اگه چيزی درست ميکنين حداقل کامل درست کنينو بين بقيه تيما تفاوتی قائل نشين.پرچمه ايران هم که خيلی ضايع ساختين.ولی در کل همين که اراده کردينو ساختين خودش خيليه :d

arashxxs

کاربر سایت
Jun 2, 2008
2
بهتون بگم فعلا هیچ کدوم از این پچها مشکل چمن رو حل نمیکنه.

من قبل از اینکه این پچها رو توی این فرم بزنن همشون رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مشکل چمن رو حل نکرد باید صبر کنیم ببینیم خود ea sport چه غلطی میخواد بکنه .
احتمالا ea sport میخواد یه پچ برای fifa 10 pc بده بیرون تا اون موقع باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
ایندفعه دیگه ea sport گنده pc رو درآورد.اصلا وقتی بازی میکنم حالم بهم میخوره .

امسال دیگه بازیش خیلی باگ داره از سوت نزدنای داور زمانی که توپ اوت میشه یا میره بیرون گرفته تا چمن و گرافیک مسخره بازی که نسبت به fifa 09 تغییری که نکره هیچ بدترم شده واقعا خاک تو سر ea sport با این بازی ساختنش.باید کم کم جولو پلاسمون رو جمع کنیم بریم طرف pro evolution soccer
واقعا خاک تو سر ea sport

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
با سلام
یه اطلاعات جامع در مورد EA DOWNLOAD MANAGER و کاربردش می خواستم
چه جوری میشه آنلاین بازی کرد فیفا 10 رو ؟؟
با دیال آپ می تونم؟؟

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بهتون بگم فعلا هیچ کدوم از این پچها مشکل چمن رو حل نمیکنه.

من قبل از اینکه این پچها رو توی این فرم بزنن همشون رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مشکل چمن رو حل نکرد باید صبر کنیم ببینیم خود ea sport چه غلطی میخواد بکنه .
احتمالا ea sport میخواد یه پچ برای fifa 10 pc بده بیرون تا اون موقع باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
ایندفعه دیگه ea sport گنده pc رو درآورد.اصلا وقتی بازی میکنم حالم بهم میخوره .

امسال دیگه بازیش خیلی باگ داره از سوت نزدنای داور زمانی که توپ اوت میشه یا میره بیرون گرفته تا چمن و گرافیک مسخره بازی که نسبت به fifa 09 تغییری که نکره هیچ بدترم شده واقعا خاک تو سر ea sport با این بازی ساختنش.باید کم کم جولو پلاسمون رو جمع کنیم بریم طرف pro evolution soccer
واقعا خاک تو سر ea sport

اينو نصب کن چمن خيلی بهتر ميشه

http://download371.filefront.com/yi...uong's+Match+Graphics+Replacement+10+v0.5.rar

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
با سلام
با دیال آپ می تونم؟؟

آقا با دیال آپ نمیتونی ، حداقل سرعت باید 1mb باشه .
ذز ضمن اگه میخوای که آنلاین از طریق ea بازی کنی باید سریال نامبر اورجینال داشته باشی در غیر این صورت میتونی از طریق نرم افزارهایی همچون GameRuger بازی کنی :cool:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
با سلام
با دیال آپ می تونم؟؟

آقا با دیال آپ نمیتونی ، حداقل سرعت باید 1mb باشه .
در ضمن اگه میخوای که آنلاین از طریق ea بازی کنی باید سریال نامبر اورجینال داشته باشی در غیر این صورت میتونی از طریق نرم افزارهایی همچون GameRuger بازی کنی :cool:

crazy-s

کاربر سایت
Aug 24, 2009
12
دوست عزیز لطف کنید این کلید ها رو با اسم لاتینشون توی منو بزارید چون مال من این ها نیستن ! لطفا یکی دکمه ها رو با اسم انگلیسشون بزاره تا من دکمه هام رو یه اون تغیر بدم

یکی نیست جواب بده ؟ این فروم مدیراش کجان ؟

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
دوست عزیز لطف کنید این کلید ها رو با اسم لاتینشون توی منو بزارید چون مال من این ها نیستن ! لطفا یکی دکمه ها رو با اسم انگلیسشون بزاره تا من دکمه هام رو یه اون تغیر بدم

یکی نیست جواب بده ؟ این فروم مدیراش کجان ؟

بفرمایید بابا ::evil:

control.jpg

آخه چه ربطی به مدیر سایت داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
بابا ببخشید حـــــالــــــــــا گیر ندین دیگه !!!!!!!!!!!!! اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر