FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

msjuventus

کاربر سایت
Dec 31, 2008
7
به یاری خدا فیفا10 به همراه لیگ برتر و تیم ملی تا دوهفته دیگه آماده میشه!
الان فقط مونده قسمت Face و قدرت ها که ان شاء الله دوهفته ای تموم میشه!
از دوستانی که درباره پچ 5تیم نظر دادن تشکر میکنم.
توی این ورژن تمامی ایرادای قبلی درست شده. مخصوصا در مورد Logoها و MiniKitها که یه نفر در مورد لوگوی تیم ملی نظر داده بود!
راستی کسی هست که بتونه کاری کنه بازی بدون نصب اجرا بشه؟(یعنی اگه ویندوز عوض شد، دوباره بشه بدون نصب بازیو اجرا کرد.(registery))
اینو خیلی لازم دارم!

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به یاری خدا فیفا10 به همراه لیگ برتر و تیم ملی تا دوهفته دیگه آماده میشه!
الان فقط مونده قسمت Face و قدرت ها که ان شاء الله دوهفته ای تموم میشه!
از دوستانی که درباره پچ 5تیم نظر دادن تشکر میکنم.
توی این ورژن تمامی ایرادای قبلی درست شده. مخصوصا در مورد Logoها و MiniKitها که یه نفر در مورد لوگوی تیم ملی نظر داده بود!
راستی کسی هست که بتونه کاری کنه بازی بدون نصب اجرا بشه؟(یعنی اگه ویندوز عوض شد، دوباره بشه بدون نصب بازیو اجرا کرد.(registery))
اینو خیلی لازم دارم!
این فایل را اجرا کنی رجیستری بازی حل میشه بدون نصب
http://rapidshare.com/files/295995508/FIFA_10_reg.7z.html

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
بدون شک فیفا 10 بزرگترین آبرو ریزی تاریخ EA بوده و هست . فکر کنم EA مردم رو ابله و کور و نابینا فرض کرده که این آشغال رو به اسم فوتبال به خورد اونا داده . من با اولین دفعه ای که بازی رو دیدم یاد همون فیفا 2000 افتادم البته پیشرفت هایی هم داشته مثل درست کردن سایز توپ تو نسخه 09 که شبیه قابلمه بزرگ بود و یا تور دروازه که فکر کنم یا سیمی بود یا بتون آرمه که وقتی توپ به اون برخورد می کرد انگار به دیوار خورده بود و بلا خره گیم پلی مزخرف و خنده آور 09 که EA مجبور شد 2 تا پچ یکی باسه فیزیک بازیکن ها و یکی باسه فیزیک توپ بده که باز هم هیچ وقت حرفی از این پچها رسما نزد و دیگری 3D GRASS PATCH بود که تو این نسخه 10 هم باز نتونست کچلی ها و کاغذ مقوا بودن زمین رو درست و کمی به واقعیت نزدیک کنه .
یا اینا واقعا این کاره نیستن یا PC GAMER ها رو الاغ (( دور از جان)) فرض کردن و برای اینکه کاری کرده باشن ی چیزی به اسم فیفا درست کردن و جلوی ما انداختن والا من از سری فیفا فقط از لوگوی اول بازی EA SPORT خوشم میامد که یاد آور بازی های سگا و قدیم بود وگرنه این فیفا نسخه ننگین دیگه ای برای EA شد حالا شما ی عده هی بگید فیفا فیفا 10 سال دیگه هم اگه فیفایی در کار باشه مطمئن باشید همین رو بر میداره 4 تا چراغ اضافه می کنن 100 تا پچ هم روش می کنن ببخشید میدن به خورد من و شما .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بدون شک فیفا 10 بزرگترین آبرو ریزی تاریخ EA بوده و هست . فکر کنم EA مردم رو ابله و کور و نابینا فرض کرده که این آشغال رو به اسم فوتبال به خورد اونا داده . من با اولین دفعه ای که بازی رو دیدم یاد همون فیفا 2000 افتادم البته پیشرفت هایی هم داشته مثل درست کردن سایز توپ تو نسخه 09 که شبیه قابلمه بزرگ بود و یا تور دروازه که فکر کنم یا سیمی بود یا بتون آرمه که وقتی توپ به اون برخورد می کرد انگار به دیوار خورده بود و بلا خره گیم پلی مزخرف و خنده آور 09 که EA مجبور شد 2 تا پچ یکی باسه فیزیک بازیکن ها و یکی باسه فیزیک توپ بده که باز هم هیچ وقت حرفی از این پچها رسما نزد و دیگری 3D GRASS PATCH بود که تو این نسخه 10 هم باز نتونست کچلی ها و کاغذ مقوا بودن زمین رو درست و کمی به واقعیت نزدیک کنه .
یا اینا واقعا این کاره نیستن یا PC GAMER ها رو الاغ (( دور از جان)) فرض کردن و برای اینکه کاری کرده باشن ی چیزی به اسم فیفا درست کردن و جلوی ما انداختن والا من از سری فیفا فقط از لوگوی اول بازی EA SPORT خوشم میامد که یاد آور بازی های سگا و قدیم بود وگرنه این فیفا نسخه ننگین دیگه ای برای EA شد حالا شما ی عده هی بگید فیفا فیفا 10 سال دیگه هم اگه فیفایی در کار باشه مطمئن باشید همین رو بر میداره 4 تا چراغ اضافه می کنن 100 تا پچ هم روش می کنن ببخشید میدن به خورد من و شما .
دوست من خیلی دلت پره درک میکنم
:cool:

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
رای گیری بی طرفانه در مورد فیفا 10

این تاپیک مخصوص نظردهی راجع به فیفا 10 می باشد

آیا نسخه pc فیفا 10 را قابل بازی کردن می دانید ؟

امتیاز دهی از 10 لطفا .

جواب ها با ذکر دلیل قانع کننده لطفا و در عین حال کوتاه و مختصر .

امتیاز من 2 دلیل : فقط به خاطر تغییر اندازه واقعی توپ نسبت به قد بازیکنان.

gameplay

کاربر سایت
Apr 13, 2008
34

به نظر من تنها مشکل این بازی گرافیک نه چندان دل نشینشه البطه فقط برای PC و ان هم نه در سطح خیلی وسیع که نشه تحملش کرد

FIFA 10 برای من فقط چمنش غیر قابل تحمل بود که اون هم با پچ های که واسش دادن کمی قابل تحمل تر شد

به نظر من در شبیح سازی بازی به فوتبال واقعی خیلی بهتر از PES عمل شده

بهر حال نظر شما هم محترمه هر کسی یه نظری داره
حالا اینم نظر بنده بود

msjuventus

کاربر سایت
Dec 31, 2008
7
AC.AMIR جان تشکر به خاطر اون فایل رجیستری!

راستی بچه ها دقت کردین سبک بازی pes چقدر شبیه فوتساله!
آدم اگه چمنشو قهوه ای کنه و زمینشو کمی کوچیک کنه احساس میکنه داره فوتسال بازی میکنه!
البته من دموی pes10 رو بازی کردم انقار(انگار) کمی این ایرادو رفع کردن!
من موندم واقعا اونایی که میگن فیفا گیم پلیش پایینه چیو دارن میگن؟
فک می کنم اونا بجای فوتبال بازی کردن به چمن نگا می کنن!
شما اگه دقت کنید توی فیفا حرکات بازیکنان و سبک بازیشون به فوتبال چمنی خیلی شبیه تره!
در مورد هوش مصنوعیشم که واقعا از pes سره! شما اگه توی pes یه بازی 30 دقیقه ای بندازید شک نکنید که بازیتون حد اقل 50تا گل خواهد داشت که این نشانه پایین بودن هوش مصنوعی بازیه! در حالی که توی فیفا مخصوصا توی 2010 اگه 30 دقیقه بازی بندازید احتمال داره حتی بازی بدون گل بشه!(البته در هر دو سخت ترین حالتو در نظر می گیریم!)

lovelyreza

کاربر سایت
Sep 24, 2009
40

آدم اگه چمنشو قهوه ای کنه و زمینشو کمی کوچیک کنه احساس میکنه داره فوتسال بازی میکنه!
شما اگه دقت کنید توی فیفا حرکات بازیکنان و سبک بازیشون به فوتبال چمنی خیلی شبیه تره!
در مورد هوش مصنوعیشم که واقعا از pes سره! شما اگه توی pes یه بازی 30 دقیقه ای بندازید شک نکنید که بازیتون حد اقل 50تا گل خواهد داشت که این نشانه پایین بودن هوش مصنوعی بازیه! در حالی که توی فیفا مخصوصا توی 2010 اگه 30 دقیقه بازی بندازید احتمال داره حتی بازی بدون گل بشه!(البته در هر دو سخت ترین حالتو در نظر می گیریم!)

عزیزم شما برو pes بازی کن تو نیم ساعت ببین میتونی چند تا بزنی
شرکت کونامی این بار روی حالات روحی روانی بازیکنا کار کرده به طوری که بعضی وقتا یه تیم با خوردن یه گل کنترل روانی خودشو از دست میده وخیلی سریع گل دومو میخوره
بعضی وقتا بعد از خوردن گل سریع گل جبران میکنه
حالا شما بگو هوش مصنوعیش پایینه

Cloud-Strife

کاربر سایت
Sep 16, 2009
50

خوبه ديگه مياي يه چيزي ميگي و ميري، كي به كيه؟
همين طور رو هوا ميگي شبيه فوتساله :eek: حداقل 2تا دليل بيار واسه حرفايي كه ميزني
اين همه گيمر pes بازي ميكنن نفهميدن شبيه فوتساله فقط شما فهميدي؟ :laughing:
كونامي هم اصلا چيزي حاليش نيست :-"
حالا فيفا گند زده تو نسخه pc چرا ميخواي pes رو هم خراب كني؟ :biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان این موضوع ها از بحث گذشته فقط میشه گفت لعنت به ea :smile::smile::smile:
به جای این بحث ها بشینید nba 2k10 بزنید کیف کنید:biggrin1::biggrin1:
والا منم از فیفا نسخه پی سی راضی نیستم نه به این دلیل که مشکلات زیادی داره به این دلیل که با نسخه کنسول خیلی فرق داره و دروغ های ea در مورد سیستم بالا خواستن فیفا کنسول برای اجرا روی پی سی خیلی اعصابم را خورد کرده و بدتر از اون نمیدونم چرا یه عده ای باور کردند این توهین بزرگ را پی سی گیمر ها.به هرحال من اعتقاد دارم یا هیچ چیز یا همه چیز یا فیفا با کیفیت کنسول یا اصلا ea بازی را روی پی سی نده مثل بازی های مزخرف دیگش مثل nba live

enter

کاربر سایت
Oct 4, 2009
9
نام
محمد مهدي
دوستان این موضوع ها از بحث گذشته فقط میشه گفت لعنت به ea :smile::smile::smile:
به جای این بحث ها بشینید nba 2k10 بزنید کیف کنید:biggrin1::biggrin1:
والا منم از فیفا نسخه پی سی راضی نیستم نه به این دلیل که مشکلات زیادی داره به این دلیل که با نسخه کنسول خیلی فرق داره و دروغ های ea در مورد سیستم بالا خواستن فیفا کنسول برای اجرا روی پی سی خیلی اعصابم را خورد کرده و بدتر از اون نمیدونم چرا یه عده ای باور کردند این توهین بزرگ را پی سی گیمر ها.به هرحال من اعتقاد دارم یا هیچ چیز یا همه چیز یا فیفا با کیفیت کنسول یا اصلا ea بازی را روی پی سی نده مثل بازی های مزخرف دیگش مثل nba live

من كه كاملا با حرفاي امير جان موافقم . بابا پيرمون كرد انقدر حرص خورديم . اه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر