FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان یه کمک فوری!!!!خواهشاً سریع یکی جواب منو بده
من با این سیستم ذاغارتم:wallbash: میتونم بازی رو نصب و اجرا کنم یا نه؟؟
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 3.01 GHz{core 2 duo}
512 MB of RAM
DirectX 9.0-GeForce 6200 TurboCache(TM) & Memory:256 MB
Widows XP Professional SP2
فکر کنم بشه.
البته روی Low.

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
عزیزم فیفا 10 روی ram 64 و گرافیک 32 هم قابل اجراست :cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
در ضمن شما برو pes 2010 رو بازی کن دیگه این حرف رو نمیزنی pes با گرافیک nextgenaration (نسل جدید بازی ها) هست اما fifa با گرافیک game current (نسل قدیمی):biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:هست . پس دیگه این حرف رو نزن .
در ضمن دریبل های pes 2010 فوق العاده شده .
متاسفم آقا لطفا قبل از اظهار نظر اندیشه کنید و اطلاعات کسب کنید .

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
عزیزم فیفا 10 روی ram 64 و گرافیک 32 هم قابل اجراست :cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
در ضمن شما برو pes 2010 رو بازی کن دیگه این حرف رو نمیزنی pes با گرافیک nextgenaration (نسل جدید بازی ها)هست اما fifa با گرافیک game current (نسل قدیمی):biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:هست . پس دیگه این حرف رو نزن .
در ضمن دریبل های pes 2010 فوق العاده شده .
متاسفم آقا لطفا قبل از اظهار نظر اندیشه کنید و اطلاعات کسب کنید .

مگه تاپيک Pes2010 رو نخوندی؟اونجا گفتن نميشه دريبل کرد بد شما ميگی فوق العاده شده : عجبا :d بعضيا الکی ميخوان همه چيزو بهتر جلوه بدن.واقعا ما ايرانيا به خاطره همين بچه بازيامونه که به هيچ جا نميرسيم.همه چيزو از روي تعصب و احساسات ميخوايم به بقيه تحميل کنيم

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
من که میگم کاملا میشه دریبل کرد (فوق العاده شده) در ضمن من دارم نظرم و تحمیل میکنم یا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوما دیگه داره این تاپیک از راستای خودش منحرف میشه .
اینم ده دلیل واضح بر برتری PC نسبت به کنسول (در کل بازی ها _ کاری به فیفا و pes ندارم _ )

40636d1256327914-pcvs.jpg

همه ما برتریی PC را قبول داریم ولی نمی توانیم سادگی و راحتی کنسول ها را فراموش کنیم چون استفاده از کنسول فوقولاده راحتر هست و من دلیل اصلیش رو همین می دونم ، اما طی نظرات گرفته شده از شما در ارسال های قبلی ما متوجه شدیم که برخی از دوستان این نتیجه رو گرفتن که کنسول ها کیفیت برتریی نسبت به PC دارد ولی ما در این مطلب ۱۰ دلیل منطقی آوردیم که برتریی این کنسول را ثابت می کند.

استفاده از ماوس و کیبرد : ترکیب کیبرد و موس واقعاَ خیلی بهتر از کنترلر ها در کنسول ها هست.

رزولوشن تصویر : تصویر واقعاَ با کیفیت هست و هیچ کسی نمی تواند منکر این شود.

ارتقا سخت افزار : یک فرد می تواند با هزینه کمی بر روی رایانه خود آن را ارتقا دهد ولی درون کنسول ها ارتقا به این راحتی و به این قیمت نیست.

بازی های ارزان تر : معمولاَ تمامی بازی ها نسخه PC را دارند و شما می تونید با هزینه کمی تعداد زیادی بازی را خریداری کنید اما در کنسول ها به این صورت نیست. یعنی من با هزینه کمی می تونم تعداد زیادی بازی رو خریداری کنم ولی شما فقط می توانید یک بازی را خریداری کنید. ( البته نسخه اورجینال )

حالت مجانی یا “Free Modes” : در کنسول کامپیوتر ، شما می توانید با استفاده از افزونه ها و بسته های ارتقا دهنده ، بازی خود را به رایگان ارتقا دهید. برای مثال Studio Works بر روی NFS کار می کنند که بسته هایی را برای این بازی می سازد . اماَ این چیز به این شکل برای کنسول ها وجود ندارد.

فضایی نامحدود : همیشه کامپیوتر فضایی بیشتریی نسبت به کنسول ها دارد و دلیل اصلی آن این است که اهداف دیگر ما را هم نیز تامین خواهد کرد ، که به شما اجازه خواهد داد تعداد زیادیی بازی را با سرعت بیشتری بر روی آن ذخیره کنید.

دانلود رایگان : تعداد زیادی بازی قدیمی برای دانلود گذاشته شده اند. البته نمی توان بازیهایی کم حجم و رایگان را هم نادیده گرفت برای مثال برای از بازیهای عرضه شده رایگان از قبیل سرزمین رویا ، خط من و همچنین کراش ایرانی از جمله بازیهای هستند که به صورت رایگان عرضه شده اند.

هزینه اضافی برای بازی های آنلاین : شما همیشه و در هر زمان که می خواهید از Xbox Live استفاده کنید هزینه هایی زیادی رو پرداخت کنید که در کامپیوتر این هزینه های خیلی کمتر است.

خسته شدن از سرویس های آنلاین آنان :
شما دیگر نگران این خواهید بود که سرویس هایی Xbox Live و Play station network پایین آمدن ( بسته شدن ) آنها باشید چون این مشکل فقط در کنسول ها اتفاق می افتد و ما از این مشکل ها نخواهیم داشت.

بسته های ( فیکس ) غیر رسمی برای بازی های قدیمی :
در بازی های کامپیوتر ، معمولاَ افراد حرفه ای وجود دارد که از بازی های قدیمی حمایت می کنند و اشکالات و مشکلات آن بازی ها را بر طرف می کنند. اما در کنسول ها این قابلیت وجود ندارد.

40638d1256328044-pc_vs_360.jpg

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
من که میگم کاملا میشه دریبل کرد (فوق العاده شده) در ضمن من دارم نظرم و تحمیل میکنم یا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینم ده دلیل واضح بر برتری PC نسبت به کنسول (در کل بازی ها _ کاری به فیفا و pes ندارم _ )

همه ما برتریی PC را قبول داریم ولی نمی توانیم سادگی و راحتی کنسول ها را فراموش کنیم چون استفاده از کنسول فوقولاده راحتر هست و من دلیل اصلیش رو همین می دونم ، اما طی نظرات گرفته شده از شما در ارسال های قبلی ما متوجه شدیم که برخی از دوستان این نتیجه رو گرفتن که کنسول ها کیفیت برتریی نسبت به PC دارد ولی ما در این مطلب ۱۰ دلیل منطقی آوردیم که برتریی این کنسول را ثابت می کند.

استفاده از ماوس و کیبرد : ترکیب کیبرد و موس واقعاَ خیلی بهتر از کنترلر ها در کنسول ها هست.

ارتقا سخت افزار : یک فرد می تواند با هزینه کمی بر روی رایانه خود آن را ارتقا دهد ولی درون کنسول ها ارتقا به این راحتی و به این قیمت نیست.

بازی های ارزان تر : معمولاَ تمامی بازی ها نسخه PC را دارند و شما می تونید با هزینه کمی تعداد زیادی بازی را خریداری کنید اما در کنسول ها به این صورت نیست. یعنی من با هزینه کمی می تونم تعداد زیادی بازی رو خریداری کنم ولی شما فقط می توانید یک بازی را خریداری کنید. ( البته نسخه اورجینال )

حالت مجانی یا “Free Modes” : در کنسول کامپیوتر ، شما می توانید با استفاده از افزونه ها و بسته های ارتقا دهنده ، بازی خود را به رایگان ارتقا دهید. برای مثال Studio Works بر روی NFS کار می کنند که بسته هایی را برای این بازی می سازد . اماَ این چیز به این شکل برای کنسول ها وجود ندارد.

فضایی نامحدود : همیشه کامپیوتر فضایی بیشتریی نسبت به کنسول ها دارد و دلیل اصلی آن این است که اهداف دیگر ما را هم نیز تامین خواهد کرد ، که به شما اجازه خواهد داد تعداد زیادیی بازی را با سرعت بیشتری بر روی آن ذخیره کنید.

دانلود رایگان : تعداد زیادی بازی قدیمی برای دانلود گذاشته شده اند. البته نمی توان بازیهایی کم حجم و رایگان را هم نادیده گرفت برای مثال برای از بازیهای عرضه شده رایگان از قبیل سرزمین رویا ، خط من و همچنین کراش ایرانی از جمله بازیهای هستند که به صورت رایگان عرضه شده اند.

هزینه اضافی برای بازی های آنلاین : شما همیشه و در هر زمان که می خواهید از Xbox Live استفاده کنید هزینه هایی زیادی رو پرداخت کنید که در کامپیوتر این هزینه های خیلی کمتر است.

شما دیگر نگران این خواهید بود که سرویس هایی Xbox Live و Play station network پایین آمدن ( بسته شدن ) آنها باشید چون این مشکل فقط در کنسول ها اتفاق می افتد و ما از این مشکل ها نخواهیم داشت.

در بازی های کامپیوتر ، معمولاَ افراد حرفه ای وجود دارد که از بازی های قدیمی حمایت می کنند و اشکالات و مشکلات آن بازی ها را بر طرف می کنند. اما در کنسول ها این قابلیت وجود ندارد.

دوست عزیزقبولPCبهتره ولی اول بهتره اول به موضوع تاپیک توجه کنین بعدپست بدین:-"

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان یه کمک فوری!!!!خواهشاً سریع یکی جواب منو بده
من با این سیستم ذاغارتم:wallbash: میتونم بازی رو نصب و اجرا کنم یا نه؟؟
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 3.01 GHz{core 2 duo}
512 MB of RAM
DirectX 9.0-GeForce 6200 TurboCache(TM) & Memory:256 MB
Widows XP Professional SP2
والا از منم همینه :D

senator55 جان ببین میتونی واسه من یه پچی کرکی چیزی پیدا کنی که ماله تنظیمات کیبورد باشه ؟

چون هر وقت از بازی میام بیرون بهم میریزه !

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
آقا salamkaka جان میدونم ولی کلا گفتم .
SHADOW عزیز ببین این به کارت میاد ؟؟؟;)

FIFA 10 Keyboard Patch
control.jpg

Description :
This patch makes the keyboard settings the same as they were in FIFA 08. You should have your FIFA 10 or demo installed on drive C to make the patch work. You can change and save Pass, Through Ball/GK Charge, Cross/Long Pass/Sliding Tackle, Shoot/Clearance/Conservative Tackle, Sprint , Trigger Run/Switch Player, Pace Control, Cancel/Dummy Move, Skill Move Modifier, Team Mentality, Team Tactic at FIFA 10 Demo!

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید

آقا حالا اين چيزایي که گفتين چه ربطی به حرفاي من داشت :d من اصلاً حرفی درمورده اينکه pc بهتره يا کنسول نزدم.من فقط گفتم تو تاپيک pes ميگن gameplay ش افتضاح شده.معلوم نيست شما در مورده گفته هاي من چی فک کردين :d بعدشم من نظری ندادم که بخوام تحميلش کرده باشم.من گفته هاي بقيه رو اينجا گفتم.پس قبل از اينکه چيزی بگين به تاپيکه مخصوصه خوده بازی هم يه نگاهی بندازين:cheesygri

enter

کاربر سایت
Oct 4, 2009
9
نام
محمد مهدي
بابا مهندس، بس كن اين تمجيد و تعريف هات رو . برو توي تاپيك خودتون هر چي از باري ميدوني به PES ي ها بگو . اينجا مخصوص فيفاست پس ديگه نبينم اينجا دوباره مقايسه بازار راه بندازي بزار يه دو تا پست مفيد باشه . بدم مياد از اين مقايسه ها .
هر كي هم خواست مقايسه كنه بره جفتشون رو هم بخره خودش ميفهمه چي به چيه .

پس ديگه بس كنيد تو رو خدا .

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
بابا مهندس، بس كن اين تمجيد و تعريف هات رو . برو توي تاپيك خودتون هر چي از باري ميدوني به PES ي ها بگو . اينجا مخصوص فيفاست پس ديگه نبينم اينجا دوباره مقايسه بازار راه بندازي بزار يه دو تا پست مفيد باشه . بدم مياد از اين مقايسه ها .
هر كي هم خواست مقايسه كنه بره جفتشون رو هم بخره خودش ميفهمه چي به چيه .

پس ديگه بس كنيد تو رو خدا .

چشم آقاجون . من غلط کردم . خوب شد حالا این مجادله حل میشه . منم که گفتم این پست (PC & CONSOLES ) ربطی به حرف شما نداره .
ببخشید در هر حال .
منم مهندس نیستم :cheesygri
در ضمن کسی میتونه (تو پستهای قبلی هست _ اما من گمش کردم _ ) فایل یا همون برنامه واسه رجیستری Fifa 10 رو دوباره پست بدین در ضمن ممنون میشم طرز استفاده ازش رو بهم بگید . چون ویندوزم و عوض کردم .:cool:

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
سلام
من بعد از عمری(!) فیفا رو کامپیوتر بازی نکردن(از فیفا 2003 تا الان) افتخار دادم و رو کامپیوتر فیفا 10 رو بازی کردم. فقط یه چیزی هست ! من معادلی برای L1 + Triangle که تو نسخه های کنسولی بود پیدا نکردم. تو نسخه ی کامپیوتر با کدوم دکمه ها میشه این کارو کرد؟؟

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
میخواستم بدونم که آیا نسخه ی PC فیفا مثل نسخه ی کنسولیش میمونه یا مثل فیفا 09 کاملا از رده خارجه ...؟

در باره ی کنترل بازی هم سوال داشتم ...آیا با گیم پد های معمولی PC مشکل داره یا نه ( مثل فیفا 09 ) ؟؟؟؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میخواستم بدونم که آیا نسخه ی PC فیفا مثل نسخه ی کنسولیش میمونه یا مثل فیفا 09 کاملا از رده خارجه ...؟

در باره ی کنترل بازی هم سوال داشتم ...آیا با گیم پد های معمولی PC مشکل داره یا نه ( مثل فیفا 09 ) ؟؟؟؟
مثل 09 ...............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر