FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
دوست عزیز این مشکلی موقعی پیش میاد که یه فایل از zdata ها را جا به جا یا تغییر داده باشی(مثلا تماشاگران) ولی پچ ربطی به این ارور نداده شما zdata کپی کردید جدیدا؟
این پچ بین فایل هاش یه restore ea... داره اون را باید بزنی به حالت اول برمیگرده ولی مطمئنم از اون نیست شما یکی از zdata ها را تغییر دادی و یا جایگزین کردی مشکل از همینه اگه این کار را کردی باید تو نرم افزار file mangar 10 روش regenerate bh بزنی تا مشکلت حل بشه
حق با شماست چون اون گزینه ی Restore رو هم زدم درست نشد !
راستش من هرچی تو اون پچ بود رو کپی کردم و کار دیگه ای نکردم !!
میشه یه توضیح در مورد اون regenerate bh بدی .

مرسی

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
حق با شماست چون اون گزینه ی Restore رو هم زدم درست نشد !
راستش من هرچی تو اون پچ بود رو کپی کردم و کار دیگه ای نکردم !!
میشه یه توضیح در مورد اون regenerate bh بدی .

مرسی
دوست عزیز قبلش ممکنه فایلی را جایگزین کردید مثلا zdata 53 مربوط به تماشاگران هست یا zdata 35 که مربوط به یکی از پچ های دیگه هست.حالا اگه نمی دونی کدوم را دستکاری کردی نرم افزار file manar 10 را باز کن به قسمت data هاش برو و روی همه data ها یه بار regenerate bh را بزن(این کار مثل اتصال می مونه که بین data ها میده و وقتی مثلا یه data جدید را با یکی از data های بازی جایگزین کنی مثل این می مونه که یه فایلش کمه و بازی نمیخونه برای همین حتما بعد هر تغییر روی data ها باید regenerate bh را بزنی

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
دوست عزیز قبلش ممکنه فایلی را جایگزین کردید مثلا zdata 53 مربوط به تماشاگران هست یا zdata 35 که مربوط به یکی از پچ های دیگه هست.حالا اگه نمی دونی کدوم را دستکاری کردی نرم افزار file manar 10 را باز کن به قسمت data هاش برو و روی همه data ها یه بار regenerate bh را بزن(این کار مثل اتصال می مونه که بین data ها میده و وقتی مثلا یه data جدید را با یکی از data های بازی جایگزین کنی مثل این می مونه که یه فایلش کمه و بازی نمیخونه برای همین حتما بعد هر تغییر روی data ها باید regenerate bh را بزنی
آقا این برنامه fifa manger رو میشه بگی از کجا میشه دانلود کرد ؟
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر