Fifa 10 League | Rules & Table & Result

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان. در این تاپیک قوانین بازی ها رو قرار دادم، که باید به این روش بازیکنان بازی هاشون رو انجام بدن و همچنین نتایج بازی ها رو در این تاپیک قرار بدن.

• 1- بازی ها بصورت Rank باید انجام بشه، که زمانش 6 دقیقه هست و همچنین وقت اضافه شامل بازی نمیشه. سرعت بازی باید رو Normal بشه. اگه به دلیل مشکلات اینترنت بازیکنان نتونستن Rank بازی کنند، Unrank بازی کردن مشکلی نداره.

• 2-هیچ بازیکنی حقِ ساختن بازیکن و استفاده از اون رو نداره. در صورتی که بازیکنی این تخلف رو انجام بده 3 امتیاز ازش کسر میشه.

• 3- بازیکنان باید تیمی رو انتخاب کنند که از قبل انتخاب کردن. هیچ بازیکنی حق عوض کردن تیمش رو نداره.

• 4- در صورتی که بازیکنان بازیهاشون رو تا مهلتی که اعلام شده انجام ندن 3 امتیاز اشون کسر میشه.

• 5- نتایج بازی ها رو به شکل ذیل وارد کنید. Kingofsoccer1990 0 VS Shayan_Assassin 3

• 6- اگه موقع بازی کردن بازی به هر دلیلی قطع شد نتیجه بازی محفوظ می مونه و ادامه بازی رو در یک بازی جدید شروع کنید. به عنوان مثال: اگه دقیقه 70 بود و بازی قطع شد یک بازی جدید رو تا دقیقه 20 ام انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید. حتی اگه از نتیجه ی بازی مطمئن بودید.

• 7- بازیکنان به هیچ عنوان حق قطع کردن بازی رو ندارن، چون تفاضل گل نقشه مهمی رو ایفا می کنه. پس فارغ از هر نتیجه حاصل، بازی رو تا انتها ادامه بدین.

• 8- برای خودِ من بارها پیش اومده که وسط بازی Start زدم و نتیجه رو باختم و قصدم این بوده که ترکیب یا سیستم رو عوض کنم ولی بازی قطع شده. پس در همچین شرایطی فکر بد نکنید:d و اگه میزبان بودین دوباره طرف مقابل رو Invite کنید یا ازش بخواین که شما رو Invite کنه.

دوستان شرکت کننده لطفا نظرات خودتون رو اعلام کنید.

آخرین ویرایش:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza

دوستان، در این پست جدول مسابقات قرار می گیره

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza

دوستان، در این پست زمان انجام بازی ها و همچنین نتایجی که حاصل میشه قرار می گیره

هفته اول

8a9f9bfcf126187a7534c9ed42d93a83.png

هفته دوم

a58c3b43119acdcf4ccaeefe8d7554ef.png

هفته سوم

753622d964ea97ba7a5a70317ef58102.png

هفته چهارم

96ac2854ffaa73ccd0cfb6c9822cc0fa.png

هفته پنجم

31a355a3ebb301d0c463703e5adf8519.png

هفته ششم

9fbced5d04704535faf2c8a8954dc594.png

آخرین ویرایش:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
Kingofsoccer1990 2 VS Danzukuka 7

خودمم هنوز باورم نمیشه!:d

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
2 تا سوال داشتم:

1. اسپید بازیا باید چی باشه؟

2.در بازیای انرنک بعضی از دوستان لطف میکنن بازیکن میسازن و میارنش تو بازی خوهشنن اینا رو تذکر بدید که آنجام نشه

mistyc_7

کاربر سایت
Nov 22, 2009
89
نام
امین
من یه پیشنهاد دارم

اگه کسی بازیکنش رو تقویت کرده بود ، حالا هرچی ، اون بازی رو می بازه !

خواهشا اینم جزو قوانین بذارین .

بعد هم الان خیلیا در جریان نیستن و نامردی می شه ، خودم امروز اتفاقی فهمیدم !

mistyc_7

کاربر سایت
Nov 22, 2009
89
نام
امین
danzukuka دیگه کدوم خریه ؟ :-o 7تا به king زده !! آقا من می خوام پولو پس بگیرم :)):))

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
3Mr_HaMeD_1987 VS Amino-Danger0
به علت نیامدن و انجام نشدن بازی 0-3
مدت صبر: 48 ساعت!!!
عزيزم الكي الكي چرا واسه خودتون نتيجه ميزنين :d
من ديشب ساعت 10 شب(يك ساعت و نيم قبل از شروع بازي)به علي جون خبر دادم بازي افتاد امشب...
در ضمن چون اينترنتم قاطي كرده بود نميشد بيام...
همش بايد از طرف نمايندگيMacم ريست بشه!(كسي راهشو بلده بگه :d )

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
امروز 19 جولای هست ، شما چه جوری 48 ساعت صبر کردی از 18 جولای ؟

داداش خودتم که نیومدی منو تا ساعت 2 پایه تی وی کاشتی حالا دیگه من نمیدونم نتیجه رو چی میخوان بزنن

ackent - amin1313 (amin1313 niooomad)l

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا من هم با Solipoli هر بار رفتیم تو بازی هی می پرید بیرون. من مطمئن هستم مشکل از اینترنت این دوستمون هست چون که من هم با نیما بازی کردم و هم حدود 4-5 تا بازی با خارجی ها کردم. البته این رو بگم کن نتیجه رو قبول ندارم چون یک بار 20 دقیقه زدیم من 1-0 جلو بودم. یک بار 5دقیقه زدیم و اون 0-1 جلو افتاد و یک بار هم 25 دقیقه زدیم که اون 0-1 جلو بود. این جوری نمیشه بازی کرد هی 10 دقیقه 10 دقیقه بازی کنیم تا تموم بشه.

در ضمن علی رضا جان دیدی بهت گفتم این جوری قاطی پاتی تر میشه. الان ببین فقط خودت تونستی بازی کنی. یکی اینترنتش مشکل داره یکی حوصله نداره بیاد PSN یکی میاد نمی خواد بازی کنه. این جوری نمیشه;)

mistyc_7

کاربر سایت
Nov 22, 2009
89
نام
امین
داداش خودتم که نیومدی منو تا ساعت 2 پایه تی وی کاشتی حالا دیگه من نمیدونم نتیجه رو چی میخوان بزنن

ackent - amin1313 (amin1313 niooomad)l

داداشی واقعا شرمنده !
من به سختی می تونم بیام این جارو چک کنم
از kingsoccer خواهش کرده بودم وقتی بازی ها شروع شد به من تلفنی خبر بده که نداد . امروز هم اتفاقی دیدم سایت رو . معذرت می خوام ، امشب میام ، البته شما از همین الان برنده ای ;)

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
داداشی واقعا شرمنده !
من به سختی می تونم بیام این جارو چک کنم
از kingsoccer خواهش کرده بودم وقتی بازی ها شروع شد به من تلفنی خبر بده که نداد . امروز هم اتفاقی دیدم سایت رو . معذرت می خوام ، امشب میام ، البته شما از همین الان برنده ای ;)

ولی علیزضا تو پی اس ان به من گفت امشب باید با سالار بازی کنم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا همه چی قاطی پاتی شده و علی رضا باید بیاد بگه چیکار کنیم:d امشب به من گفتم با Amino-Danger بازی کنم در صورتی که این دوستمون هنوز بازی قبلیش رو هم انجام نداده.

من نظرم اینه که علی بازی ها رو تعیین نکنه. مثلا من میرم PSN میبینم سالار هست و اگه اون قبول کرد باهم دیگه بازی لیگ رو انجام میدیم و نتیجش رو این جا میزنیم. تا حالا فقط 1 بازی انجام شده و این سومین شبی هست که داره می گذره. من به علی هم گفتم که از 4شنبه به بعد نزدیک 10 روز نیستم. پس من همین الان اعلام آمادگی می کنم که اگه علی موافقت کنه من تا 4شنبه با هر تعداد که از بچه ها بشه عصر یا شب بازی می کنم.

موفق باشیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر