FEAR 2 : Project Origin

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
من این بازی رو چند روز پیش خریدم و باید بگم از نظر گرافیک ضعیفه . اصلا انتظار نداشتم!!!
البته شاید از نظر بعضیا گرافیک خوبی داشته باشه اما اگر به موها و و خون افرادی که مهاجم هستند و پاشیده میشه روی تلوزیون و ... توجه کنن می بینن که در مقابل بازی مثل vegas کم گرافیک تره.
اینو بگم شاید بازی ها پر گرافیک وقتی میاد تو اکسباکس گرافیکش کمتر می شه ...شاید!!!!!! :(
این چه حرفیه وقتی روی ایکس باکس میاد گرافیکش کمتر میشه!:mad:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردین!!!
اصل بازی خود بازیه و مراحلو و روون بودن بازی اما جو بازی و احساس لذت بیشتر بازی کردم گیم جلوه های ویژه و جزئیات گرافیکی بازی که کم مهم نیست!!!!!!!!!!:eek:
اما واقعا نمی شه box360 رو با یه pc یک ملیون تومانی مقایسه کرد و من اینو گفتم چون این گرافیکو تو یه کامپیوتر 3 ملیون تومانی که حالا ... دیدم و کپ کردم ( از جزئیات عالی )
البته هر چی پول بدی اش می خوری و ما که داریم مفت اش های خوشمزه می خوریم نباید زیاد گلگی کنیم
تا حالا کسی جواب خودشو نداده بود نه:cheesygri

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردین!!!
اصل بازی خود بازیه و مراحلو و روون بودن بازی اما جو بازی و احساس لذت بیشتر بازی کردم گیم جلوه های ویژه و جزئیات گرافیکی بازی که کم مهم نیست!!!!!!!!!!:eek:
اما واقعا نمی شه box360 رو با یه pc یک ملیون تومانی مقایسه کرد و من اینو گفتم چون این گرافیکو تو یه کامپیوتر 3 ملیون تومانی که حالا ... دیدم و کپ کردم ( از جزئیات عالی )
البته هر چی پول بدی اش می خوری و ما که داریم مفت اش های خوشمزه می خوریم نباید زیاد گلگی کنیم
تا حالا کسی جواب خودشو نداده بود نه:cheesygri

ایول حرف درستو گفتی.
ولی وقتی در مورد پی سی حرف می زنیم باید توجه کنیم که پی سی های معمولی که بیشتر افراد دارند رو مقایسه کنیم. اگه اینطور نباشه یکی رو یه پی سی ارزون بازی می کنه و می گه که 360 یه نسل جلوعه!!

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
فعلا منو راهنمایی کنید
یه جایی رسیدم که بالای یه اتاقی هستم و چند تا دشتم پایین هستن و یک زن رو توی
یه اتاق کوچیک اسیر کردن .... من میپرم پایین و دشمنا رو میکشم ولی اون زنه که تو اتاقه
رو چیکار کنم ؟ درش قفله . شیشه هاش به نارنجک هم مقاومن ! هیچ راهی هم پیدا نکردم
کمکم کنید

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
فعلا منو راهنمایی کنید
یه جایی رسیدم که بالای یه اتاقی هستم و چند تا دشتم پایین هستن و یک زن رو توی
یه اتاق کوچیک اسیر کردن .... من میپرم پایین و دشمنا رو میکشم ولی اون زنه که تو اتاقه
رو چیکار کنم ؟ درش قفله . شیشه هاش به نارنجک هم مقاومن ! هیچ راهی هم پیدا نکردم
کمکم کنید

میشه بگی تو کدوم محیطی و چپتر چندی؟
مدرسه؟بیمارستان؟
جای گیر کردن بازی نداره
اینجور مواردم یا شیشه شکسته یا دکمه ای هست یا کارتی!

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
میشه بگی تو کدوم محیطی و چپتر چندی؟
مدرسه؟بیمارستان؟
جای گیر کردن بازی نداره
اینجور مواردم یا شیشه شکسته یا دکمه ای هست یا کارتی!

توی بیمارستان
نه شیشه شکسته ای هست نه دکمه نه کارت ... فقط یه زنه که تو یه اتاق
قایم شده یه اتاقی مثل بازداشتگاه که یه سمتش یه شیشه ی بزرگ داره

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
501
توی بیمارستان
نه شیشه شکسته ای هست نه دکمه نه کارت ... فقط یه زنه که تو یه اتاق
قایم شده یه اتاقی مثل بازداشتگاه که یه سمتش یه شیشه ی بزرگ داره

میری جلوی اسانسور سمت راست اسانسور یک کلید هست باید فشار بدی تا اسا نسور باز بشه وقتی کلید زدی 3الی 4 نفر بهت حمله می کنن وقتی در ایانسور باز شد سریع برو داخل اسانسور درضمن 30 ثانیه طول می کشه تا در اسانیو رباز بشه

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
لطفاً کمک کنید!
روی همون ترن آبی هستم،آخرش که میخواد منفجر شه نمی دونم باید از کجا برم و ترن منفجر میشه...
باید چه کار کنم؟!
خواهشاً یکی زود جواب بده چون حدوداً 2 یا 3 روزه که روی همین قسمت گیر کردم و همینو تکرار میکنم(دیگه از این قسمت متنفر شدم...)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
لطفاً کمک کنید!
روی همون ترن آبی هستم،آخرش که میخواد منفجر شه نمی دونم باید از کجا برم و ترن منفجر میشه...
باید چه کار کنم؟!
خواهشاً یکی زود جواب بده چون حدوداً 2 یا 3 روزه که روی همین قسمت گیر کردم و همینو تکرار میکنم(دیگه از این قسمت متنفر شدم...)
کسی این تیکه رو نرفته؟!
بابا 4 روزه گیر همینم اگه کسی رد کرده لطفاً بگه...​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر