Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
از وقتی این آپدیت 1.2 رو ریختم لوگوی یوبیسافت پریده :)
ولی انصافا فریم دهی بازیو بهتر کرد.
واقعا فریم ریت رو بهتر کرد ؟ دوستان دیگه چک کردن؟
فقط از لایو میشه گرفت یا به صورت آفلاین هم میشه دانلود کرد و بعد ریخت رو کنسول؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
واقعا فریم ریت رو بهتر کرد ؟ دوستان دیگه چک کردن؟
فقط از لایو میشه گرفت یا به صورت آفلاین هم میشه دانلود کرد و بعد ریخت رو کنسول؟

راستش من رو pc این کارو کردم و اشتباهی تو این تاپیک گفتم
ولی به هر حال فریم دهی خیلی بهتر شد

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
با سلام.یه سوال.من میخوام اپدیت رو به صورت افلاین دان و روی فلش بریزم.موقع دانلود دوتا ریجن بود یکی فری و یکی پال.میخواستم ببینم کدومش رو باید دان کنم؟؟ریجن دستگاهم پال هست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من الآن چند روزی بود که فقط روی loot ها و گنجینه ها وقت گذاشته بودم و سراغ مراحل بازی نمیرفتم . از اون موقع که درباره دوشواری های jason در bad ending شنیدم به راستی که همه چیز رو به گوشه ای انداخته و اگه توی ماشین از بغل یه گنجینه هم که بغل جاده است رد بشم میرم سراغ ماموریتم. اینه که میگن ازدواج آدم رو سر و سامون میده ها :>

در کل یه انتقاد از بازی دارم چرا که jason با این همه مهارت هایی که من براش کسب کردم نمیتونه buk رو به حرف بیاره که kaitte کجاست حالا اگه the punisher بود طرف رو قصابی میکرد و ازش حرف میکشید تازه punisher این همه مهارت نداشت فقط یه کت چرمی بلند داشت . به هر حال برای jason خان که مثل آب خوردن به فقیر و غنی رحم نمیکنه و حتی کوسه که تو دریا واسه خودش لاتیه تا قایق jason رو میبینه پوشک خراب میکنه و در میره افت داشت که آلت دست buk بشه به هر حال..

یه سوال فنی دارم توی یکی از تپه های اطراف وسط نقشه یه گنجینه(مجسمه) هست که وقتی میرم بالای تپه یه شکاف میبینی که تا همون پایین یه سوراخ کوچیک دیده میشه ولی با سنگ های اطرافش پوشیده شده دیروز 15 دقیقه روی همون شکاف هر کاری بگید کردم ولی نرفت پایین دور تا دور تپه هم هیچ سوراخ ، دریاچه ، آبشار و از این چیزایی که فکر کنید غار داره نیست همه رو گشتم تنها راهش از همون بالاست
کسی هم هست که اونجا رو دیده باشه؟؟!!

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
واقعا نمیدونم چرا از موتور این بازی )Dunia) چرا تو این نسل استفاده نشد....... اینطور که محیط های اپن ورد رو رندر می کنه حالا حساب کنید تو محیط های بسته چی میشه؟؟!!؟!؟!؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
واقعا نمیدونم چرا از موتور این بازی )Dunia) چرا تو این نسل استفاده نشد....... اینطور که محیط های اپن ورد رو رندر می کنه حالا حساب کنید تو محیط های بسته چی میشه؟؟!!؟!؟!؟
استفاده که شد ولی بیشتر واسه بازی های خود یوبیسافت مثل Avatar و FarCry 2. برای ساخت قسمت های گیاهی AC2 و AC:B هم از تکنولوژی ـه این انجین استفاده کردن.
البته برای FarCry 3 از Dunia 2 استفاده شده.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
یک باگ بسیار عجیب
من توی این مرحله بودم
اونجایی که جیسن و اون مرده آلمانی میرن با هویت پوکر بازی کنن
الان که کنسول رو دوباره روشن کردم اینجام:-o
باید برم لباس یکی از نیروی های تازه وارد هویت رو بدزدم!!!:|
سر همین موضوع بی خیال بازی شدم پاکش کردم فقط دوستان بگن اونجایی که رسیده بودم-پوکر-اواخر بازی بوده یا بازی هنوز ادامه داشت بعدش؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یک باگ بسیار عجیب
من توی این مرحله بودم
سر همین موضوع بی خیال بازی شدم پاکش کردم فقط دوستان بگن اونجایی که رسیده بودم-پوکر-اواخر بازی بوده یا بازی هنوز ادامه داشت بعدش؟

ادامه داشت.........................

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
یک باگ بسیار عجیب
من توی این مرحله بودم
شاید تنظیم ساعت دستگاه بهم خورده. هم Auto Save هم Save معمولی رو Load کردی؟!
به هر حال اونجا دیگه آخرای بازی بوده، فقط 1 ماموریت مونده بود.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یه سوال:
اونجا که یکی با RPG هلی کوپتر رو می زنه اگه بهش شلیک کنیم داستان بازی عوض میشه؟
چون اگه شلیک نکنیم هواپیما سقوط می کنه و واس هم بهمون شلیک می کنه و باید از محل قربانی های واس فرار کنیم.

GameOfTime

کاربر سایت
Dec 12, 2012
11
چیزی که منو شگفت زده می کنه رندر بسیار خوب و با کیفیته ، انصافاً FarCry3 بازی ای بود که به من یکی که خیلی چسبید ، ایشالا بازی رو تموم کنم ، سعی می کنم راجع به جنبه های هنری و فنی این بازی بیشتر تحقیق کنم ، به هرحال وجود چنین بازی هایی آدم رو حسابی خوشحال می کنه...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
یه سوال:
اونجا که یکی با RPG هلی کوپتر رو می زنه اگه بهش شلیک کنیم داستان بازی عوض میشه؟
چون اگه شلیک نکنیم هواپیما سقوط می کنه و واس هم بهمون شلیک می کنه و باید از محل قربانی های واس فرار کنیم.
فرقی نداره شلیک هم بکنی بازم هلیکوپتر سقوط میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر