FARCRY 3 | PC

bhrk87ynygc8vz9via.jpg

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Genre : Open World-First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 29 November 2012

Farcry 3 ادامه ای بر بازی پیشین این سری یعنی Farcry 2 هست که برای عرضه در نوامبر در نظر گرفته شده است.
اگرچه در اوایل تاریخ عرضه بازی 29 دسامبر بوده اما طبق گفته سازندگان،برای پولیش و بهینه سازی بهتر بازی، عرضه آن به تعویق افتاده است.

داستان بازی در جزیره ای گرمسیری در مابین اقیانوس آرام و اقیانوس هند روایت میشود.
در این شماره،بازیکن در نقش Jason Brody ظاهر میشود، توریستی که در جزیره ای که سال ها در بحبوئه ای از درگیری های خشونت آمیز محلی به سر میبرد،به دام افتاده است
جیسون که از نامزدش جدا شده است، هم اکنون به دنبال او و فرار از جزیره و ساکنانش است

برای مشاهده تصویر اصلی (884x497) روی این نوار کلیک کنید.
far-cry-3-e3-2012-5.jpg

سازندگان اعلام کرده اند که جیسون باید با افرادی بی ثباتی روبرو شوند که بنا به دلایلی مدت هاست که در این جزیره به سر میبرند.

بازی از موتور ارتقا یافته بازی پیشین یعنی Dunia Engine به نام Dunia 2 استفاده میکند.
موتوری که پیش از این در ساخت بازیایی همچون Assassin's Creed II و Assassin's Creed : Brotherhood نیز استفاده شده است.
صحنه های سینماتیک به بازی برگشته اند و اینبار شاهد اکشن سریع تر و روان تری نسبت به گذشته هستیم
جزیره به خوبی و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شاهد محیط هایی زیبا و سواحل دل انگیز و جنگل های سر سبز آشنا هستیم.

بازی در 4 دسامبر 2012 معادل با 14 شهریور برای PC ، Xbox 360 و PS3 به طور همزمان عرضه خواهد شد.

==============================================

اطلاعات جدید:

1) سیستم دوستی از بازی حذف شده است - بدین معنا که شما یارانی تحت کنترل هوش مصنوعی نخواهید داشت.

2) سیستم Fire propagation (گسترش آتش) بازگشته است، علف ها را آتش بزنید و آن انتشار پیدا خواهد کرد.

3) همانند سری بازی های The Elder Scrolls، شاهد Fast Travel (جا به جا شدن بین دو نقطه در کوتاهترین مدت) خواهیم بود.

4) در این قسمت وقتی وارد منطقه ای بشوید و آن را پاکسازی بکنید، منطقه ار آن شما خواهد شد و دیگر دشمنان آن را تصرف نمیکنند.

5) اسلحه ها به هیچ عنوان زنگ نمیزنند و خراب نمیشوند.

6) قرص های مالاریا در این نسخه وجود نخواهند داشت.مدیر تولید کننده این شماره گفته است که شما میتوانید سلامتی خود را کنترل کنید.

7) تمام قرص های مالاریا و خراب شدن اسلحه ها باعث میشد که بازی جذاب شود و در عین حال بازی مثل دیگر عناوین شوتر شما نقش یه قهرمان را نداشته باشید،
بنابراین در این شماره اگر جیسون اسلحه ای پیدا کند،از آنجا که او یک آدم تعلیم دیده در استفاده از سلاح های گرم نیست، به خوبی نمیتواند از اسلحه ها استفاده کند و نقش کسی دارد که برای اولین بار اسلحه به دست میگیرد!!!

8) بازی در یک مجمع الجزایر خواهد بود.بخش تک نفره در یک جزیزه، بخش CO-OP چهار نفره در یک جزیره دیگر و بخش Player Vs Player که جنگ بین دو گروه Citra و Vaas نیز در جزیره ای دیگر انجام میشود.

9) Editor بازی به شما اجازه خواهد داد که نقشه و جزیره های خود را بسازید.

تصاویر بازی Far Cry 3

تریلر های بازی:

Farcry 3 First In-Game Multiplayer Trailer
HD SD

Step Into Insanity - Far Cry 3 E3 2012 Single-Player Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 8.9MB Download

AU Trailer: Dr. Earnhardt - Far Cry 3 Trailer

Hi-Res H.264 MP4 49.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.5MB Download

آخرین ویرایش:

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
آخرین درایور کارتتو بگیر نصب کن، رو تنظیمات پایین میتونی اجرا کنی، تو این سایت هم میتونی ببینی:
Computer Games on Laptop Graphic Cards - Notebookcheck.net Tech
تو تنظیمات پایین یعنی خیلی پایین؟
جوری نباشه که بیشتر ضد حال باشه تا بازی؟!
اگه ارزششو داره بگیرم نصب کنم اگه نه بیخیال شم؟

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
تو تنظیمات پایین یعنی خیلی پایین؟
جوری نباشه که بیشتر ضد حال باشه تا بازی؟!
اگه ارزششو داره بگیرم نصب کنم اگه نه بیخیال شم؟
یعنی تنظیمات گرافیکی رو بزاری روی Low دیگه !
والا من روی low تست نکردم ببینم چجوریاست ولی کلاً بازیش قشنگه، ارزش داره بازیش کنی

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اوفیش مردم تا تموم شدن منظورم بازی نیست من همه ی relic letters weapon animal skills crafting supply drop tower ......و خیلی چیزای دیگه که داشت رو گرفتم حالا جون میده مراحل اصلیه بازیو تموم کنی :d هرکی سیو منو میخواد بگه

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
بچه ها این دشمنانی که یک مشعل دستشونه و یک ماسک گاز زدند رو چطوری میشه آهسته کشت؟ من رفتم پشتشون ولی دکمه f ظاهر نشد کشتنشون هم با شاتگان و ال ام و جی و . ..کلی طول میکشه تا بخوان بمیرن هم بقیه میریزن رو سرت
یکی دیگه هم نحوه کشتن سگ ها ،سگ ها رو چطوری میشه کشت که صدای آلارم درنیاد؟ وقتی با چاقو از جلو میزنمشون بازم بقیه متوجه میشن

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بچه ها این دشمنانی که یک مشعل دستشونه و یک ماسک گاز زدند رو چطوری میشه آهسته کشت؟ من رفتم پشتشون ولی دکمه f ظاهر نشد کشتنشون هم با شاتگان و ال ام و جی و . ..کلی طول میکشه تا بخوان بمیرن هم بقیه میریزن رو سرت
یکی دیگه هم نحوه کشتن سگ ها ،سگ ها رو چطوری میشه کشت که صدای آلارم درنیاد؟ وقتی با چاقو از جلو میزنمشون بازم بقیه متوجه میشن

اینها که میگی ماسک دارند همچین گنده هم نیستن از پشت یه تیر خالی کن تو مخش کارش تمومه یا دو تا نارنجک بنداز همونجا هرچی هستن میرن رو هوا c4 هم خیلی تمیز کل اونجارو مفرسته رو هوا برای کشتن سگها بهترین تیر کمونه یادمه یکی از پایگاهای دشمن تقریبا 8 تا 10 تا سگ داشت همرو از دور و بدون اینکه سگی بفهمه با تیر کمون زدم

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707

دوست عزیز اگه میخوای اینارو با چاقو بکشی skill ها رو بگیر یکی از skill ها کشتم غول تشن با چاقو هست ولی این دوستمون راست میگه از پشت یه تیر بزن تو مخش میمیره

amirr1361

کاربر سایت
Feb 3, 2007
6
من تویه مرحله ۲۶ گیر کردم. اونجا که میگه speak with rescued friends. اصلا راه رسیدن به این دوستهایی که نجات دادم رو نمیدونم کجاست. باید همون اطراف خونه اون دکتره باشه که بالای کوهه. کسی میتونه کمکم کنه؟

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
من تویه مرحله ۲۶ گیر کردم. اونجا که میگه speak with rescued friends. اصلا راه رسیدن به این دوستهایی که نجات دادم رو نمیدونم کجاست. باید همون اطراف خونه اون دکتره باشه که بالای کوهه. کسی میتونه کمکم کنه؟

عزیزم نزدیکای اون آلاچیقه سمت چپ خونه همون دکتره یه راهیه رو به پایین که میخوره به یه غاره!دوستات اونجان

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362

اطراف خونه رو بگرد توی یه مسیری به سمت پایین میری یه غاری وجود داره

ویرایش: پستمون هم زمان شد بله دوستمون گفتن دیگه غار هست

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها یه سوال.
برای بالا بردن میزان جان(جان طبیعی) باید چیکار کرد؟ الآن جان شخصیت من تو بازی فقط 2 تا خط هستش و نمیدونم چطوری باید بیشترش کرد؟
ممنون میشم اگه کمک کنید.
روز خوش موفق باشید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,883
نام
SubZero
بچه ها یه سوال.
برای بالا بردن میزان جان(جان طبیعی) باید چیکار کرد؟ الآن جان شخصیت من تو بازی فقط 2 تا خط هستش و نمیدونم چطوری باید بیشترش کرد؟
ممنون میشم اگه کمک کنید.
روز خوش موفق باشید.

هر مرحله ای که بری بهت چند تا skill میده.برو تو skill ها و آپگریدشون کن

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

برای کشتن مشعل به دست ها یک روشش را بچه ها گفتن که skill مربط به مخفیانه کشتنش هست...استفاده از نارنجک و یا شلیک از پشت به سرش هست.
روش دیگه ای که می تونی تو درگیری های مستقیم استفاده کنی اینه که به پاهاش شلیک کنی تا زانو بزنه ، بعدش به منبع پشتش شلیک کنی تا منفجر بشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
دوستان بعد از آتیش زدن گیاهان مخدر که میریم پیش ویلیام ، ویلیام یه کاست میره تو ضبط . تو اون نوار چی میگه و ویلیام از ما چی میخواد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر