FARCRY 3 | PC

bhrk87ynygc8vz9via.jpg

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Genre : Open World-First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 29 November 2012

Farcry 3 ادامه ای بر بازی پیشین این سری یعنی Farcry 2 هست که برای عرضه در نوامبر در نظر گرفته شده است.
اگرچه در اوایل تاریخ عرضه بازی 29 دسامبر بوده اما طبق گفته سازندگان،برای پولیش و بهینه سازی بهتر بازی، عرضه آن به تعویق افتاده است.

داستان بازی در جزیره ای گرمسیری در مابین اقیانوس آرام و اقیانوس هند روایت میشود.
در این شماره،بازیکن در نقش Jason Brody ظاهر میشود، توریستی که در جزیره ای که سال ها در بحبوئه ای از درگیری های خشونت آمیز محلی به سر میبرد،به دام افتاده است
جیسون که از نامزدش جدا شده است، هم اکنون به دنبال او و فرار از جزیره و ساکنانش است

برای مشاهده تصویر اصلی (884x497) روی این نوار کلیک کنید.
far-cry-3-e3-2012-5.jpg

سازندگان اعلام کرده اند که جیسون باید با افرادی بی ثباتی روبرو شوند که بنا به دلایلی مدت هاست که در این جزیره به سر میبرند.

بازی از موتور ارتقا یافته بازی پیشین یعنی Dunia Engine به نام Dunia 2 استفاده میکند.
موتوری که پیش از این در ساخت بازیایی همچون Assassin's Creed II و Assassin's Creed : Brotherhood نیز استفاده شده است.
صحنه های سینماتیک به بازی برگشته اند و اینبار شاهد اکشن سریع تر و روان تری نسبت به گذشته هستیم
جزیره به خوبی و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شاهد محیط هایی زیبا و سواحل دل انگیز و جنگل های سر سبز آشنا هستیم.

بازی در 4 دسامبر 2012 معادل با 14 شهریور برای PC ، Xbox 360 و PS3 به طور همزمان عرضه خواهد شد.

==============================================

اطلاعات جدید:

1) سیستم دوستی از بازی حذف شده است - بدین معنا که شما یارانی تحت کنترل هوش مصنوعی نخواهید داشت.

2) سیستم Fire propagation (گسترش آتش) بازگشته است، علف ها را آتش بزنید و آن انتشار پیدا خواهد کرد.

3) همانند سری بازی های The Elder Scrolls، شاهد Fast Travel (جا به جا شدن بین دو نقطه در کوتاهترین مدت) خواهیم بود.

4) در این قسمت وقتی وارد منطقه ای بشوید و آن را پاکسازی بکنید، منطقه ار آن شما خواهد شد و دیگر دشمنان آن را تصرف نمیکنند.

5) اسلحه ها به هیچ عنوان زنگ نمیزنند و خراب نمیشوند.

6) قرص های مالاریا در این نسخه وجود نخواهند داشت.مدیر تولید کننده این شماره گفته است که شما میتوانید سلامتی خود را کنترل کنید.

7) تمام قرص های مالاریا و خراب شدن اسلحه ها باعث میشد که بازی جذاب شود و در عین حال بازی مثل دیگر عناوین شوتر شما نقش یه قهرمان را نداشته باشید،
بنابراین در این شماره اگر جیسون اسلحه ای پیدا کند،از آنجا که او یک آدم تعلیم دیده در استفاده از سلاح های گرم نیست، به خوبی نمیتواند از اسلحه ها استفاده کند و نقش کسی دارد که برای اولین بار اسلحه به دست میگیرد!!!

8) بازی در یک مجمع الجزایر خواهد بود.بخش تک نفره در یک جزیزه، بخش CO-OP چهار نفره در یک جزیره دیگر و بخش Player Vs Player که جنگ بین دو گروه Citra و Vaas نیز در جزیره ای دیگر انجام میشود.

9) Editor بازی به شما اجازه خواهد داد که نقشه و جزیره های خود را بسازید.

تصاویر بازی Far Cry 3

تریلر های بازی:

Farcry 3 First In-Game Multiplayer Trailer
HD SD

Step Into Insanity - Far Cry 3 E3 2012 Single-Player Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 8.9MB Download

AU Trailer: Dr. Earnhardt - Far Cry 3 Trailer

Hi-Res H.264 MP4 49.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.5MB Download

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
بهترین خبری بود که تو چند ماه اخیرمطلع شدم بی صبرانه منتظر بازی هستم. راستی کسی نمی دونه بازی کجا اتفاق می افته

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
فارکرای یکی از بهترین بازی های عمرم بود واقعا چیز تکی بود فقط اگه شماره دوش این قدر باگ نداشت میتونس پدیده باشه
انشالله بازی خوبی دربیاد مشتاقانه منتظریم

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من نمیدونم چرا نظرم از اینجا پاک شده!!!!
در هر صورت ممنون من با این خبر واقعا حال کردم
قفلشم که SKD میترکونتش....:))

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
شاید بخواهند از DX11استفاده کنند!
هر چند موتور ارتقا یافته DUNiAهمون 10 باشه! :)
البته همون فارکرای2 که 10 بود گرافیک واقعا قشنگی داشت حتی همون موتور را هم ارتقا بدند چیز خوبی در میاد!

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
البته همون فارکرای2 که 10 بود گرافیک واقعا قشنگی داشت حتی همون موتور را هم ارتقا بدند چیز خوبی در میاد!
قشنگی 2 به خاطر چیزای دیگه هم بود :
Far Cry 2

Licenses Havok's: Animation, Physics
Platforms: PC Xbox 360 Playstation 3

که توی 3 هم همین میشه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,639
نام
iMAN
ایول خوشمان آمد ! کلا بازی توپی بود قبلی ها ! قفلش هم که تو 2 روز فاتحهاش خونده اس!b-)
به نظرم یوبی قبر خودشو میکنه با این قفل گذاشتناش!

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
ایول خوشمان آمد ! کلا بازی توپی بود قبلی ها ! قفلش هم که تو 2 روز فاتحهاش خونده اس!b-)
به نظرم یوبی قبر خودشو میکنه با این قفل گذاشتناش!
نه بابا کجا می کنه قبرشو !!!!!!!این کارو کرده ضرر نکنه دیگه تا ارجینال خریداری بشه !!!!!!!همین جورم هست !!!!تا کرک بشه خیلی ها تو خارج از ایران اون بازیو اورج میخرن !!!!قبل همه ماها هم حال می کنن باهاش !!
==============================
farcry 2 درسته چیزای قشنک مثل گرافیک زیبا داشت ولی در کل اولیش به من بیشتر لذت داد!!دیگه این شماره 3 شم از موتوره دنیا ارتقا یافته استفاده می کنه چه شود :x

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
نه بابا کجا می کنه قبرشو !!!!!!!این کارو کرده ضرر نکنه دیگه تا ارجینال خریداری بشه !!!!!!!همین جورم هست !!!!تا کرک بشه خیلی ها تو خارج از ایران اون بازیو اورج میخرن !!!!قبل همه ماها هم حال می کنن باهاش !!
از اون طرف نمی گی کلی میانگین امتیازاتش میاد پایین فقط به خاطر همین قفل و اینکه همش باس با نت بازی کنی!!خوب اونیم که می خواد پول بده واسه بازی وقتی ببینه اینجوریه تاثیر منفی میزاره رو انتخابش!کلا یوبی سابقش تو قفل خرابه همین مسخره بازیو با Starforce هم درآورد.
در مورد فار کرای هم من با شماره اولش به خاطر گرافیکش تحت تاثیر بودم! ولی شماره دومشم فقط همون گرافیکو داشت!که قبل از اومدنش می گفتن [گرافیکش] از کرایسیس هم بهتره که نبود..به نظرم خیلی ماموریت هاش تکراری بود و داستان درست و حسابی هم نداشت....

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
ذیشب و در جریان کنفرانس یوبی سافت رسما از Farcry 3 پرده برداری شد ، عنوانیکه دوباره به جزایر گرمسیری بازگشته است و با گرافیک فنی فوق العاده نوید عنوان بزرگی را میدهد .

ye0sksj6qpd7fd2ryiec.jpg

32yuo8fcv6j8xnftoz5i.jpg

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ذیشب و در جریان کنفرانس یوبی سافت رسما از Farcry 3 پرده برداری شد ، عنوانیکه دوباره به جزایر گرمسیری بازگشته است و با گرافیک فنی فوق العاده نوید عنوان بزرگی را میدهد .

ye0sksj6qpd7fd2ryiec.jpg

32yuo8fcv6j8xnftoz5i.jpg

امشب دیگه !
خداییش ترکوند !
وقتی LOGO ـی Farcry رو نشون دادن ملت داشتن خودشون رو به در و دیوار میکوبیدن :))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
واقعا جزو بهترين هاست اين سري ..
شماره 2 كه بي نظير بود ..
طوفانها و باروناش !!
اتيش روي درختا و چمن ها ... وقتي جهت باد عوض ميشد اتيش خيلي طبيعي عمل ميكرد ..
اتيشش انگار زنده بود :d
منتظر انتشار جزئيات بيشتر شماره 3 هستم

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
تريلري چيزي از بازي نيومده،
ديگه دارم ديوونه ميشم، كي ميادش ؟
مثله اينكه بايد از سربازي فرار كنم، بشينم Far Cry بازي كنم، يا شايد سيستمو ببرم پادگان:d

ويرايش :
اين يه لينك از تريلر
http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14963/t_farcry3_e311_debut_gp_str.mp4
واقعا نمي تونم تحمل كنم، عجب آبشار قشنگي بود ، عجب جنگل خوشگلي بود ، آخر تريلر منم همراه تماشاچيان دست زدم<:-p=d>\:d/
از همين الان دارم لحظه شماري ميكنم واسه اين بازي:!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر