FARCRY 3 | PC

bhrk87ynygc8vz9via.jpg

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Genre : Open World-First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 29 November 2012

Farcry 3 ادامه ای بر بازی پیشین این سری یعنی Farcry 2 هست که برای عرضه در نوامبر در نظر گرفته شده است.
اگرچه در اوایل تاریخ عرضه بازی 29 دسامبر بوده اما طبق گفته سازندگان،برای پولیش و بهینه سازی بهتر بازی، عرضه آن به تعویق افتاده است.

داستان بازی در جزیره ای گرمسیری در مابین اقیانوس آرام و اقیانوس هند روایت میشود.
در این شماره،بازیکن در نقش Jason Brody ظاهر میشود، توریستی که در جزیره ای که سال ها در بحبوئه ای از درگیری های خشونت آمیز محلی به سر میبرد،به دام افتاده است
جیسون که از نامزدش جدا شده است، هم اکنون به دنبال او و فرار از جزیره و ساکنانش است

برای مشاهده تصویر اصلی (884x497) روی این نوار کلیک کنید.
far-cry-3-e3-2012-5.jpg

سازندگان اعلام کرده اند که جیسون باید با افرادی بی ثباتی روبرو شوند که بنا به دلایلی مدت هاست که در این جزیره به سر میبرند.

بازی از موتور ارتقا یافته بازی پیشین یعنی Dunia Engine به نام Dunia 2 استفاده میکند.
موتوری که پیش از این در ساخت بازیایی همچون Assassin's Creed II و Assassin's Creed : Brotherhood نیز استفاده شده است.
صحنه های سینماتیک به بازی برگشته اند و اینبار شاهد اکشن سریع تر و روان تری نسبت به گذشته هستیم
جزیره به خوبی و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شاهد محیط هایی زیبا و سواحل دل انگیز و جنگل های سر سبز آشنا هستیم.

بازی در 4 دسامبر 2012 معادل با 14 شهریور برای PC ، Xbox 360 و PS3 به طور همزمان عرضه خواهد شد.

==============================================

اطلاعات جدید:

1) سیستم دوستی از بازی حذف شده است - بدین معنا که شما یارانی تحت کنترل هوش مصنوعی نخواهید داشت.

2) سیستم Fire propagation (گسترش آتش) بازگشته است، علف ها را آتش بزنید و آن انتشار پیدا خواهد کرد.

3) همانند سری بازی های The Elder Scrolls، شاهد Fast Travel (جا به جا شدن بین دو نقطه در کوتاهترین مدت) خواهیم بود.

4) در این قسمت وقتی وارد منطقه ای بشوید و آن را پاکسازی بکنید، منطقه ار آن شما خواهد شد و دیگر دشمنان آن را تصرف نمیکنند.

5) اسلحه ها به هیچ عنوان زنگ نمیزنند و خراب نمیشوند.

6) قرص های مالاریا در این نسخه وجود نخواهند داشت.مدیر تولید کننده این شماره گفته است که شما میتوانید سلامتی خود را کنترل کنید.

7) تمام قرص های مالاریا و خراب شدن اسلحه ها باعث میشد که بازی جذاب شود و در عین حال بازی مثل دیگر عناوین شوتر شما نقش یه قهرمان را نداشته باشید،
بنابراین در این شماره اگر جیسون اسلحه ای پیدا کند،از آنجا که او یک آدم تعلیم دیده در استفاده از سلاح های گرم نیست، به خوبی نمیتواند از اسلحه ها استفاده کند و نقش کسی دارد که برای اولین بار اسلحه به دست میگیرد!!!

8) بازی در یک مجمع الجزایر خواهد بود.بخش تک نفره در یک جزیزه، بخش CO-OP چهار نفره در یک جزیره دیگر و بخش Player Vs Player که جنگ بین دو گروه Citra و Vaas نیز در جزیره ای دیگر انجام میشود.

9) Editor بازی به شما اجازه خواهد داد که نقشه و جزیره های خود را بسازید.

تصاویر بازی Far Cry 3

تریلر های بازی:

Farcry 3 First In-Game Multiplayer Trailer
HD SD

Step Into Insanity - Far Cry 3 E3 2012 Single-Player Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 8.9MB Download

AU Trailer: Dr. Earnhardt - Far Cry 3 Trailer

Hi-Res H.264 MP4 49.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.5MB Download

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان خواهشا یه نفر در مورد سیو کردن بازی بگه.
من متوجه این شدم که تو هر مرحله یه سری چک پوینت وجود داره و بعد چند تا چک پوینت خودش سیو می کنه اما سوال من اینه که سیوی که تو منو وجود داره برای چیه؟ چون هر وقت که می زنمش حتی بعد از سیو اتوماتیک، پیغام میده که نمیشه.

البته از aha2012 عزیز ممنون که یه توضیحاتی داد. کرک من ریلودده.

خواهش
یعنی هر موقع میری تو بازی از اول مرحله شزوع میشه؟؟
کرکو از سایت زیر گرفتی بریزی ببینی چی میشه ؟؟
nodvd.net

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
خواهش
یعنی هر موقع میری تو بازی از اول مرحله شزوع میشه؟؟
کرکو از سایت زیر گرفتی بریزی ببینی چی میشه ؟؟
nodvd.net

نه از اول نمیره. از همونجایی میره که خود به خود سیو شده.
من سوالم در مورد گزینه سیویه که تو منو هستش. البته یکی از دوستان و خود شما گفتی که ظاهرا زمانی کار می کنه که وسط هیچ ماموریتی نباشیم.

leech

کاربر سایت
Apr 8, 2006
133
نام
milad
بازی واقعاً قشنگه ... گیم پلی بازی واقعاً عالیه و تنوعی که توی انجام مراحل داری عالیه.
گرافیک هم چه از نظر هنری چه تکنیکی عالیه. همین وجود حیوون‌های مختلف و عکس‌العمل‌هاشون شرایط پیش‌بینی‌نشده‌ای درست میکنه که آدم لذت میبره.
اصلا خودبازی و محیطش اینقدر زیباست من بعضی موقع‌ها بازی رو ول میکنم و همینجور میگردم و مناظر رو نگاه میکنم. صدای ترمز دست ماشین‌ها رو هم خیلی دوست دارم :D
بازی رو هم با سی پی یوی dual core 2.2 !! و گرافیک 6850 اجرا میکنم. بارزولوشن 1080 و تنظمیات high. البته حدود 20 تا 25 فریم میگیرم.

توی این چند ماهه این بازی در کنار Walking dead بهترین تجربه‌های گیمِ من بوده.

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
بازی واقعاً قشنگه ... گیم پلی بازی واقعاً عالیه و تنوعی که توی انجام مراحل داری عالیه.
گرافیک هم چه از نظر هنری چه تکنیکی عالیه. همین وجود حیوون‌های مختلف و عکس‌العمل‌هاشون شرایط پیش‌بینی‌نشده‌ای درست میکنه که آدم لذت میبره.
اصلا خودبازی و محیطش اینقدر زیباست من بعضی موقع‌ها بازی رو ول میکنم و همینجور میگردم و مناظر رو نگاه میکنم. صدای ترمز دست ماشین‌ها رو هم خیلی دوست دارم :D
بازی رو هم با سی پی یوی dual core 2.2 !! و گرافیک 6850 اجرا میکنم. بارزولوشن 1080 و تنظمیات high. البته حدود 20 تا 25 فریم میگیرم.

توی این چند ماهه این بازی در کنار Walking dead بهترین تجربه‌های گیمِ من بوده.
چجوری میتونی با این فریم بازی کنیییی!
اعصاب خورد کنه که!

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
سلام دوستان بازی واقعا فوق العادس هیچ عیب و نقصی نداره
فقط یه نکته من به شدت دنبال گراز ام که انگلیسیش میشه boar حالا کسی هست بتونه آدرس بده کجاس ؟(شرق وغرب و شمال شرقی و این حرفا یا بهتر دقیق x.y محل این حیوونو)
من میخوام میزان تیر هامو اضافه کنم گراز نیاز دارم
پیداشون کنم منقرضشون میکنم>:)

poloton

کاربر سایت
Jul 23, 2012
144
دوستان وقتی z رو میزنیم دوربین عکاسیشو در میاره.حالا غیر از استفاده های شناسایی که داره عکسم میگیره.این عکسا کجا سیو میشه؟

rezax2x

کاربر سایت
May 13, 2010
140
سلام دوستان بازی واقعا فوق العادس هیچ عیب و نقصی نداره
فقط یه نکته من به شدت دنبال گراز ام که انگلیسیش میشه boar حالا کسی هست بتونه آدرس بده کجاس ؟(شرق وغرب و شمال شرقی و این حرفا یا بهتر دقیق x.y محل این حیوونو)
من میخوام میزان تیر هامو اضافه کنم گراز نیاز دارم
پیداشون کنم منقرضشون میکنم>:)
شما اول باید ایستگاها رو ازاد کنی.بعد یه قسمتی از نقشه واست باز میشه.اونجا هم محل حیوونات رو مشخص میکنه.اگه نبود باید تو جنگلاش یه خورده پیاده روی کنی که جلوت سبز بشن.

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
واقعا بازی عالیه بعد مدتی یک بازی به دلم نشست .گرافیک عالی فریم دهی خوب نسبت به گرافیک وشکار کردن که من از ادامه دادن داستان منصرف کرده واقعا حال میکنم با تیر کمون تومخ ببر بزنم:d:d

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
سلام دوستان

با کارت gt220 و رم 4g و cpu :amd x2 260 می تونم این بازی رو روی pc اجراکنم. به نظر شما این بازی روی ps3 بازی کنم گرافیک بیشتری می گیرم یا روی pc با مشخصاتی که گفتم.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
یکی به من میگه این کیفشو چه طوری باید بزرگ کنم هیچی توش جا نمیشه؟
چک کن ببین برای بزرگتر کردنش نیاز به پوست چه نوع حیوونی داری بعد توی نقشه اون حیوون رو پیدا کن و بکش و پوستش رو بکن بعد برو توی قسمت crafting و بزرگتر کن اون کیف رو

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان

با کارت gt220 و رم 4g و cpu :amd x2 260 می تونم این بازی رو روی pc اجراکنم. به نظر شما این بازی روی ps3 بازی کنم گرافیک بیشتری می گیرم یا روی pc با مشخصاتی که گفتم.

سلام
من با Gts 250 که میزنم بازیم بدجوری فریم میده.مجبور شدم تنظیماتو بیارم پایین.
البته این آپدیت 280 مگیو نریختم که ببینم مشکل افت فریم ok شده یا نه
ولی با اینکه تنظیماتو آوردم پایین با این حال بازیم گرافیک جالبی داره.

---------- نوشته در 03:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:00 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها این تیرکمون و از کجا بگیرم ؟

از اونجایی که اسلحه میخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر