FARCRY 3 | PC

bhrk87ynygc8vz9via.jpg

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Genre : Open World-First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 29 November 2012

Farcry 3 ادامه ای بر بازی پیشین این سری یعنی Farcry 2 هست که برای عرضه در نوامبر در نظر گرفته شده است.
اگرچه در اوایل تاریخ عرضه بازی 29 دسامبر بوده اما طبق گفته سازندگان،برای پولیش و بهینه سازی بهتر بازی، عرضه آن به تعویق افتاده است.

داستان بازی در جزیره ای گرمسیری در مابین اقیانوس آرام و اقیانوس هند روایت میشود.
در این شماره،بازیکن در نقش Jason Brody ظاهر میشود، توریستی که در جزیره ای که سال ها در بحبوئه ای از درگیری های خشونت آمیز محلی به سر میبرد،به دام افتاده است
جیسون که از نامزدش جدا شده است، هم اکنون به دنبال او و فرار از جزیره و ساکنانش است

برای مشاهده تصویر اصلی (884x497) روی این نوار کلیک کنید.
far-cry-3-e3-2012-5.jpg

سازندگان اعلام کرده اند که جیسون باید با افرادی بی ثباتی روبرو شوند که بنا به دلایلی مدت هاست که در این جزیره به سر میبرند.

بازی از موتور ارتقا یافته بازی پیشین یعنی Dunia Engine به نام Dunia 2 استفاده میکند.
موتوری که پیش از این در ساخت بازیایی همچون Assassin's Creed II و Assassin's Creed : Brotherhood نیز استفاده شده است.
صحنه های سینماتیک به بازی برگشته اند و اینبار شاهد اکشن سریع تر و روان تری نسبت به گذشته هستیم
جزیره به خوبی و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شاهد محیط هایی زیبا و سواحل دل انگیز و جنگل های سر سبز آشنا هستیم.

بازی در 4 دسامبر 2012 معادل با 14 شهریور برای PC ، Xbox 360 و PS3 به طور همزمان عرضه خواهد شد.

==============================================

اطلاعات جدید:

1) سیستم دوستی از بازی حذف شده است - بدین معنا که شما یارانی تحت کنترل هوش مصنوعی نخواهید داشت.

2) سیستم Fire propagation (گسترش آتش) بازگشته است، علف ها را آتش بزنید و آن انتشار پیدا خواهد کرد.

3) همانند سری بازی های The Elder Scrolls، شاهد Fast Travel (جا به جا شدن بین دو نقطه در کوتاهترین مدت) خواهیم بود.

4) در این قسمت وقتی وارد منطقه ای بشوید و آن را پاکسازی بکنید، منطقه ار آن شما خواهد شد و دیگر دشمنان آن را تصرف نمیکنند.

5) اسلحه ها به هیچ عنوان زنگ نمیزنند و خراب نمیشوند.

6) قرص های مالاریا در این نسخه وجود نخواهند داشت.مدیر تولید کننده این شماره گفته است که شما میتوانید سلامتی خود را کنترل کنید.

7) تمام قرص های مالاریا و خراب شدن اسلحه ها باعث میشد که بازی جذاب شود و در عین حال بازی مثل دیگر عناوین شوتر شما نقش یه قهرمان را نداشته باشید،
بنابراین در این شماره اگر جیسون اسلحه ای پیدا کند،از آنجا که او یک آدم تعلیم دیده در استفاده از سلاح های گرم نیست، به خوبی نمیتواند از اسلحه ها استفاده کند و نقش کسی دارد که برای اولین بار اسلحه به دست میگیرد!!!

8) بازی در یک مجمع الجزایر خواهد بود.بخش تک نفره در یک جزیزه، بخش CO-OP چهار نفره در یک جزیره دیگر و بخش Player Vs Player که جنگ بین دو گروه Citra و Vaas نیز در جزیره ای دیگر انجام میشود.

9) Editor بازی به شما اجازه خواهد داد که نقشه و جزیره های خود را بسازید.

تصاویر بازی Far Cry 3

تریلر های بازی:

Farcry 3 First In-Game Multiplayer Trailer
HD SD

Step Into Insanity - Far Cry 3 E3 2012 Single-Player Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 8.9MB Download

AU Trailer: Dr. Earnhardt - Far Cry 3 Trailer

Hi-Res H.264 MP4 49.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.5MB Download

آخرین ویرایش:
metro 2033 هم یک سال و نیم قبل 8 گیگ رم میخواست
wut?
biggrin1.gif

منظورم Minimum بود :دی، مترو رو Medium به بالا هم با دو یا سه جواب میداد، فقط بالاترین حد بازی سیستم خیلی‌ سنگینی‌ می‌خواست.
البته من مشکلی‌ ندارم با این :دی، ولی‌ جالب بود واسم.

مگه بازی با Cry engine 3 ساخته نمیشه؟؟

پس Dunia Engine که توی پست اول هست چیه؟؟؟!!؟!؟!؟! و AC BH و AC II مگه با Anvil ساخته نشده؟؟

من سر در نمیارم

---------- نوشته در 04:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

من که شنیده بودم با Cry eninge 3 ساخته شده!!
عجب!!

توی تلویزیون ایران - توی شبکه آموزش گفت کرای انجین 3 توی فارکرای 3 به کار میره

---------- نوشته در 04:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

حالا انجینش سبکه یا سنگین
روی سیستم ما جواب میده؟

بی شک far cry 2 یکی از بهترین بازی عمرم بوده و هفته پیش یک بار دیگه far cry 2 راتمام کردم. به این بازی خیلی امیدوارم.امیدوارم یوبی بازی خوبی تحویل ما بده(دلم می خواست یوبی jade raymond رو بذاره سره این بازی)
[h=3][/h]

پس Dunia Engine که توی پست اول هست چیه؟؟؟!!؟!؟!؟! و AC BH و AC II مگه با Anvil ساخته نشده؟؟

من سر در نمیارم

---------- نوشته در 04:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

من که شنیده بودم با Cry eninge 3 ساخته شده!!
عجب!!

توی تلویزیون ایران - توی شبکه آموزش گفت کرای انجین 3 توی فارکرای 3 به کار میره

---------- نوشته در 04:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

حالا انجینش سبکه یا سنگین
روی سیستم ما جواب میده؟
نخیر با کرای انجین 3 ساخته نمیشه..
به حرفای اون برنامه شبکه آموزش هم توجه نکن.. چند وقت پیش بازی journey و بعنوان بازی برای PC و gamecube معرفی کرد در حالیکه اولا game cube رو معلوم نبود از کجا خودشون در آورده بودن دوما بازی هم انحصاری ps3 هست

من سر در نمیارم
حوصله ترجمه ندارم:
The Dunia Engine is a game engine designed by Kirmaan Aboobaker while working at Crytek. It is based on the CryEngine but was heavily modified by the Ubisoft Montreal development team for use in Far Cry 2.[SUP][1][/SUP] A reworked and modified version of the Dunia Engine is used for James Cameron's Avatar: The Game. Assassin's Creed II and Assassin's Creed: Brotherhood also use Far Cry 2's vegetation technology, though the games do not use the Dunia Engine itself, instead opting to run on Anvil.[SUP][2][/SUP]
Far Cry 3 is using an advanced version of the Dunia engine called Dunia 2.

یکی دو تا تریلری رو که از بازی دیدم گرافیکش در حد برای مثال همین پست بالایی نیست ؟ یعنی این تصاویر بالا از گیم پلی گرفته شده ؟ !

یکی دو تا تریلری رو که از بازی دیدم گرافیکش در حد برای مثال همین پست بالایی نیست ؟ یعنی این تصاویر بالا از گیم پلی گرفته شده ؟ !
اینا که بنظر نمیرسه از گیم پلی باشه ولی گرافیک بازی نسبت به بازیای دیگه خیلی خوبه!

این Trailer جدید در اصل معرفی دو شخصیت بازی هستن که نقش پرنگی دارن که کمی در موردشون توضیح میدم

Dennis که یک راهنما و کسی هست که توانای جنگجو شدن در Jason میبینه و تصمیم میگره تو این کار کمکش کنه و بیشتر به عنوان یک پشتیبان کمک میکنه Dennis که متولد لیبریا هست علاقه ای به جنگ و فقر نداشت به آمریکا مهاجرت میکنه و 10 سال بعد سرخورده به لیبریا برمیگرده و خودش رو به عنوان یک جنگجو به Citra و قبیله Rakyat ثابت میکنه...

1920x1080

Citra الهه و ملکه و البته جنگجو قبیله Rakyat هست شخصیت کاریزماتیک و چهره زیبایی داره! این خانوم با دزد های دریایی مشکل داره! و تصمیمات عجیبی در طول بازی میگره شخصیت بسیار پیچیده ای داره! Jason به وسیله Dennis با Citra آشنا میشه...

1920x1080

توضیحات بیشتری بود ولی دیگه اسپویل میشه میره همین قدر فکر کنم کفایت میکنه.

این بازی یعنی ترکیبی از کرایسیس 1 و فارکرای 1 که هردوشون عشق منن :x
ولی از سبک ترسناک بازی خبری ندارم...

به نظر من farcry 1 بهتر از farcry 2 بود؟ چرا؟
چون بازی واقعا سبک ترسناک اکشن زیبایی بود با اوپن وورد جالب و مراحل هیجانی نه مراحل خسته کننده فارکری 2 که از اول تا آخر بازی همش تکراری بود

این بازی یعنی ترکیبی از کرایسیس 1 و فارکرای 1 که هردوشون عشق منن :x
ولی از سبک ترسناک بازی خبری ندارم...

به نظر من farcry 1 بهتر از farcry 2 بود؟ چرا؟
چون بازی واقعا سبک ترسناک اکشن زیبایی بود با اوپن وورد جالب و مراحل هیجانی نه مراحل خسته کننده فارکری 2 که از اول تا آخر بازی همش تکراری بود

شکی درش نیست. Far Cry 2 خیلی نابود بود . من نصفه کاره ولش کرد. خیلی زیاد حوصله سر بر میشد. همش تکراری میشد. حالا که Far Cry برگشته به ریشه های خودش خیلی بهتره . البته نمیدونم Far Cry که روی Xbox اومده بود رو بازی کردی یا نه ؟ اون خیلی عالی بود .
به نظر من گرافیکش خوب هست . البته باید منتظر موند تا دید نسخه PC چی میشه. الان دیگه هر بازی رو PC میاد به صورت معمول کیفیت بالاتری داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or