FarCry 2 - X360 Version

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
IGN هم زده 24 oct ولی به نظرم باید یکی دو روزی زودتر تو این اب و خاک پیداش بشه !!!!:)
تا بوده همین بوده
راستی چرا تاریخ ها با هم فرق داره ؟!!!!!!!
IGN VS GameSpot :biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
هرچي بازي خوبه تو اكتبر مياد! بقيه عمر فك كنم هيچ بازي ديگه اي نياد تا وسطاي 2009.

خاطرت جمع شرکت های این چنینی برای همیشه بازی دارن!:cheesygri
با این درامد هایی که براشون داره هیچ وقت بازی سازی رو کنار نمیذارن:blushing:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خاطرت جمع شرکت های این چنینی برای همیشه بازی دارن!:cheesygri
با این درامد هایی که براشون داره هیچ وقت بازی سازی رو کنار نمیذارن:blushing:
:love:
منظور Release Date بازيهاي معروف امسال بود كه همشون شده واسه نيمه دوم اكتبر، وگرنه آينده رو كه بعععععععععععله.

مباركه ايشالله

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تا بوده همین بوده که شرکت ها تو اکتبر و نوامبر ترکوندن:cheesygri و بعد از اون از اول 2009 تا وسطاش بازی بازها با کمبود بازی مواجه میشن( تو این 6 ماه زیر خط فقر بازی هستیم;))

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تا بوده همین بوده که شرکت ها تو اکتبر و نوامبر ترکوندن:cheesygri و بعد از اون از اول 2009 تا وسطاش بازی بازها با کمبود بازی مواجه میشن( تو این 6 ماه زیر خط فقر بازی هستیم;))
به نظر من بازیها رو که گرفتید همه رو تند تند نرید
تقسیم کنید که به کمبود بر نخورید (جیره بندی کنید):biggrin1:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
IGN هم زده 24 oct ولی به نظرم باید یکی دو روزی زودتر تو این اب و خاک پیداش بشه !!!!:)
تا بوده همین بوده
راستی چرا تاریخ ها با هم فرق داره ؟!!!!!!!
IGN VS GameSpot :biggrin1:

دلیل این اختلاف اینه که بازی ها ممکنه در هر Region ی در یک تاریخ عرضه بشن، بنابراین اگر IGN مثلا تاریخ اروپا رو بزنه و Gamespot تاریخ آمریکا رو این اتفاق می افته. البته این سایت ها معمولا یه قسمت دارن که تاریخ عرضه در تمام ریجن ها رو نوشته.
در ضمن این بازی در آمریکا 21 اکتبر و رد اروپا 24 اکتبر میاد. در ژاپن هم بنا بر سایت Play Asia روز 27 نوامبر. اما در عین حال در همین سایت یه ورژن دیگه از بازی هم هست که مخصوص آسیا است (نه فقط ژاپن) و تو اکتبر میاد.

مثل اینکه PC Gamer UK به بازی امتیاز 94 از 100 داده.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
بازی از موتور cry-engine استفاده میکنه ؟
میشه با crysis مقایسش کرد
موتورش که اسمش Duniaولی من خونم که برپایه cry-engine1ساخته شده منتها با بیش از 90درصد تغییرات:D
میشه با crysis مقایسش کرد ؟
شاید بشه....

ویرایش...پست ها همزمان شد

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دلیل این اختلاف اینه که بازی ها ممکنه در هر Region ی در یک تاریخ عرضه بشن، بنابراین اگر IGN مثلا تاریخ اروپا رو بزنه و Gamespot تاریخ آمریکا رو این اتفاق می افته. البته این سایت ها معمولا یه قسمت دارن که تاریخ عرضه در تمام ریجن ها رو نوشته.
در ضمن این بازی در آمریکا 21 اکتبر و رد اروپا 24 اکتبر میاد. در ژاپن هم بنا بر سایت Play Asia روز 27 نوامبر. اما در عین حال در همین سایت یه ورژن دیگه از بازی هم هست که مخصوص آسیا است (نه فقط ژاپن) و تو اکتبر میاد.
.
اره حق باشماست من توجه نکرده بودم . البته همیشه تاریخ ریجن های مختلف رو میدیدم ولی ایندفعه توجه نکردم;)
البته بیچاره این دوستانی که J دارن همیشه باید بازیها رو دیر تر بازی کنن . این موضوع دیگه داره تبدیل به اپیدمی میشه:confused:

موارد از CE2 هم قوی تره

مثلا توی open-world فضای خیلی بیشتری از crysis رو میشه تو FC2 تجربه کرد :eek:

یا در مورد فیزیک بازی و نوع انفجار ها یا افکت های اتش کاملا با CE2 رقابت میکنه

یا در مورد هوش مصنوعی که من هیچ بازی در حد Fear ندیدم خدا کنه این تو ضمینه هوش

مصنوعی حرف های جدیدی برا گفتن داشته باشه:-"

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
این جاست که می گن جونه مادرت یک کم دوگولرو به کار بنداز!

AS : free
BIA : free
Vegas : free
Graw : free

نتیجه می دهد : fc 2 : free :D

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
اره حق باشماست من توجه نکرده بودم . البته همیشه تاریخ ریجن های مختلف رو میدیدم ولی ایندفعه توجه نکردم;)
البته بیچاره این دوستانی که J دارن همیشه باید بازیها رو دیر تر بازی کنن . این موضوع دیگه داره تبدیل به اپیدمی میشه:confused:

شما بازی ها رو زودتر تموم کن که بعدش بدون بازی بمونی .......................

البته میتونی رادیو هم گوش کنی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر