Far Cry Primal

Xbox One & PS4
February 23 2016

نسخه ی جدید از سری فار کرای تحت عنوان Primal توسط یوبی سافت معرفی شد. بازی در دوران ماقبل تاریخ است و February سال آینده برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. با استفاده از قابلیت جدید بازی به نام Beast Master می توانید از حیوانات علیه دشمنان استفاده کنید.

Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
بدجور خلوته اینجا!!!! :-s

بازی ارزش خریدن داره یا پولمو جمع کنم واسه بازیای بعد از عید؟ :d

با نسخه چهارش مشکلی نداشتم و به نظر میاد این یکی نو آوری های جالبی داشته باشه... :-/

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
منم بازی رو گرفتم... جو و اتمسفر بازی بی نظیره همونطور که دوستان گفتن فکر نمیکردم به این شدت با بازی حال کنم :D

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بدجور خلوته اینجا!!!! :-s

بازی ارزش خریدن داره یا پولمو جمع کنم واسه بازیای بعد از عید؟ :d

با نسخه چهارش مشکلی نداشتم و به نظر میاد این یکی نو آوری های جالبی داشته باشه... :-/

أقیقا همینجوره که فکر میکنی
واسه تعطیلات عید حتما توصیه میشه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
برا مرحله ی که میخای بری رئیس اودم ها رو بکشی میگه باید کرفت کنی... تا میرم تو مرحله خفه میشه.... من همه ی چیز هام رو کرفت کردم! باید چی کار کنم تا وارد مرحله بشه!؟ میتونم بگم بازی رو 70 درصد کردم!

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
برا مرحله ی که میخای بری رئیس اودم ها رو بکشی میگه باید کرفت کنی... تا میرم تو مرحله خفه میشه.... من همه ی چیز هام رو کرفت کردم! باید چی کار کنم تا وارد مرحله بشه!؟ میتونم بگم بازی رو 70 درصد کردم!

تو بازی دکمه سمت چپ رو بزن تا منو کرفت قابلیت های جسمانی باز بشه. رو هر گزینه که بری اطلاعاتش رو پایین مینویسه. یکی از اون قابلیت ها ضد poison هست که چند دقیقه شخصیت بازی رو در مقابل هوای سمی ایمن میکنه. اونو انتخابش کن و بعد به راحتی میتونی از اون قسمت که هوای سمی داره عبور کنی.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سمت شمال بازي ميرم هوا سرد ميشه يخ ميزنم :|
لباس مخصوصش كجاست؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

باید خودت بسازیش. از منو Crafting ردیف پنجم گزینه اخر لباس زمستانی هست. بری روش میزنه برای ساختش چه چیزایی نیاز داری.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یک ساعتی بازش کردم
گرچه شاید محیط کمی تکراری بازشه ولی استفاده از ابزارهای اولیه و یه زبان تخیلی خیلی جالبش کرده ، چندتا موجود منقرض شده هم داره که محتوای بازی رو بهتر کرده و اگه بیشتر بود بهتر بود

امیدوارم نسخه بعدی بره دوران دایناسورها

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یک ساعتی بازش کردم
گرچه شاید محیط کمی تکراری بازشه ولی استفاده از ابزارهای اولیه و یه زبان تخیلی خیلی جالبش کرده ، چندتا موجود منقرض شده هم داره که محتوای بازی رو بهتر کرده و اگه بیشتر بود بهتر بود

امیدوارم نسخه بعدی بره دوران دایناسورها

زبان بازی "تخیلی" نیست البته. از زبان Proto Indo European که جد تقریبا همه زبانهای هندو اروپایی محسوب میشه استفاده کردند و یک زبان جدید ساختند که میشه باهاش صحبت کرد

دایناسورها و آدمها هیچوقت با هم نبودند :bighug: مگه اینکه ایده رو به صورت Jurassic Park اجرا کنند

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یعنی میتونم بگم چه بازی عالی هست واقعا سرگرم کنندس المان های که تو بازی هست خیلی خوبه حس حال پاره سنگی رو به اوم منتقل میکنه به همه توصیه میکنم من که از Far cry4رو عالی دونستم این رو میگم بهتر از 4هست

• Like
Reactions: NINJѦ

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکسری قابلیت تخیلی مثل توقف زمان و شوک واد کردن این المان ها رو به گیم پلی میدادن قشنگ بازی ی پله میبردن جلوتر

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستانی که بازی تمام تروفی گرفتن این دو تا تروفی چه جوری میشه گرفت؟Tears Of Shame: یک هیولای مهار شده را بکشید و پوستش را بکنید !وKanda Of Faith : از بالاترین نقطه چشم انداز ( Lookout ) خود را پرتاب کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر