Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
به نظر من بازی های یوبی سافت همشون شانس موفقیت زیادی دارن ولی بدبختانه چیزی که همیشه به بازی های یوبی سافت اسیب میزنه کم کاری این استدیو و سطحی کار کردن روی بخش های مختلف بازیشه
چون در نسل کنونی بازی های ویدیویی به ویژه بازی های اپن ورد که بخش بزرگی از عنوان های یوبی سافتو تشکیل میده حداقل فرایند ساخت 4 تا شش ساله نیازمنده تا بشه یک عنوان خوب مثل Horizen ساخت یا حتی 8 ساله و بیشتر و اختصاص 75 درصد نیروی کار تا چیزی مثل red dead ساخته بشه به نظر من واقعا نمیشه بازی به بزرگی مثلا اخرین نسخه اسسین ساخت و فقط سه سال روش کار کرد
مثل مقایسه ایفون اصل با فیکه، ایفون تقلبی درسته ظاهر اصلی داره ولی وقتی باهاش کار میکنی متوجه کمی ها و نقص هاش میشی
بازی های یوبیسافت هم چهارچوب زیبایی دارن ولی وقتی داخل بازی میری میبینی یک پتانسیل عالی رو با کم کاری از بین بردنش

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من یه مشکلی با فارکرای های قبلی داشتم گان پلی بود، لعنتی همه اسلحه ها انگار تفنگ بادی بودن :-" ولی اینجا به نظر میاد این مورد خیلی بهتر شده باشه، هم صدای اسلحه ها و هم اون لگد زدنشون و ...
+

خدایی این نسل که گذشت ولی یوبی باید یـ فکری به حال این هوش مصنوعی بازیاش بکنه عملا هیچ فرقی با نسخه های قبلی نداره بازی تو این زمینه
هوش مصنوعی 80-90% بازی ها کلا انگاری توی همون سال های 2010-2011 گیر کردن :-"
کلا یکی از مواردی که خیلی منتظرم ببینم چطوری پیشرفت میکنه توی این نسل جدید هوش مصنوعی هست، ولی خوب تا وقتی بازی های بین نسلی باشن باید هوش مصنوعی 10 سال پیش رو تحمل کنیم...
+
فیزیک هم همینطور :-"

آخرین ویرایش:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
خوش به حال دوستان که خوشتون اومد از تریلر ولی تنها چیزی که من از این تریلر گرفتم این بود که کامل خلاقیت یوبیسافت برای فارکرای ته کشیده! هیچ نکته عجیبی نداشت تریلر که بگم ایندفعه دیگه ناامیدم نمیکنه. باز دوباره قراره بازی رو پر کنن از شخصیت‌هایی که Nobody Gives a f و مثلا برای اینکه احساس همدردی کنیم بازی پر میشه از بالا منبر رفتن شخصیت‌ها که اره خواهرم رو کشت برادرم رو گروگان گرفت الان وقت انتقامه. خب یوبی تو که دیدی لال بودن شخصیت‌ اصلی سر نسخه قبلی جواب نداده دوباره چرا این کاستومیاز رو اوردی. اصن این شخصیت سازی به فارکرای نمیخوره. این همه وقت میذاری برای شخصیت منفی خب یکم هم برای قهرمانش وقت بذار. الان هم که اوج خلاقیتش سوم شخص بودن کات‌سیناست!
هوش مصنوعی و انیمیشن و طراحی چهره هم که دوستان اشاره کردن...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
جزو فوق العاده ترین تریلر هایی بود که میتونستم ببینم. به نظر من فارکرای ۶ بسیار وسیع تر و جاه طلبانه تر‌ از نسخه های قبلیشه. محیط بازی به شدت برای من لذت بخش بود و قطعا هایپم براش. جدای از اون، تنوع سلاح عالی شده. فقط و فقط اگر بتونن ماموریت های فرعی و اصلی بازی رو متنوع و جذاب بسازن ، موفقیت بازی تضمین شدس. هرچند فارکرای ۵ برای بهترین سری از این بازی بود، امید دارم این نسخه از اون هم بهتر عمل کنه. امیدوارم این نسخه هم مثل نسخه ی ۵، از نظر موسیقی غنی باشه. هنوز موزیک و اهنگ های فارکرای ۵ رو گوش میدم و لذت می برم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اینو نمیدونم کجا بزارم :D
اینجا شاید مرتبط ترین تاپیک باشه :D

یک بابایی میاد توی کاستوم مپ Far Cry 5 ، یک مرحله از بازی GoldenEye 007 سال 1997 رو باز سازی میکنه... (لازم به ذکر نیست که شاهکاریه برای خودش :D ) و نتیجه برای بعد از 24 سال، هنوز بینظیره :D
(ویدیو یوتیوب)

توصیه میکنم ببینیدش حتما... همچین لول دیزاینی با اینکه دیگه توی صنعت خیلی استفاده نمیشه ولی هنوزم عالیه... امیدوارم یک شوتر اول شخص اینجوری به زودی ببینیم :D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
خیلی خوبه که حالت سوم شخص هم داره یه کم با مخفی کاریش حال کنیم:hide::Sniper:
TP بازی بشدت محدوده و بجز میاپرده ها، لحظه شلیک راکت از بک پک، موقع حضور توی کمپ (Safe House) های بازی و امثالهم، قرار نیست جایی در گیم پلی بصورت اختیاری در دسترس باشه..

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
TP بازی بشدت محدوده و بجز میاپرده ها، لحظه شلیک راکت از بک پک، موقع حضور توی کمپ (Safe House) های بازی و امثالهم، قرار نیست جایی در گیم پلی بصورت اختیاری در دسترس باشه..
اگه یه ذره عقل تو سرشون باشه که نیست :D رو TP کار میکردن تا همیشه تا دسترس باشه یه چیزی مثل اسکایریم ، فالوت یا همین GTA V که حالا برعکسشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
چرا اینطوری شده ؟
یه نمایش دیگه بده گرافیگ بازی میشه در حد ۳۶۰ و PS3 :|
گرافیک محیط خوبه ولی فیس ها و موشن کپچر ها اصلا خوب نیست!

• Like
Reactions: Imaginative

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
اصلا انگار از دوتا نسل کاملا مجزا آوردن چسبوندن کنار هم. خیلی تو ذوق میزنه!
بخاطر انجینشه . کرای انجین ۱.۰۰ رو تا خرتناق آپگرید کردن شده dunia engine :D
احساس میکنم جراتم نمیکنن تو این چیزاش دست ببرن تا اوضاع خرابتر از اینی که هست نشه

• Like
Reactions: Imaginative

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
کیفیت صورت های شخصیت ها افتضاح شده ولی بازیگری خوبی دارن گان های خیلی جذابی داره گرافیکش بگیر نگیره یه جا خوبه یه جا افتضاح بیاد ببینیم چیه ولی یوبیسافت برای اولین بار گرافیک دانگرید شده رو تو تریلر نشون داد تکلیفمونو معلوم کرد

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر