Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
یکی از بی اهمیت ترین و بدرد نخور ترین چیز واسه من متاست
اما پیش بینی من واسه این بازی تا الان با چیز هایی که ازش دیدم بالای 82 هست حدس میزنم 86 یا 7 و8
اولن شخصیت پردازی بازی تا اینجا عالی بوده پس میشه حدس زد داستانش هم عالی از اب در بیاد
فکر می کنم بازی یچیزی بین 2 و 3 باشه
مگه اینکه یوبیسافت مثل بقیه یازی های این تا 50 60 درصد بسازه بقیشو کپی پیست کنه

• Like
Reactions: saeed_sg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
با توجه به اینکه 4 و 5 هر دو رو وسطشون دراپ کردم (4 برای اینکه کپی پیست 3 بود و تو نسل 7 زیاد جذاب نبود و 5 برای تکراری شدن شدیدش) به نظرم این نسخه رو تا تهش برم
عاشق اتمسفر کوبام من و بسیار وایب کوبایی از این بازی میگیرم :D حالا نمیدونم هدف خود سازنده ها اسپانیا بوده یا کوبا کلا اولین باره توجهم به این نسخه جلب شده :D
رفت تو لیست انتظارم قطعا

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
9 دقیقه گیم پلی (B-Roll):

خدایی این نسل که گذشت ولی یوبی باید یـ فکری به حال این هوش مصنوعی بازیاش بکنه عملا هیچ فرقی با نسخه های قبلی نداره بازی تو این زمینه
درجه سختی بازی F*c*ing Easy بود فک کنم که عملا هیچ کاری نمیکردن سربازا - حتی تیر هم نمیزدن :)
بازی خوبی میتونه بشه اما نه با این هوش مصنوعی

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نمی دونم یوبی سافت کی می خواد یک فکری به حال انیمیشن هاش و فیزیک مردن دشمنا بکنه همچنان همه ی بازی هاش به شدت در این زمینه ضعیف هستن ادم رو یاد هیتمن 2 می ندازن

این نوع فیزیک قشنگ حس کیل از ادم می گیره

اما در مجموع تریلر خیلی بهتر از قبل می زد و دیگه اون حس کپی پیست سری های یوبی درش نبود تغییرات خوبی کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر