Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام دوستان کسی پایه 3 مرحله اول بازی Co-op بزنیم روی PS4 ؟
من بازی کاملا 99% کردم هیچ کدوم از دوستان بازی هنوز نخریدن یا نگرفتن برای همین نیازمند کمک برای 3 معموریت به صورت Co-op هستم کسی بود Vanred روی PS4 اد کنه .

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب منم بعد نزدیک به 40 ساعت بازی رو تموم کردم. (البته هنوز چند تا ساید کوئست و Prepper Stash موندن)
در کل از بازی راضی بودم. به نظرم بهترین و لذت بخش ترین نسخه کل سری هستش. حداقل بین نسخه‌هایی که بازی کردم. :D گرافیک و راندمان بازی فوق‌العاده هست. گیم پلی هم مثل همیشه روون و لذت بخشه و نقص های نسخه های قبلی تا حد زیادی برطرف شدن. گشت و گذار توی Hope County بسیار حال میده. مخصوصا وقتی پشت یه ماشین Muscle میشینی و میزنی به جاده در حالی که داری به آهنگای رادیوی بازی گوش میدی. :D حتی فعالیت جانبی بازی مثل ماهی گیری هم به طرز عجیب آرام بخش و لذت بخشه.
اما حیف که داستان بازی در بهترین حالت meh هست. اوج فاجعه هم پایان بازیه که به نظرم اگر بدترین اندینگ تاریخ گیم نباشه یکی از بدتریناس. :|
واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم. از این که چطوری بعد از این که 20-30 ساعت دوستامونو نجات دادیم و outpost های cult رو گرفتیم و پایگاه هاشونو نابود کردیم چطوری انقدر ساده و سریع تک تک دوستامون نه تنها دستگیر بلکه شست و شوی مغزی شدن؟ یا این که بمب اتم (!) یهو از کجا پیداش شد؟ :| الان یعنی جوسف سید این همه مدت یه جوری بهشون دسترسی پیدا کرده و یهو تصمیم گرفته منفجرشون کنه؟ یا مثلا جنگ جهانی راه افتاده و خیلی یهویی 3 تا بمب اتم میفتن روی Hope County (تازه اگه اصلا در نظر نگیریم که چرا بین این همه جای مهم باید نه یه دونه، بلکه سه تا بمب اتم روی یه منطقه روستایی و خلوت منفجر بشن)؟ اونوقت اگه قرار بوده در نهایت این اتفاق بیفته پس اصلا چه فرقی بین 2 (3) اندینگ بازی وجود داره؟ :| اونوقت اگه یهو تصمیم بگیریم که همه چی رو ول کنیم بریم هیچ اتفاقی نمیفته و بمبا منفجر نمیشن؟ :| اونوقت جوسف چجور قدرتی داره که نه یه بار، بلکه دوبار تصادف شدید میکنه، خراش هم برنمیداره، میبرتت تو پناهگاه Dutch و خود طرف رو هم به راحتی میکشه؟ اندینگ دوم بازی هم که... بیخیال.
من با پایان های بد و تاریک مشکل ندارم. به شرطی که نویسندگیش خوب باشه و مخاطب رو احمق فرض نکنه. انقدر این پایان یهویی و بی منطق هستش که تنها توجیهی که میتونم واسش پیدا کنم اینه که این قضایا همش توهم Bliss هست و اتفاق نیفتاده.

الان سوالی که پیش میاد اینه که با این اندینگ آیا قراره یه نسخه spin-off از فار کرای با حال و هوای آخرالزمانی ببینیم؟ :D

ولی با وجود همه اینا بازم بازی رو پیشنهاد میکنم. اگر از طرفدارای این سری هستین اصلا از دستش ندین.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خب منم بعد نزدیک به 40 ساعت بازی رو تموم کردم. (البته هنوز چند تا ساید کوئست و Prepper Stash موندن)
در کل از بازی راضی بودم. به نظرم بهترین و لذت بخش ترین نسخه کل سری هستش. حداقل بین نسخه‌هایی که بازی کردم. :D گرافیک و راندمان بازی فوق‌العاده هست. گیم پلی هم مثل همیشه روون و لذت بخشه و نقص های نسخه های قبلی تا حد زیادی برطرف شدن. گشت و گذار توی Hope County بسیار حال میده. مخصوصا وقتی پشت یه ماشین Muscle میشینی و میزنی به جاده در حالی که داری به آهنگای رادیوی بازی گوش میدی. :D حتی فعالیت جانبی بازی مثل ماهی گیری هم به طرز عجیب آرام بخش و لذت بخشه.
اما حیف که داستان بازی در بهترین حالت meh هست. اوج فاجعه هم پایان بازیه که به نظرم اگر بدترین اندینگ تاریخ گیم نباشه یکی از بدتریناس. :|
واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم. از این که چطوری بعد از این که 20-30 ساعت دوستامونو نجات دادیم و outpost های cult رو گرفتیم و پایگاه هاشونو نابود کردیم چطوری انقدر ساده و سریع تک تک دوستامون نه تنها دستگیر بلکه شست و شوی مغزی شدن؟ یا این که بمب اتم (!) یهو از کجا پیداش شد؟ :| الان یعنی جوسف سید این همه مدت یه جوری بهشون دسترسی پیدا کرده و یهو تصمیم گرفته منفجرشون کنه؟ یا مثلا جنگ جهانی راه افتاده و خیلی یهویی 3 تا بمب اتم میفتن روی Hope County (تازه اگه اصلا در نظر نگیریم که چرا بین این همه جای مهم باید نه یه دونه، بلکه سه تا بمب اتم روی یه منطقه روستایی و خلوت منفجر بشن)؟ اونوقت اگه قرار بوده در نهایت این اتفاق بیفته پس اصلا چه فرقی بین 2 (3) اندینگ بازی وجود داره؟ :| اونوقت اگه یهو تصمیم بگیریم که همه چی رو ول کنیم بریم هیچ اتفاقی نمیفته و بمبا منفجر نمیشن؟ :| اونوقت جوسف چجور قدرتی داره که نه یه بار، بلکه دوبار تصادف شدید میکنه، خراش هم برنمیداره، میبرتت تو پناهگاه Dutch و خود طرف رو هم به راحتی میکشه؟ اندینگ دوم بازی هم که... بیخیال.
من با پایان های بد و تاریک مشکل ندارم. به شرطی که نویسندگیش خوب باشه و مخاطب رو احمق فرض نکنه. انقدر این پایان یهویی و بی منطق هستش که تنها توجیهی که میتونم واسش پیدا کنم اینه که این قضایا همش توهم Bliss هست و اتفاق نیفتاده.

الان سوالی که پیش میاد اینه که با این اندینگ آیا قراره یه نسخه spin-off از فار کرای با حال و هوای آخرالزمانی ببینیم؟ :D

ولی با وجود همه اینا بازم بازی رو پیشنهاد میکنم. اگر از طرفدارای این سری هستین اصلا از دستش ندین.
اگه از طرفداراش نباشیم چی ؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
بازی تو جزئیات downgrade شده.نسبت به نسخه دوم یه مقایسه دیدم تو یوتیوب حالم بهم خورد.انگار همون فارکرای 3 رو داریم بازی میکنیم.
تعامل مصنوعی با محیط.

• Like
Reactions: mohsen2012

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بازی تو جزئیات downgrade شده.نسبت به نسخه دوم یه مقایسه دیدم تو یوتیوب حالم بهم خورد.انگار همون فارکرای 3 رو داریم بازی میکنیم.
تعامل مصنوعی با محیط.
داداش هیچ بازیو با فار کرای 2 مقایسه نکن چون اون خیلی پر جزئیات بود ولی لذتبخش بود؟؟؟ خیر
مثل بازی نوار که بینظیر بود ولی آیا تو لذت دادن هم بینظیر بود؟؟؟بازم خیر.
جزئیات و گرافیک و غیره شرط یه بازی زیبا و لذتبخش نیست چون اصل گیم بر اساس گیم پلی و تنوع مراحل و ریتم بازی هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: The Listener

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یوبی سافت تیم هاش کلا استاد طراحی محیط و فضاسازی هستن واقعا محیط هایی که میسازن عالیه به شدت گیراس هم Assassins creed Orgins هم این Farcry 5 این بازی احتمالا میگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر