Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی هم عالی
الان مشغول پرایمال هستم واقعا عالیه
کلا فارکرای ۳ و ۴ و پرایمال خیلی خووب بودن
قطعا ۵ هم برای من لذتبخش خواهد بود

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شما اشاره کرده بودی به آخرالزمان بودن بازی آره ؟
حدست با میز شام بالا مربوط به کتب الهیو تابلوی معروف درست از آب در اومده ، چه شام آخری بشه:D
ايول:D البته يكى ديگه از دوستان هم اشاره كرد. بنظر ميرسه با يه گروه افراطى تو بازى طرفيم.

• Like
Reactions: amirone

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اولین نسخه از سری کتاب های شرلوک هولمز در مورد یه گروه افراطی مذهبی هست که به صورت مدرن هم زندگی میکنن (البته نسبت به زمان خودشون)، یعنی وقتی این عکس رو دیدم دقیقا یاد اون افتادم :D به نظر خودم که این ایده خیلی عالی و خفن به نظر میاد :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ايول:D البته يكى ديگه از دوستان هم اشاره كرد. بنظر ميرسه با يه گروه افراطى تو بازى طرفيم.
فمینیستن ، برا من مهم بود بعد این شماره های مختلفو تقریبا یک شکل ، یه آنتاگونیست در سری داشته باشیم که شیوه ی بر پایی انقلاب جدیدش دقیقا از کتب مذهبی به شیوه ی دجال یا همون ضدمسیح برگرفته شده باشه ، اصلا به نسخه های قبلی کار نداشته باشید ، چون این شماره سعی داره روی فرقه های شیطانی و مناسکشون تمرکز کنه ، دستشون خیلی بازه برای ترکیب لحظات جنون آمیز !! . امیدوارم به این نسخه ، و بسیار علاقه مند به موضوعی که طرح شده .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فمینیستن ، برا من مهم بود بعد این شماره های مختلفو تقریبا یک شکل ، یه آنتاگونیست در سری داشته باشیم که شیوه ی بر پایی انقلاب جدیدش دقیقا از کتب مذهبی به شیوه ی دجال یا همون ضدمسیح برگرفته شده باشه ، اصلا به نسخه های قبلی کار نداشته باشید ، چون این شماره سعی داره روی فرقه های شیطانی و مناسکشون تمرکز کنه ، دستشون خیلی بازه برای ترکیب لحظات جنون آمیز !! . امیدوارم به این نسخه ، و بسیار علاقه مند به موضوعی که طرح شده .
اقا من از اين اصطلاحات ايسم دار نميدونم :D ولى فمينيسم مگه نه همون هايى كه اعتراض به حقوق نابرابر زن ها نسبت به مردها ميكنن؟
اره منم خيلى از اينجور موضوع ها خوشم مياد. فقط اميدوارم بتونن يشخصيت متفاوت خلق كنن ، مثلا نيان واس ( يا اون ياروعه تو ٤) رو يكم تغيير بدن ، بكننش ضد قهرمان شماره ٥.
ويرايش:ضدقهرمانش يه شخصيتى مثل فيلم سون(seven) يا يه همچون چيزى باشه خيلى خوب ميشه. :D كلا توى فيلم هاى جنايى زياد داشتيم اينجور موضوعات رو

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اقا من از اين اصطلاحات ايسم دار نميدونم :D ولى فمينيسم مگه نه همون هايى كه اعتراض به حقوق نابرابر زن ها نسبت به مردها ميكنن؟
اره منم خيلى از اينجور موضوع ها خوشم مياد. فقط اميدوارم بتونن يشخصيت متفاوت خلق كنن ، مثلا نيان واس ( يا اون ياروعه تو ٤) رو يكم تغيير بدن ، بكننش ضد قهرمان شماره ٥.
ويرايش:ضدقهرمانش يه شخصيتى مثل فيلم سون(seven) يا يه همچون چيزى باشه خيلى خوب ميشه. :D كلا توى فيلم هاى جنايى زياد داشتيم اينجور موضوعات رو
فمینیست تعریف کلیش در مورد اشخاص عدالتیه که میخوان از هر لحاظ ، اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، با توجه به فلسفه خودشون ، اون اتحادو بین مردم شکل بدن . مردو زنم نداره . حقوقیه که بین هر دو جنسیت باید برقرار بشه . اینا فمینیستن . افکار خوبو بدشونه که تفکیکشون میکنه .

• Like
Reactions: stanley

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
صلیب روی سگ-صلیب به جای ستاره روی پرچم-لقب گناهکار به اون مرده-صلیب روی صورت-پرچم صلیب از پرچم کشور یا هرچی دیگه بالاتره-ساختمون با پرچم اصلی بدون صلیب و با ستاره به آتیش کشیده شده و... همه و همه داره به شدددددت تاکید میکنه که با یه فرقه ی بسییار تندروی مذهبی رو به روییم~o)B-):-B

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
thelastsup-909x400.jpg

HEac6CMaPtYzhmq2PY5xki-650-80.jpg

شباهت و حال کنید

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
صلیب روی سگ-صلیب به جای ستاره روی پرچم-لقب گناهکار به اون مرده-صلیب روی صورت-پرچم صلیب از پرچم کشور یا هرچی دیگه بالاتره-ساختمون با پرچم اصلی بدون صلیب و با ستاره به آتیش کشیده شده و... همه و همه داره به شدددددت تاکید میکنه که با یه فرقه ی بسییار تندروی مذهبی طرفیم~o)B-):-B

• Like
Reactions: MEHRDAD.F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر