Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یعنی دیگه گیمر باشی فرق فیلم واقعی از گرافیک بازی تشخیص ندی حکمش نمی دونم چیه:D

جمعه احتمالا از بازی نمایشی بدن اما من که دیگه از cryengine اصلا خوشم نمیاد مگر خودشون گیم بسازن تازه خودشونم که می سازنن بازم بهینه نیست باید چند نسل کارت گرافیک بیاد تا بشه ازش 60 ثابت گرفت بقیه هم که یا گرافیک معمولی ازش تحویل می دن یا اصلا بهینه نیست.
دقیقا ! یعنی این چه انجین چغر و بد افتی هست ،که فقط خودشون میتونن یک گرافیک خوش رنگ و لعاب دربیارن خودشونم که تقریبا نزدیکای به ملکوت پیوستن هستن و نیست و نابود شدن یک انجین مونده یادگار که اونم اکثرا مصاعب دارن باهاش

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
c7r0_5-23-2017_3-14-50_pm.jpg

انگار بیخیال انجین خودشون شدن و از CryEngine دارن استفاده می کنن، به توجه به سابقه این انجین اصلا خوشبین نیستم :(

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
c7r0_5-23-2017_3-14-50_pm.jpg

انگار بیخیال انجین خودشون شدن و از CryEngine دارن استفاده می کنن، به توجه به سابقه این انجین اصلا خوشبین نیستم :(
فکر نکن ارمین جان...انگار بیس دنیا انجین همین کرای انجین کرایتک باشه
The Dunia Engine is a game engine developed by Ubisoft Montreal to create the Far Cry series of games. It is based on CryEngine 1 and was heavily modified for use in Far Cry 2, with only 2–3% of the code being retained from CryEngine 1.[1] A reworked and modified version of the Dunia Engine was used for James Cameron's Avatar: The Game.

wwxq_capture1.png
tvum_capture.png

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
فکر نکن ارمین جان...انگار بیس دنیا انجین همین کرای انجین کرایتک باشه
The Dunia Engine is a game engine developed by Ubisoft Montreal to create the Far Cry series of games. It is based on CryEngine 1 and was heavily modified for use in Far Cry 2, with only 2–3% of the code being retained from CryEngine 1.[1] A reworked and modified version of the Dunia Engine was used for James Cameron's Avatar: The Game.
wwxq_capture1.png
tvum_capture.png
خوب پس با این حساب با همون فرمول قبلی پیش میرن که جای شکر داره! (اتفاقا به این فکر کردم که برم برای قبلی هارو چک کنم اما تنبلی زیاد نذاشت:D) خلاصه امیدوار شدم:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اون قسمت فک کنم داره در مورد FC1 صحبت میکنه چون با کرای انجین ساخته شده بود.
البته نسل چهارم کرای انجین هم دیگه شماره نداره و با عنوان "کرای انجین" شناخته میشه. گذشته از این دنیا انجین که اولین بار تو FC2 مورد استفاده قرار گرفت و تا آخرین نسخه یعنی پرایمال ارتقا پیدا کرد و همچنان انجین بازی هست هم در واقع همون کرای انجینه که تغییراتی روش اعمال شده انجین Lumberyard برای آمازون هم به همین شکل هست بیسشون کرای انجین هست اما به هر حال کرای انجین نیستند!
تغییر موتور پروسه زمان بری هست و اگر قرار بود موتور تغییر کنه بازی تا دو سال دیگه احتمالا منتشر نمی شد اما خوبی هایی داره اینه که شاهد تغییرات قابل لمس هستیم! با اینکه از بازگشت فارکرای به کرای انجین استقبال می کنم اما غیر ممکنه تو این مدت کم بتونند موتور رو تغییر بدن.
اون قسمت به احتمال قوی به FC1 اشاره داره.

• Like
Reactions: armin_shadow

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
انصاصفا انجینی که دارن خیلی خوبه نسبتا هم بهینه هست اما کاهش گیم پلی بازی عین شماره 4 یا 2 ش خواب اور نباشه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فکر کنم یه چیزی تو مایه های سریال جاستیفاید باشه، یا سری فیلمای دسپرادو، وسترن توی دنیای امروزی، شدید استقبال میکنم :D

پ.ن: فارکرای ها تا به اینجا نسخه های فرد عالی بودن :)) یکی از دلایل اصلی امیدواریم هم اینه :)) و البته اینکه به نظر میاد عجله نکردن مثل دو نسخه قبل، و از تجربه گست ریکون جدیده توی این استفاده خوبی بکنن به نظرم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
البته اینکه به نظر میاد عجله نکردن مثل دو نسخه قبل، و از تجربه گست ریکون جدیده توی این استفاده خوبی بکنن به نظرم.
این یکی از کارهائی هست که Ubi چنان میونه خوبی باهاش نداره:D
==========
اسم Crysis اومد،یک مقایسه بین بازی سال 7-2006 هست با FarCry 3 سال 2012.
ببینید خودتون قضاوت کنید، کامل مشخصه که کنسولها چقدر و چطور باعث عقب موندن صنعت بازی (حداقل گرافیکی) شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر