Fallout4 بیشتر مانند نسخه بازیافت شده Fallout 3 میماند

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Zjiii.jpg

به تازگی VG247 مقاله ای در مورد Fallout 4 منتشر کرده و در آن از ناامیدی خود نسبت به این عنوان سخن گفته است. در ادامه بخشهایی از این مقاله که VG247 در آن گلایه های خود را مطرح کرده برایتان قرار میدهم.

اگه دوست دارید Fallout 4 دقیقا شبیه Fallout 3 باشه، پس خبر خوبی براتون داریم. بعد از دیدن 15 دقیقه گیم پلی (ادیت شده) از بازی در Gamescom میتونم گزارش بدم که چه خوب یا چه بد، بازی دقیقا شبیه Fallout 3 هست.
Fallout 4 بازی زشتی نیست، ولی خب خیلی هم چشم نواز نیست. برای بازیی که بازیکن رو به جستجوی در آشغال و مواد بدردنخور و ترکیب و بازیافت اونها برای (ساخت لوازم جدید و) زنده موندن تشویق میکنه، به صورت جالبی خود Fallout 4 هم مثل یک عنوان بازیافت شده (از Fallout 3) میمونه. مدل شخصیتها در این مورد بدجوری به چشم میزنند، خصوصا وقتی از نزدیک خارتگران و Ghoul ها نگاه میکنی نبود یک تعریف دقیق (برای طراحی شخصیتها) به چشم میاد. (همچنین) هیچ انیمیشن فوق العاده ای برای صورت ها(facial animation) در بازی بکار نرفته که بخواد شما رو به هیجان در بیاره. فقط در حد جوابگو بودن/کار کردن روی این بخش های بازی کار شده.
تا الان، من چیزی توی Fallout 4 ندیدم که بتونه من رو غافلگیر کنه. آره میدونم، این Fallout جدیده که سالها بی صبرانه منتظرش بودیم. چیزایی که تا الان از بازی دیدم خوب به نظر میاد، و توی تقویمم دارم توی نوامبر براش جا باز میکنم، ولی هیجان من نسبت به بازی از E3 تا الان یکم کمتر شده. در حقیقت، تا الان ما هیچ چیز فوق العاده ای از بازی ندیدیم.

برای خواندن تمام مقاله و نظرات سایت VG247 میتوانید به اینجا مراجعه کنید. Fallout 4 قرار است در تاریخ 11 نوامبر برای کنسول های نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی عرضه میشود.

منبع
Don't shoot the messenger

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,675
نام
Kasra
این سیستم توی فال اوت ۴ هست
لول شما توی فال اوت ۴ سقفی نداره و بعد از تموم شدن خط داستانی می تونین لول رو افزیش بدین و توی محیط گشت گذار کنید

پس این بازی Bethesda هم level scaling داره. خیلی امیدوار بودم این یکی اینجوری نباشه. برای من این سیستم انگیزه level up کردن رو از بین می بره. یادمه یکی از دلایلی که از گیم پلی Final Fantasy VIII خوشم نیومد همین سیستم بود. به شخصه More grinding, more powerful رو ترجیح میدم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نگران این سیستم Scaling نباشین، همه پلتفرم ها Mod Support دارن هزار تا ماد بالانس و ... میاد براشون.

آخرین ویرایش:

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
امیدوارم فال اوت 4 قسمت Console Commands ازش حذف بشه این قسمت میتونه آدمو یک ماه با خودش درگیر کنه و سرگرم کنه. ولی باعث باگ هم میشه.

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
به نظر من که بازی از لحاظ وسعت و گرافیک خیلی خوب بود و کلا فرق داشت نسبت به ۳ ولی چیزی که هم توی شماره ۳ هم new vegas و هم این شماره جدید تو ذوق میزنه انیمیشنهای کارکترهاست انگار حالات خشکی داره .

من خودم دوست دارم انیمیشن هاش یکم خشک باشه! اینجوری حالت کلاسیک و نوستالوژی داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر