Fallout : New Vegas | Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

باتشکر از کسرآ جان. اولین اطلاعات از Fallout : New Vegas امروز فاش شد. این بازی توسط Obsidian ساخته می شود. بسیاری از اعضای این تیم بر روی Fallout 2 کار کرده اند و برای همین این بازی تا حدود زیادی با Fallout 3 فرق دارد.

newvegas.jpg

• در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
  • داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
  • بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
  • عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
  • مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
  • یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
  • Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
  • ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
  • gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
  • در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
  • بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
  • عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
  • مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
  • قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
  • علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
  • گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
  • بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
  • تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
  • کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بـــه بــــه ! باز فریدون دست به کار شد از اون تاپیک های خدا زد ! :biggrin1: ( البته کپی هستش !) :biggrin1:

ممنون هم از کسری هم از فری ! :love:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بهترین بازی امسال در کنار RDR به نظر من همین Fallout ـه! (الان باز بابی میاد میگه Reach! :D)
دوستان تا دیروز میخواستم یسری اطلاعات و یه مقاله از بازی بنویسم ولی انقدر مطالبی که از بازی خوندم زیاد شد که دیگه نمیشه تو یه مقاله خلاصه کرد! خواستم FAQ بزنم که حسش نبود! اومدم اینجا اعلام کنم هرکس سوالی چیزی در مورد New Vegas داره و منو قابل بدونه بیاد بپرسه با کمال میل پاسخ میدم (از هر چیزی که میخواین منجمله داستان بازی و ...)

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
fallout3 بازی خوبی بود ولی ایرادش این بود ک تا lvl20بیشتر نداشت و اینکه بازی خیلی کنده از لحاظ اکشن و آدمو خسته میکنه ایراده دیگه هم اینه که چیزی به نام waypoint وخود نداره که راهنماییت کنه و انگلیسی خوبی هم میخواد
حالا این new vegas نمیدونم چط.ری هست

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
من یک چیز رو نفهمیدم:biggrin1:این یک بازی کامل هست یا نه؟:biggrin1:
در حقیقت New Vegas یک عنوان Spin-off از 3 میباشد و یک بازی کامل است که ساختار و پایه اصلی بازی همان ساختار 3 میباشد اما نکته حائز اهمیت اینه که اکثر سازنده های بازی همون سازنده های Fallout 1 و 2 هستن

دوستان تاریخ عرضش هنوز مشخص نشده؟
ولی فکر کنم بترکونه;)
نه هنوز مشخص نشده!
حالا این new vegas نمیدونم چط.ری هست
شما اگه به Fallout 3 میگی کند پس به 1 و 2 میخوای چی بگی که Turn Based هم بود! کلا ساختار Fallout همینه! سبک RPG هم کلا انگیلیسی خوب میخواد! تازه این نسخه سخت تر از نسخه قبل هم است (مخصوصا Hardcore Mode)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان تاریخ عرضش هنوز مشخص نشده؟
ولی فکر کنم بترکونه;)

تاریخ عرضه در آمریکا 19 اکتبر و در اروپا 22 اکتبر اعلام شد!

دیروز (یکشنبه 13 ژوئن ) اعلام تاریخ انتشار این نسخه از این سری پرطرفدار و بزرگ، زیر طوفان خبری دستگاه سنسور مایکروسافت یا همون Kinect له شد!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
واقعا به به! بازی میخواد 1 ماه و نیم دیگه منتشر بشه بعد این وضع تاپیکه! البته خوب بعله همیشه تو ایران همه مسائل برعکسه! باز لااقل تو PC بازا RPG باز قهار پیدا میشه! ولی تو کنسول فک نکنم! کلا حس و حال توضیح دادن نیست ولی یسری مسائل رو تو تاپیک PC بازی دیدم که میگن همون 3 هست! بازی خیلی فرق کرده! (با اینکه قبلا گقته شده New Vegas شماره جدیدی از بازی نیست! فقط یک Spin-off ـه) خلاصه بازم اگه سوالی چه از این نسخه چه از نسخه های قدیمی هست در خدمتیم :D
اینم تصاویر جدیدی که تو تاپیک قرار داده نشده قبلا:

...:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
واقعا به به! بازی میخواد 1 ماه و نیم دیگه منتشر بشه بعد این وضع تاپیکه! البته خوب بعله همیشه تو ایران همه مسائل برعکسه! باز لااقل تو PC بازا RPG باز قهار پیدا میشه! ولی تو کنسول فک نکنم! کلا حس و حال توضیح دادن نیست ولی یسری مسائل رو تو تاپیک PC بازی دیدم که میگن همون 3 هست! بازی خیلی فرق کرده! (با اینکه قبلا گقته شده New Vegas شماره جدیدی از بازی نیست! فقط یک Spin-off ـه) خلاصه بازم اگه سوالی چه از این نسخه چه از نسخه های قدیمی هست در خدمتیم :D
اینم تصاویر جدیدی که تو تاپیک قرار داده نشده قبلا:

...:

من که همیشه رو کنسول بازیش کردم و دارم واسه عرضه این بازی لحظه شماری میکنم! کلا من یکی از طرفدارهای Bethesda Softworks هستم و هربازی که این کمپانی روی ساختش نظارت داشته باشه و یا ناشره اون باشه حتما بازی میکنم! چون این کمپانی با ارائه بازی Oblivion کلا یکاری کرد که دیگه کسی سراغ Jrpg های شرقی نره و طور کامل دنیای بازیهای Rpg رو متحول کرد...این عکسهایی هم که گذاشتی واسه چند هفته پیشه ولی بازم خوبه که یه تکونی به اینجا دادی! امیدوارم این بازی تو TGS امسال نمایش خوبی داشته باشه!;)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
من که همیشه رو کنسول بازیش کردم و دارم واسه عرضه این بازی لحظه شماری میکنم! کلا من یکی از طرفدارهای Bethesda Softworks هستم و هربازی که این کمپانی روی ساختش نظارت داشته باشه و یا ناشره اون باشه حتما بازی میکنم! چون این کمپانی با ارائه بازی Oblivion کلا یکاری کرد که دیگه کسی سراغ Jrpg های شرقی نره و طور کامل دنیای بازیهای Rpg رو متحول کرد...این عکسهایی هم که گذاشتی واسه چند هفته پیشه ولی بازم خوبه که یه تکونی به اینجا دادی! امیدوارم این بازی تو TGS امسال نمایش خوبی داشته باشه!;)
بعله! یکی اینکه بهتره کلا سری Elder Scrolls رو با بازی ـی مثل Fallout مقایسه نکنین! چون Fallout واقع بینانه تر (البته از لحاظ بدبختی های دنیا) تاریک تر و غمگین تر هست! (فن بیس Fallout هم خیلی بیشتره) همون لبخند پیپ بُی بازی همیشه همراه با غم و اندوه بوده! با اینکه شماره سوم اصلا به دو نسخه اصلی وفادار نبود و داستانی خیلی سطحی تر از دو نسخه قبل داشت ولی بازم جای شکر باقی بود که این سری هم بالاخره به حرکت افتاد (بعد از سال ها) البته New Vegas که خیلی وضعیتش بهتره چون هرچی باشه تعدادی از سازنده های دو نسخه اول دارن روش کار میکنن و از همین الان هم میشه توی تصاویر Mutant های دو نسخه اول رو دید! حالا بقیه موارد بماند! استایل حرکت و ...! Oblivion تنها کاری که کرد باعث شد Bethesda اسمش توی دهن همه بیفته وگرنه از لحاظ کیفی نسخه قبلی هم در حد Oblivion بودن!
تصاویر رو هم برای بالا اوردن تاپیک گذاشتم وگرنه معلومه که قدیمی هستن!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر