Multi Platform Fallout 76

سازنده
Bethesda
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
banner-1.png

information.png
Fallout 76 در مراسم E3 امسال به عنوان اولین بازی تماما انلاین استدیو خوش نام و اوازه BGS معرفی شد . Fallout 76 رو میشه بخش انلاین قسمت 4 دونست چرا که به گفته تاد هاوارد کارگردان اجرایی بازی بخش انلاین Fallout 4 به خاطر نبود نیروی کافی فقط در حد ایده اولیه باقی موند و حالا بعد سه سال با نام Fallout 76 سر شکل گرفته تا ما رو به عنوان اولین کسایی که به دنیای جنگ زده و نابود شده حملات اتمی قدم میزاریم معرفی کنه . بازی همونجور که از اسمش پیداست از Vault 76 شروع میشه بانکر و سنگر زیر زمینی که به منظور ساخت و زندگی بخشیه دوباره بشریت بعد از 25 سال از حملات اتمی ایجاد شده تا ما رو در روز "Reclamation Day" به این دنیا معرفی کنه زمانی که همه چیز نابود شده و خبری از حیاط انسانی بر روی زمین نیست هیچ NPC برای تعامل وجود نداره و باید با داستان و خاطراتشون زندگی کنیم و به خواسته های یک سری رباط و ادم های مرده رسیدگی کنیم . داستان اصلی و داستان های جانبی بازی قرار از این روش روایت بشن پس خودمونیم در این دنیا و بقیه افراد نجات یافته Vault 76 که در قالب بقیه پلیر ها انجام وظیفه میکنن که میتونیم باهم در قالب دوست یا دشمن در مپ بازی که حالا 4 برابر نسخه ی قبلی هم هستش به بازی کردن به پردازیم تصمیم اینکه به بقیه بپیوندیم یا یـ اکتشاف گر تنها باشیم به عهده خودمون هستش با این حال کی ترجیه میده توی این دنیای خالی از سکنه تنها بگرده ؟ اساس اصلی بازی بر روی رو اکتشاف نهاد شده و قول کلی محیط کشف نشده در این دنیای بزرگ رو سازندگان بازی دادن .....

SPECIAL and Perk Cards
  • پلیرها میتونن کارت های پرک شون رو در گروهی که عضو هستن به اشتراک بزارن به شرطی که بقیه اعضا پرک های متفاوتی داشته باشن
  • هر موقع که لول اپ میشید میتونید از بین گزینه های S.P.E.C.I.A.L یک کدومشون رو افزایش بدید و یک پرک کارت بهش اختصاص بدید
  • هر قسمت S.P.E.C.I.A.L دارای یک سبد امتیاز (point) برای فعال کردن پرک کارت هستش
  • برا فعال کردن هر پرک کارت نیاز به امتیاز (point) دارید
  • شما میتونید هر پرک کارت رو برای قدرت بیشتر لول اپ کنید
  • شما میتونید هر پرکی که بدست میارید رو استفاده کنید
  • محدودیت هر لول S.P.E.C.I.A.L از 10 به 15 افزایش پیدا کرده
  • هر پرک کارت تا پنج لول قابلیت ارتقاء داره
  • هر کردوم از پرک کارت های Mutation (جهش یافته) ها مزایا و معایبی دارن
  • افزایش Charisma باعث میشه که شما بتونید پرک کارت های بیشتری رو با بقیه افراد به اشتراک بزارید به خاطر همین خیلیا احتملا Charisma رو بیشتر از همه افزایش بدن
  • تا لول 10 از هر دو لول یک پرک کارت دریافت میکنید از بعد لول 10 به ازای هر پنج لول یک پک چهار تایی که پرک کارت هاش به صورت تصادفی هستن دریافت میکنید
  • در پک پرک کارت ممکنه یـ کارت با شکل ادامس وجود داشته باشه استفاده از این کارت باعث میشه دیر تر گرسنه بشید
  • میتونید هر وقت که بخواید پرک کارت هاتون رو عوض کنید
  • پک پرک کارت ممکنه کارت هایی به شما بده که برای استفاده نیاز به لول بالاتری دارن
  • وقتی به لول پنجاه رسیدید دیگه نمیتونید مقادیر SPECIAL رو افزایش بدید ولی همچنان پرک کارت دریافت میکنید
Characters and Mechanics
  • شما در ابتدا در Vault76 در روز Reclamation Day بیدار میشد
  • سیستم شخصی سازی کاراکتر بهبود پیدا کرده
  • با استفاده از Photo Mode میتونید تصویر شخصیتی که در بازی ساخته اید رو بر روی پروفایلتون در بازی قرار بدید
  • Photo Mode دارای انواع اقسام تنظیمات و فیلتر های رنگی برای گرفتن عکس ار کاراکترتون هستش
  • بازی لودینگ های کمی داره
  • هر وقت که بخواهید میتونید ظاهر کرکترتون رو تغییر بدید که شامل جنسیت هم میشه
  • با افزایش Rads ممکنه شما تبدیل به جهش یافته بشید
Gameplay
  • هیچ سیو فایلی وجود نداره
  • PvP تا لول 5 امکان پذیر نیست
  • شما میتونید پلیر های که ممکنه دائم مزاحمتون میشن رو بلاک کنید اینجوری دیگه نمیتونن رو مپ شما رو مشاهد کنن
  • میتونید از یک پرچم صلح جویی برای جلو گیری از درگیری در بازی استفاده کنید

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
There’s still work to do, but we’re happy to report that game and server stability has increased over 300% since launch. We’re thrilled by how much everyone is playing, with an average time of 4 hours a day.
میانگین زمانی که پلیرا روزانه بازی رو تجربه می‌کنن 4 ساعته! سوپرایز شدم شدیدا...میدونستم پلیرای بازی هنوز زیاد هستن ولی فکر نمی‌کردم میانگین بازیشون اینقدر باشه.

فقط آخری داستانی حساب میشه؟
آره تقریبا...Wastelanders بزرگترین آپدیتشونه و ماموریت‌های اصلی به بازی اضافه می‌کنه...
اون اولی هم ماموریت‌های داستانی داره مثل اینکه...ولی ازش به عنوان Main یاد نشده و فرعی هستن.
توی تابستون میخوان Vaultهای 94 و 96 رو باز کنن و اون قضیه‌ی Nuclear Winter...خدا بخیر کنه :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
میانگین زمانی که پلیرا روزانه بازی رو تجربه می‌کنن 4 ساعته! سوپرایز شدم شدیدا...میدونستم پلیرای بازی هنوز زیاد هستن ولی فکر نمی‌کردم میانگین بازیشون اینقدر باشه.
اما بازی در حال مرگ هست. :( کسی نمیخرتش، کسی بازی نمیکنه. مجبور شدن مجانی بدن که 1-2 نفر رو به زور جذب کنن. بتزدا قراره چیکار کنه با این ورشکستگی. :(
البته اینکه تو تاپ 10 اکس باکس لایو هست هم مهم نیست و از هر نظر شکست خورده. :D
پ.ن : احساس میکنم بعد این آپدیت ها بازی واقعا خوب شده و داره بهتر میشه. ظاهرا قصد اضافه کردن محیط های جدید و NPC هم دارن. ظاهرا داره راه ESO رو میره.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اما بازی در حال مرگ هست. :( کسی نمیخرتش، کسی بازی نمیکنه. مجبور شدن مجانی بدن که 1-2 نفر رو به زور جذب کنن. بتزدا قراره چیکار کنه با این ورشکستگی. :(
پ.ن : احساس میکنم بعد این آپدیت ها بازی واقعا خوب شده و داره بهتر میشه. ظاهرا قصد اضافه کردن محیط های جدید و NPC هم دارن. ظاهرا داره راه ESO رو میره.
من اخیرا بعد از مدت‌ها سراغش رفتم...پلیرا هنوز زیاده ولی همه تا دندان مسلح شدن :D دیگه کسی رو نمیشه پیدا کرد لخت توی وِیستلند بدوئه! :D
و هنوزم حس میکنم نقشه رو کامل ندیدم...یه جورایی زیادی بزرگه مپش!
در مورد ESO هم که صددرصد. ESO سال 2014 عرضه شده، الان پنج سال بعد از عرضه، بهترین روزاشو داره سپری میکنه...بدیش اینه که حالا سخته سراغش بری...احتمالا یه Expansion دیگه امسال براش بدن!
این که فعلا 100 روزه عرضه شده...هنوز بچه‌ست به دوران بلوغ نرسیده چه برسه به اینکه در حال مرگ باشه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یـ روز به یـ بابای گفتن عسل چه مزه ایه دستش رو کرد تو شیشه عسل گفت شیرینه :D خلاصه چش بسته غیب گفتی :D بتزدا تا فن هاش رو داره غمی نداره ولی خوب حالا فعلا نسخه ی فیزیکی بازی رو یکی بخر دوتا ببر باندل بخر دوتا کپی ببر دسته بخر کپی ببر هارد بخر کپی ببر و ... رد کنه بره تا بعد :)) پول این نسخه ی های مجانی و فروش نرفتش رو هم با Lootbox غیر اون اسکین های 18 دلاری جبران میکنه خیالت تخت :>

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یـ روز به یـ بابای گفتن عسل چه مزه ایه دستش رو کرد تو شیشه عسل گفت شیرینه :D خلاصه چش بسته غیب گفتی :D بتزدا تا فن هاش رو داره غمی نداره ولی خوب حالا فعلا نسخه ی فیزیکی بازی رو یکی بخر دوتا ببر باندل بخر دوتا کپی ببر دسته بخر کپی ببر هارد بخر کپی ببر و ... رد کنه بره تا بعد :)) پول این نسخه ی های مجانی و فروش نرفتش رو هم با Lootbox غیر اون اسکین های 18 دلاری جبران میکنه خیالت تخت :>
شاید باور نکنی اما فروش Promotional خیلی چیز معمولی هست تو صنعت. :D همین الان مثلا میشه RDR2 رو به قیمت 30 دلار خرید و یا با خرید یه سری از سخت افزار ها جایزه گرفت، پس حتما شکست خورده. :D
البته پیشرفت و عرضه محتوای جدید به صورت مداوم اصلا مهم نیست، مهم اینه که متا کم بوده. :D حالا دیگر هر کاری برا جبران کمبود اولیه بکنن ارزشی نداره دیگه.
خلاصه بهتره قبول کنیم که حرف همدیگه رو قبول نداریم، تو اعتقاد داری بازی مرده و کارش تموم شده منم اعتقاد دارم که هنوز زنده هست و وضیعتش با توجه به ساپورت و آپدیت های پیاپی بهتر میشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شاید باور نکنی اما فروش Promotional خیلی چیز معمولی هست تو صنعت. :D همین الان مثلا میشه RDR2 رو به قیمت 30 دلار خرید و یا با خرید یه سری از سخت افزار ها جایزه گرفت، پس حتما شکست خورده. :D
البته پیشرفت و عرضه محتوای جدید به صورت مداوم اصلا مهم نیست، مهم اینه که متا کم بوده. :D حالا دیگر هر کاری برا جبران کمبود اولیه بکنن ارزشی نداره دیگه.
خلاصه بهتره قبول کنیم که حرف همدیگه رو قبول نداریم، تو اعتقاد داری بازی مرده و کارش تموم شده منم اعتقاد دارم که هنوز زنده هست و وضیعتش با توجه به ساپورت و آپدیت های پیاپی بهتر میشه.
خودت میدونی که فروش بازی فرای فاجعه بوده نسبت به نسخه ی قبلی اینکه از RDR2 هم مثال اوردی هم دیگه نمیدوم چی بگم :D من کسی بودم که از بتا خوشم اومد ولی به خاطر رفتار بعد بتزدا پشت دستم رو داغ کردم که سمت بازی نیام اینکه بازی روز لانچ ناقص و فرای فاجعه بوده هم فکته کاوه دیگه فک کنم رو این مورد نظرمون مشترک باشه و اینی که بازی 1000 تا کانتنت قرار دریافت کنه چیز عجیبی نیست که بخوام مثلا بهش افتخار کنم دستمون رو کردیم تو عسل گفتیم به به چه شیرینه ! اگه کمی میخواست منو سمت خودش بکشون بازی رو با اون وضعیت منتشر نمیکرد در مورد اینکه بازی هم مرده یانه اتفاقا میگم بازی نمرده و هنوز کامیونیتی خودش رو داره ناسلامتی توی رددیت بازی هر روز سرک میکشم ببینم چیزی واسه ترول بتزدا پیدا میکنم یا نه لول :D در مورد فروش هم بهت یـ بار گفتم بزار با این قضایای قبل و بعد F76 سر فروش استارفیلد هم من هم تو ایشالا عمری بمونه برامون فروشش درخشانش رو با لکه ننگی به نام Creation Engine با هم تماشا میکنیم من جای بتزدا بودم میخواستم از این موتور هم استفاده کنم اسمش رو عوض میکردم حتی اگه گرافیک کرایسیس میداشت لول :)) به هر حال چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است البته غیره AI فوق پیشرفته و فیچر های نامرئیش که چند سال میخواد مارو به فیض برسونه نمیرسونه متاسفانه :D روایت داریم از تاد که گفته باید واستیم تکنولوزی برسه بمون تا اینکه ما بخوایم برسیم به تکنولوژی :D فقط امیدوارم برنامه نویسا و مسئول بخش فنی موتورشون رو حداقل شیر فهم کرده باشه باگای قبلی رو نیارن دوباره تو بازی یکم کامیونتی ماد بازیهاشون رو سرلوحه قرار بدن فقط واسه تو فروش مینی DLC به ملت ماد ماد میکنن [-( راستی یـ چیزی بگم دکمه دانلود Creation Club تو کنسولا یـ ارور در دست تعمیر میده و چند وقتیه کانتنت جدید دریافت نکرده بالاخره باید ملت رو یـ جوری از پای F4 بلند کنن بیارن پای F76 و فروشگاه اتم دیگه ؟ ممکن ـه هوایی بشن یـ وقت [-( کلا امیدوارم زود تر به راه راست هدایت بشه و گرنه ....

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خودت میدونی که فروش بازی فرای فاجعه بوده نسبت به نسخه ی قبلی اینکه از RDR2 هم مثال اوردی هم دیگه نمیدوم چی بگم :D من کسی بودم که از بتا خوشم اومد ولی به خاطر رفتار بعد بتزدا پشت دستم رو داغ کردم که سمت بازی نیام اینکه بازی روز لانچ ناقص و فرای فاجعه بوده هم فکته کاوه دیگه فک کنم رو این مورد نظرمون مشترک باشه و اینی که بازی 1000 تا کانتنت قرار دریافت کنه چیز عجیبی نیست که بخوام مثلا بهش افتخار کنم دستمون رو کردیم تو عسل گفتیم به به چه شیرینه ! اگه کمی میخواست منو سمت خودش بکشون بازی رو با اون وضعیت منتشر نمیکرد در مورد اینکه بازی هم مرده یانه اتفاقا میگم بازی نمرده و هنوز کامیونیتی خودش رو داره ناسلامتی توی رددیت بازی هر روز سرک میکشم ببینم چیزی واسه ترول بتزدا پیدا میکنم یا نه لول :D در مورد فروش هم بهت یـ بار گفتم بزار با این قضایای قبل و بعد F76 سر فروش استارفیلد هم من هم تو ایشالا عمری بمونه برامون فروشش درخشانش رو با لکه ننگی به نام Creation Engine با هم تماشا میکنیم من جای بتزدا بودم میخواستم از این موتور هم استفاده کنم اسمش رو عوض میکردم حتی اگه گرافیک کرایسیس میداشت لول :)) به هر حال چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است البته غیره AI فوق پیشرفته و فیچر های نامرئیش که چند سال میخواد مارو به فیض برسونه نمیرسونه متاسفانه :D روایت داریم از تاد که گفته باید واستیم تکنولوزی برسه بمون تا اینکه ما بخوایم برسیم به تکنولوژی :D فقط امیدوارم برنامه نویسا و مسئول بخش فنی موتورشون رو حداقل شیر فهم کرده باشه باگای قبلی رو نیارن دوباره تو بازی یکم کامیونتی ماد بازیهاشون رو سرلوحه قرار بدن فقط واسه تو فروش مینی DLC به ملت ماد ماد میکنن [-( راستی یـ چیزی بگم دکمه دانلود Creation Club تو کنسولا یـ ارور در دست تعمیر میده و چند وقتیه کانتنت جدید دریافت نکرده بالاخره باید ملت رو یـ جوری از پای F4 بلند کنن بیارن پای F76 و فروشگاه اتم دیگه ؟ ممکن ـه هوایی بشن یـ وقت [-( کلا امیدوارم زود تر به راه راست هدایت بشه و گرنه ....
البته مشکل بتزدا تو انجینشون نیست. مشکل تنبلی کردن تیم و به روز نگه نداشتن انجینه :D اینا یکم به خودشون بیان و یه به روز رسانی برا انجینشون بنویسن مشکلشون حل میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
البته مشکل بتزدا تو انجینشون نیست. مشکل تنبلی کردن تیم و به روز نگه نداشتن انجینه :D اینا یکم به خودشون بیان و یه به روز رسانی برا انجینشون بنویسن مشکلشون حل میشه
والا ما هم از اون اول تو سر خودمون میزدیم همینو میگفتیم :D هرکی دیگه بود 10 باره بعد 76 کل تیم برنامه نویسشون رو میزد ز کل اخراج میکرد کلا مشکل از همون حرفت مفت پیت هاینس ـه که گفت گرافیک واسه ما اولویت اول نیست !

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
والا ما هم از اون اول تو سر خودمون میزدیم همینو میگفتیم :D هرکی دیگه بود 10 باره بعد 76 کل تیم برنامه نویسشون رو میزد ز کل اخراج میکرد کلا مشکل از همون حرفت مفت پیت هاینس ـه که گفت گرافیک واسه ما اولویت اول نیست !
خب وقتی بازیاشون 15-20 میلیون میفروشه با اینهمه باگ معلومه اهمیت نداره براشون:D حالا امیدورام سر عقل بیان و جبران کنن تو استارفیلد:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
https://www.gamesradar.com/fallout-76-players-set-up-in-game-police-department-to-protect-and-serve-low-level-wanderers-in-the-apocalypse/

بازیکنا اداره‌ی پلیس راه انداختن تا از بازیکنای تازه وارد در مقابل خطرات و بازیکنای لول بالاتر محافظت کنن! :))

We provide assistance on missions and events free of charge, offer protection from higher level players and wanted players, but most importantly we try to give players a fun experience. We role play as police officers obviously and try to make experiences fun! Our camps will also be open to you to utilize as needed!

واقعا عاشق Community بازی‌ام! از همون روزای اول که جلوی Vault کمپ زده بودن و به تازه واردا آیتم‌های مجانی می‌دادن تا کلا قضیه باز گذاشتن کمپ‌ها برای استفاده‌ی بقیه و این...
خیلی کم دیدم بازیکنا تجربه‌ی همدیگه رو خراب کنن و برن روی اعصاب همدیگه...

eNv3dPLKhCnH7qB7m4u6gc-970-80.jpg

If you want to join the Appalachia PD, the team is also looking to expand its roster with a rigorous recruitment process, but is currently working to find a suitable communication platform before bringing on more willing players to the cause, so stay tuned for that.

اداره‌ی پلیس رو قراره گسترش بدن، بزودی اطلاعیه میدن که چطوری به تیم اضافه بشید و خدمت کنید :D
حالا بازی یه باند خلافکار و مافیایی که آیتم‌های غیرمجاز رد و بدل می‌کنن کم داره که یکی زودتر باید به فکرش بیفته :))

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
آقا من میدونم بازی خیلی شخمیه ولی چون کلا نوستالژی دارم با این سری میخوام بخرمش :expressionless: تا الانم صبر کردم ببینم آپدیت درست درمون میدن یا نه

سوال اینه که 250 - 260 تومن قیمتشه فک کنم ، وضعیت سروراش برای ماها چطوره ؟ قابل بازی کردن هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر