Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
Fallout 76 وضعیتش چطوره؟اونم ترند شده؟آخه فقط اسم f4 رو تو انجمن میشنوم.
همه ترند شدن :D Fallout 3، Fallout 76، Fallout New vegas همشون همین الان که دارم این پستو میزارم بالاترین تعداد پلیر تاریخشون رو زدن و بنظر نمیاد فعلا تمومی داشته باشه، هر روز داره میره بالاتر:
1713724324679.png
1713724791315.png
1713724779960.png

بنظرم دلیل اینکه Fallout 4 بیشتر از بقیه ترند شده اینه که آخرین نسخه داستانی فال اوت هست و همه بعد سریال اولین انتخابشون F4 ـه.

گرچه بنظرم Fallout 4 دورترین عنوان به سریال بود چون غیر برادرهود رسما بقیه فکشنای F4 هیچ خبری ازشون نبود توی سریال، ولی خب چون تنها فالوت تقریبا مدرن موجود هست بهترین انتخابه واسه کسایی که تازه میخوان این سری رو شروع کنن.
بعدم که میرن سمت 3 و نیووگاس، مخصوصا نیووگاس که بعد اتفاقات قسمت آخر شروع کردن دوبارش بدجور میچسبه. 8->

این بین Fallout 4 هم به عدد پشم ریزون 160 هزار پلیر آنلاین رسیده و در حال حاضر 7 ـمین بازی استیم هست از نظر پلیر :| 4 روز دیگه که پچ نکس جن میاد اگه رکورد لانچ استارفیلدو هم بزنه تعجب نمیکنم.
مخصوصا باز Fallout London هم که بیاد بیشتر بوستش میکنه.

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
307
دوستانی که مثل من از داستان جهان فالوت بی خبرید ، کسری کریمی طار یک ویدیو عالی تو یوتیوب واسش درست کرده و پیشنهاد می کنم حتما ببینید .
دمت گرم.اینو من همون شبی که منتشر شد دیدم.یکی دیگه هم هست که ۵ روز پیش منتشر شده (لینک) که اونم خوبه برای آشنایی با داستان تین سری.

• Like
Reactions: masoud101

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
این بین Fallout 4 هم به عدد پشم ریزون 160 هزار پلیر آنلاین رسیده :| اگه یه موقع رکورد لانچ استارفیلدو هم بزنه دیگه تعجب نمیکنم.
ملت تازه دارن کشف میکنن این جواهرو, 9 ساله مورد تنفر بی جا و شدید قرار گرفت
فقط لعنتی 70-160 گیگه!
و شامل بیش از 800تا ماد میشه.
خوبیش اینه که نصبش راحته و با Wabbajack اتومات همه مادهارو میگیره ولی خب همین دانلود و نصبش دو قرن طول میکشه.
ببین مودای بزرگش چیه خودت اد کن نهایتش میبینی 3 4 گیگ فوقش بیشتر دانلود نکردی و یک صدم این وقتتو میگیره
چیزی که من میبینم enbش مهمه و grass و tree که اتمسفر اون چیزی که میخای رو بهت بده
معمولا این لیستا به شدت bloated هستن و پیشنهاد نمیشه کسی کل مودای این لیستا رو نصب کنه
موقع دانلود کردن اسلحه از نکسوز مادز, تو کتگوری نزنید most downloaded of all time خیلی مودای قدیمی و اسلحه های قدیمی منسوخ شده میاره کلا واسه هر مودی فیلتر جستجو رو بزارین 2020 به بعد ( تو nexusmods )

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
کسی اینجا هست f76 بازی کنه یه نظری بده ببینیم چطوریه؟f4 رو چندبار بازی کردم و واقعا دیگه جذابیتی برام نداره ولی خیلی دلم میخواد fallout بازی کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان
خب سریال ویچر هم که اومد همه رفتن W3 خریدن و فروشش جهش پیدا کرد.
این طبیعیه که همیشه جدیدترین و نزدیک ترین بازی فروشش یا پلیرهاش بیشتر بشه.
==========
ببین مودای بزرگش چیه خودت اد کن نهایتش میبینی 3 4 گیگ فوقش بیشتر دانلود نکردی و یک صدم این وقتتو میگیره
چیزی که من میبینم enbش مهمه و grass و tree که اتمسفر اون چیزی که میخای رو بهت بده
معمولا این لیستا به شدت bloated هستن و پیشنهاد نمیشه کسی کل مودای این لیستا رو نصب کنه
موقع دانلود کردن اسلحه از نکسوز مادز, تو کتگوری نزنید most downloaded of all time خیلی مودای قدیمی و اسلحه های قدیمی منسوخ شده میاره کلا واسه هر مودی فیلتر جستجو رو بزارین 2020 به بعد ( تو nexusmods )
اتفاقا میخواستم همین کارو کنم ولی دیدم نمیتونم هیچ چیزی رو فیلتر کنم.
خودت برو ببین چیهارو میتونی نگیری:
Fallout Anomaly - Load Order Library

Anomaly کلا اورهال میکنه ، از سیستم کوئست ها ،پرکها و سیستم پیشرفت ، اتمسفر ، لوکیشن ، NPC ، اسلحه ها ، لباس ، دشمن و حیوون ها و...
من تهش رسیدم به NPCها و چندتای دیگه که نخوام بگیرم و خب اصلا ارزش نداشت که به خاطر این 60-50 تا بخوام بالای 700 تا ماد رو دستی دانلود و نصب کنم و مشکلات لود اوردر ، ارورها و ... رو به جون بخرم.

من از واباجک تا حالا 6-5 بار مادلیست دانلود کردم ، بیشترش برای اسکایریم بوده ولی چیزی که هست اینه که همیشه در حال آپدیت شدن هستن و فیلتر میشن.
مادهای پفکی و... درشون نیست ، حداقل اون مادلیستهایی که من دانلود کردم که از این شخصیها نبوده و خیلی معروفن.

اینی که میگی بیشتر تو این ماد لیستهاییه که تو یوتوب و... ملت خودشون شخصی میسازن و خب آره خیلی خیلی مزخرف هم درشون دارن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان
کسی اینجا هست f76 بازی کنه یه نظری بده ببینیم چطوریه؟f4 رو چندبار بازی کردم و واقعا دیگه جذابیتی برام نداره ولی خیلی دلم میخواد fallout بازی کنم.
این نظر منه دو-سه سال پیش:
Fallout 76

چون میگی 4 رو خیلی بازی کردی و اینکه میخوای فالوت بازی کنی به نظرم 100 درصد برو سمت مادها.
اما هرجور حساب کنیم 4 خیلی بهتر از 76عه.
من در صورتی توصیه میکنمش که اگه کسی بازی رو بازی کرده باشه ، تا خرخره مادهای مختلف رو بازی کرده باشه و...
اونطوری آره چرا که نه ؟
ولی اگه فقط بازی بیس رو چند باری بازی کردی با مادهای محدود ، به نظرم خب همون رو ادامه بده چون رو هر بخش و ویژگی بازی که زوم کنیم 4 اون رو خیلی بهتر ارائه میده.

در مورد خودم شاید به همین دلیل از اونموقع دیگه بازی نکردم ، در صورتی که بازی خیلی خیلی به نسبت 2021 باز هم بهتر شده.
همش میگم خب 76 بازی خوب و فانیه ولی تا فلان ماد هست و... چرا باید اون رو بازی کنم؟

به نظرم یکی دوتا کوئست ماد یا اورهال دانلود کن هم خارش فالوتیت رو مرتفع میکنه و هم بازی با کیفیت تری رو به لطف مادینگ و فیکسها انجام میدی.
تو همین دو سه صفحه چندتا معرفی کردم که واقعا جذابن و اصلا یه تجربه جدیدین.
هر کدومش رو میشه چندصد ساعت درش سرگرم شد.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
این نظر منه دو-سه سال پیش:
Fallout 76

چون میگی 4 رو خیلی بازی کردی و اینکه میخوای فالوت بازی کنی به نظرم 100 درصد برو سمت مادها.
اما هرجور حساب کنیم 4 خیلی بهتر از 76عه.
من در صورتی توصیه میکنمش که اگه کسی بازی رو بازی کرده باشه ، تا خرخره مادهای مختلف رو بازی کرده باشه و...
اونطوری آره چرا که نه ؟
ولی اگه فقط بازی بیس رو یکی دو بار بازی کردی با مادهای محدود ، به نظرم خب همون رو ادامه بده چون رو هر بخش و ویژگی بازی که زوم کنیم 4 اون رو خیلی بهتر ارائه میده.

به نظرم یکی دوتا کوئست ماد یا اورهال دانلود کن هم خارش فالوتیت رو مرتفع میکنه و هم بازی با کیفیت تری رو به لطف مادینگ و فیکسها انجام میدی.
تو همین دو سه صفحه چندتا معرفی کردم که واقعا جذابن و اصلا یه تجربه جدیدین.
هر کدومش رو میشه چندصد ساعت درش سرگرم شد.
ممنونم ماکان جان برای توضیحات. مودهاش در حد endral اسکایریم هست؟اونجا کاملا یه بازی دیگه و یه داستان دیگه بود آدم احساس تکراری بودن نمیکرد.

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان
ممنونم ماکان جان برای توضیحات. مودهاش در حد endral اسکایریم هست؟اونجا کاملا یه بازی دیگه و یه داستان دیگه بود آدم احساس تکراری بودن نمیکرد.
enderal که یدونست و نداریم دیگه.
ولی آره اگه این آپدیت بیخاصیت نمیومد همین آخر هفته میرفتیم FOLON بازی میکردیم:(

Sim Settlements 2 یا Tales From the Commonwealth که گفتم قبلا.
Horizon هم هست که بازی نکردم و نمیدونم چقدر تغییرات میده:

چندتا دیگه هم هستن که میدونم فضا و تم بازی رو تغییر میدن و به داستان فالوت هم تعهد ندارن که من خودم نمیپسندم یا حداقل لورفرندلی هارو بیشتر ترجیح میدم.

این آخری هم که Anomaly رو پیدا کردم که هنوز بازی نکردم ولی اونقدری که ازش دیدم خیلی خفنه.

این لیست هم هست که من هیچکدوم رو بازی نکردم ، بد نیست یه نگاه بندازی:
https://gamerant.com/best-fallout-4-total-conversion-mods/
البته سلیقه نویسندشه که اینطوری لیست داده و الزاما اینها بهترینها نیستن ولی خب حداقل یه لیست داده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
ملت تازه دارن کشف میکنن این جواهرو, 9 ساله مورد تنفر بی جا و شدید قرار گرفت

جواهر ؟ :-jبعد از شاهکار 76 رتبه بعدی خود ایشونه :D این جواهر حتی قرار بود goty رو از ویچر با اختلاف زیاد بگیره :D

• Like
Reactions: RED_BEARD39

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
خب سریال ویچر هم که اومد همه رفتن W3 خریدن و فروشش جهش پیدا کرد.
این طبیعیه که همیشه جدیدترین و نزدیک ترین بازی فروشش یا پلیرهاش بیشتر بشه.
==========

اتفاقا میخواستم همین کارو کنم ولی دیدم نمیتونم هیچ چیزی رو فیلتر کنم.
خودت برو ببین چیهارو میتونی نگیری:
Fallout Anomaly - Load Order Library

Anomaly کلا اورهال میکنه ، از سیستم کوئست ها ،پرکها و سیستم پیشرفت ، اتمسفر ، لوکیشن ، NPC ، اسلحه ها ، لباس ، دشمن و حیوون ها و...
من تهش رسیدم به NPCها و چندتای دیگه که نخوام بگیرم و خب اصلا ارزش نداشت که به خاطر این 60-50 تا بخوام بالای 700 تا ماد رو دستی دانلود و نصب کنم و مشکلات لود اوردر ، ارورها و ... رو به جون بخرم.

من از واباجک تا حالا 6-5 بار مادلیست دانلود کردم ، بیشترش برای اسکایریم بوده ولی چیزی که هست اینه که همیشه در حال آپدیت شدن هستن و فیلتر میشن.
مادهای پفکی و... درشون نیست ، حداقل اون مادلیستهایی که من دانلود کردم که از این شخصیها نبوده و خیلی معروفن.

اینی که میگی بیشتر تو این ماد لیستهاییه که تو یوتوب و... ملت خودشون شخصی میسازن و خب آره خیلی خیلی مزخرف هم درشون دارن.
بریم برای عشق و حال.همین الان گرفتار ffxiv ایم کردی.خدا بگم چیکارت کنه.از پیروز تا الان یه monk لول ۶۰ کردم بی وقفه .مود fallout رو بینش برای تنوع جا میدم😐

• Smile
Reactions: m.d.makan

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
جواهر ؟ :-jبعد از شاهکار 76 رتبه بعدی خود ایشونه :D این جواهر حتی قرار بود goty رو از ویچر با اختلاف زیاد بگیره :D
هر فالوت رو چقد بازی کردی که اومدی جلو من میخای 4 رو مسخره کنی ؟
اسکایریم وقتی اومد morrowind/oblivion فنا میگفتن بازی خیلی ساده شده دیگه rpg نیست بازی و تا به امروز نسلشون بیشترش منقرض شده خدا رو شکر
تو مارویند خودت جادو میساختی, نه خودش نه ابلیویون کوئست مارکر هم نداشتن, یه ست لباس 16 تیکه بود و روایت داستان تو ابلیویون و ماروییند خیلی بهتر بود
مثال :
Screenshot 2024-04-22 014215.png
اگه تو ابلیویون ومپایر گازت میگرفت اینجوری میفهمیدی, تو اسکایریم فقط یه نوتیفیکشن میاد که میگه you contacted sanguinare vampiris همین
ولی بازم اسکایریم فرسنگ ها ازون 2 بازی بهتره rpg بهتری نیست ولی بازی بهتریه
فالوت 4 خودش از اسکایریم ضعیف تر بود ولی بازم جوری که شما میکوبینش کسی که بازی نکرده باشه میترسه طرفش بره
سری فالوتم بحثش تقریبا همینه, حالا خود 4 مثل اسکایریم 10 قدم از سریا قبلیش جلو تر نیست ولی بازم یه بازی خیلی عالی و یه فالوت موفقه و فالوت مورد علاقه خودمه حالا تو میخای چی بگی ؟ بگی بازی ترشه یا مردم 3 و نیو وگاسو بیشتر بازی میکنن پس به 4 نگین بازی خوب ؟ خواستی جمع ببندی هم به خودت زحمت نده امار سمت شما چند نفر نیست
من حقیقتش سال اولی که 4 اومد انچنان ارضا نشدم دوباره رفتم نیو وگاس ریختم باز تمامش کردم, بعد اون تو سالیان سال چند بار 4 رو تو حالت vanilla تمام کردم و هی بیشتر عاشق شدم بعدشم که با مود اشنا شدم و دیگه خودشو واقعا جدا کرد برام و شده یکی از بازی های که همیشه رو سیستم نصبه

آخرین ویرایش:

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
متاسفانه یه 800 900 ساعتی بازیش کردم :))
اگه 4 رو دوست داشتی و فالوت بیشتر میخای قطعا بگیر حداقلش داستانا اصلیشو برو قشنگن کیفیت فالوت رو دارن, هم داستان برادرهود هم raider/settlers
تا اندازه 40 50 تا لول یعنی 100 150 ساعت هم سرگرمی مفید خوبی داره, بستگی به خودت تا 300 ساعت هم یهو دیدی راحت رفتی اگه جذب مولتی پلیر و co op شدی
سیستم لوت بازی خیلی خیلی سنگینه و تفاوت بین ایتما خیلی بالاست mmo حساب میشه ولی خیلی هندی تر از اون مثل path of exile
مثال میخام بزنم, تو فالوت 4 یه سلاح داشتیم مثل railway rifle, نسخه لجندری explosive میگرفتیم میگفتیم چه خفن ولی اونجا تو 76 اشغال حساب میشه در قیاس با railway rifle های 3 ستاره مثل quad/faster fire rate 25% / 25% less vats cost چنین چیزی برات دراپ شه جایی میتونی چند ملیون پول واقعی کاسب شی :))
خلاصه بازی خیلی لوت محوره و تک تک لجندری هایی که میکشی رو میخکوب میری چک میکنی
progression هم یجورایی بی نهایته هرچی بیشتر بازی کنی قویتر میشی تا بشی خدا و world boss های بازی رو تکی میزنی, تا اونجا 500 ساعت فاصله داره ادم البته :))
و تکمیلی حرف دوستمون ماکان بگم, خودم 4 رو فول مود شده دارم, بازم تجربه co op هفتاد و شش خاصه و نمیشه تو 4 پیداش کرد, جفتشون واسه خودشون خوبن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
متاسفانه یه 800 900 ساعتی بازیش کردم :))
اگه 4 رو دوست داشتی و فالوت بیشتر میخای قطعا بگیر حداقلش داستانا اصلیشو برو قشنگن کیفیت فالوت رو دارن, هم داستان برادرهود هم raider/settlers
تا اندازه 40 50 تا لول یعنی 100 150 ساعت هم سرگرمی مفید خوبی داره, بستگی به خودت تا 300 ساعت هم یهو دیدی راحت رفتی اگه جذب مولتی پلیر و co op شدی
سیستم لوت بازی خیلی خیلی سنگینه و تفاوت بین ایتما خیلی بالاست mmo حساب میشه ولی خیلی هندی تر از اون مثل path of exile
مثال میخام بزنم, تو فالوت 4 یه سلاح داشتیم مثل railway rifle, نسخه لجندری explosive میگرفتیم میگفتیم چه خفن ولی اونجا تو 76 اشغال حساب میشه در قیاس با railway rifle های 3 ستاره مثل quad/faster fire rate 25% / 25% less vats cost چنین چیزی برات دراپ شه جایی میتونی چند ملیون پول واقعی کاسب شی :))
خلاصه بازی خیلی لوت محوره و تک تک لجندری هایی که میکشی رو میخکوب میری چک میکنی
progression هم یجورایی بی نهایته هرچی بیشتر بازی کنی قویتر میشی تا بشی خدا و world boss های بازی رو تکی میزنی, تا اونجا 500 ساعت فاصله داره ادم البته :))
و تکمیلی حرف دوستمون ماکان بگم, خودم 4 رو فول مود شده دارم, بازم تجربه co op هفتاد و شش خاصه و نمیشه تو 4 پیداش کرد, جفتشون واسه خودشون خوبن
فکر کنم تو گیم پس باشه .یه یساله دارم امتحانش میکنم .ممنونم از توضیحات :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر