Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
روی powerarmoreچه جوری باید جت پک نصب کرد؟
باید اون قطعه رو داشته باشی بعدش بری کنار ی پاور ارمور کرافت(اسمش رو یادم رفته ) میتونی همونجای که سگه رو پیدا کردی ببینش
کرافت رو که بزنی لیست قطعاتی که میشه بست روش رو میبینی

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان من لول 31 هستم و تو ماموریت اصلی اونجایی هستم که میخوام سیگنال رو بفرستم و برم تو اینستیتیو .
میخوام بدونم چقدر تا پایان بازی مونده . نصفش مونده یا اخراشه ؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
باید اون قطعه رو داشته باشی بعدش بری کنار ی پاور ارمور کرافت(اسمش رو یادم رفته ) میتونی همونجای که سگه رو پیدا کردی ببینش
کرافت رو که بزنی لیست قطعاتی که میشه بست روش رو میبینی

اسم قطعه میدونی چیه

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بازی خیلی سخته یا من بلد نیستم بازی کنم؟توی مسیرم به هر دشمنی که میرسم مثل سوسک میمیرم.تازه اولای بازیم و لولم دهه.فقط باید فرار کنم.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
بازی خیلی سخته یا من بلد نیستم بازی کنم؟توی مسیرم به هر دشمنی که میرسم مثل سوسک میمیرم.تازه اولای بازیم و لولم دهه.فقط باید فرار کنم.

اره راهش همینه! من که لول ۳۰ هستم هم فرار میکنم! بازی رو اگر سخته بزار رو very easy. برک های thoughness و چند تای دیگه مثله lone wanderer تو شرایط خاص کمک میکنن بیشتر زنده بمونی.

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
وقتی طرف برادر هود رو بگیریم یا اینستیتیو ممکنه تروفی ای رو از دست بدیم ؟

اره داداش یه تروفی هر کدوم دارن من سیو کردم هر دو رو رفتم. اگه
نمیخوای تروفی رو از دست بدی قبل ماموریت بزرگ سیو کن.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خب بازی رو تموم کردم . 34 ساعت طول کشید . بیشتر ماموریت های جانبی رو هم رفتم . تصمیمات آخر بازی خیلی سخته و واقعا روحیه آدمو خراب میکنه . آخرای بازی قشنگ معلوم بود سمبل شدس تا زود بتونن بازی رو عرضه کنن .
گرافیک و انیمیشن های بازی خیلی خوب کار شده بود اما انجین پایه بازی یه جاهایی به گل میشست و فریم های از دست رفته زیادی داشت . خدا میدونه کی دوباره یه بازی با این کیفیت عرضه بشه .
بعد بازی کردن بلادبورن این یکی خیلی چسبید ! حتی بیشتر از ویچر 3 بهم حال داد .

• Like
Reactions: mohamadagha10

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
یعنی تا ته لیست رفتی و نبوده!؟ لیستو کامل نشون نمیده ها! باید بالا و پایینش کنی! اگه نبود شاید اسمش یه چیز دیگه ست!!

نه تا ته لیست هم رفتم.اسمشم همونه دیگه تو نقشه هم زده castle
من میرم پیششون و بعد دکمه ی q رو میزنم همون که میگه supply line درسته؟ یا جور دیگه ای باید به اینا بگیم؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
راهنمایی اوایل بازی:
تو ورک شاپ میگه اون برج رادیو یا همچین چیزی رو بسازم من یه دونه ساختم و کنارش هم یه ژنراتور برق ایجاد کردم! حالا سیم چطور پیدا کنم این دو رو به هم وصل کنم؟!
ضمنا برا ساخت برخی آیتم ها که مواد اولیه کم میاریم من R1 میزنم که نشون بده محلشون رو ولی چیزی رو مپ نمیاد! باید چی کنم؟!

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
نه تا ته لیست هم رفتم.اسمشم همونه دیگه تو نقشه هم زده castle
من میرم پیششون و بعد دکمه ی q رو میزنم همون که میگه supply line درسته؟ یا جور دیگه ای باید به اینا بگیم؟

نمیدونستم همچین چیزیم هست!!:D
برای منتقل کردنشون باید Rـو(Move) بزنی!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خب بازی رو تموم کردم . 34 ساعت طول کشید . بیشتر ماموریت های جانبی رو هم رفتم . تصمیمات آخر بازی خیلی سخته و واقعا روحیه آدمو خراب میکنه . آخرای بازی قشنگ معلوم بود سمبل شدس تا زود بتونن بازی رو عرضه کنن .
گرافیک و انیمیشن های بازی خیلی خوب کار شده بود اما انجین پایه بازی یه جاهایی به گل میشست و فریم های از دست رفته زیادی داشت . خدا میدونه کی دوباره یه بازی با این کیفیت عرضه بشه .
بعد بازی کردن بلادبورن این یکی خیلی چسبید ! حتی بیشتر از ویچر 3 بهم حال داد .

چقد زود تموم میشه ؟ تند تند و بدون گشت و گذار بازی کردی یا عادی ؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
چقد زود تموم میشه ؟ تند تند و بدون گشت و گذار بازی کردی یا عادی ؟

سلام بر شما

نه بازی خیلی زودم تموم نمیشه اگه بشینی سرش شاید سه روزه تموم بشه اگه بخواهی همه چیزاشو بری که یه هفته هم طول میکشه اما داستان اصلی کلا بخواهی بری یه روز هم زیادشه ....

اول که بازی اومده بود من خیلی خوشم اومد جوری که رفتم اورجینال گرفتم اما الان که میبینم ارزش نداشته چون بازی فقط تمرکزش روی مد سازیه ابدیت که دیر به دیر میده محتوای اضافه هم فکر کنم یکی دو تا نداشته باشه بیشتر اینجوری که معلومه.....

اولش من امیدم زیاد بود که بازی جزو بهترین بازی های سال باشه اما بعد خوندن نظرات بقیه و فکر کردن دیدم واقعا جای کار زیاد داشته این بازی ولی حیف......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر