Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خودمم همین فکر و کردم تنهایی رفتم بازم ریختن سرم. تو اسکایریم میومد یه جریمه میکرد یا مینداختت زندان اما اینجا حتی npc ماموریتم میریزن سرت :|. احتمالا یه جایی یه تیری بهشون زدم یا وسایلشونو ورداشتم. واقعا دارم میسوزم دهنم سرویس شد تو وسط بازی بتونم لول و بکنم 55 . بابا خیلی مسخرس که با یه اشتباه کوچیک کل بازی به فنا بره.

بیست و چهار ساعت از sleep یا wait استفاده کنی درست میشه(یادشون میره:d)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اسپویل داستانی نیست در مورد Covenant هستش ولی بازم میذارمش تو اسپویلر که محکم کاری بشه =>
تو ماموریت ها کاری انجام دادیم که انقدر این دوستان اهل Covenant باهامون مشکل دارن ؟ رفتن یه سر بزنم ببینم مارکت داره یا نه ریختن سرم منم زدم همشون رو تیکه پاره کردم کلا کمپ خالی از سکنه شد :D
داستان چی بود ؟

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان ایا تو کل بازی فقط یه مدل power armor هست؟ من تا حالا سه چهارتا پیدا کردم ولی همه شون شبیه همن!

یه سوال دیگه هم اینکه اپگریدی برای power armor هست که باعث شه fusion core دیرتر تموم کنیم؟ امروز دو تا ماموریت با پاور ارمر رفتم سه تا fusion core مصرف شد!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا میشه لطف کنید لیست مارکت های خوب رو با یه مپی چیزی مشخص کنید
من الان به غیر از Diamond City و اون دوستان همسایه خوب :D جای خوب دیگه ای سراغ ندارم

آخرین ویرایش:

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
برو به یه منطقه دیگه و 24 ساعت بخواب!
برای خودم جواب داد
البته من بهشون تیر نزده بودم , یه چیزی دزدیده بودم!
دمت گرم درست شد

- - -ویرایش - - -

برو به یه منطقه دیگه و 24 ساعت بخواب!
برای خودم جواب داد
البته من بهشون تیر نزده بودم , یه چیزی دزدیده بودم!
دمت گرم درست شد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
داشتم واسه خودم قدم میزدم یدفعه دیدم یه هلیکوپتر نشست رو زمین ملت پیاده شدن اونم با T60 از بچه های Knight Brotherhood بودن منم با یه Partystarter یه پارتی درست و حسابی براشون درست کردم
حالا اومدم پیش پاورآرمور خودم و شروع کردم قطعات رو تعمیر کردن
حالا اگه من به جای T45 ها قرار بدم قطعات T60 رو پاورآرمور من میشه مدل T60 ؟
چون قشنگ شکلش عوض شده ، دقیقا شده مثل T60 !

آخرین ویرایش:

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
آقا من میخوام بعضی از آدمام رو توی ستلمنت های دیگه بفرستم به castle ولی نمیتونم. اسم همه ی ستلمنت ها هست به جز castle
یعنی تا ته لیست رفتی و نبوده!؟ لیستو کامل نشون نمیده ها! باید بالا و پایینش کنی! اگه نبود شاید اسمش یه چیز دیگه ست!!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
تو یوتیوب یا ویدئو دیدم یه اسلحه (از نوع نزدیک مثل چکش) دست طرف بود . از دور رو یکی فوکوس میکرد که بزنه یهو کنار طرف ظاهر میشد و با یه ظربه ترتیبش رو میداد
کسی میدونه داستان چیه ؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
داشتم واسه خودم قدم میزدم یدفعه دیدم یه هلیکوپتر نشست رو زمین ملت پیاده شدن اونم با T60 از بچه های Knight Brotherhood بودن منم با یه Partystarter یه پارتی درست و حسابی براشون درست کردم
حالا اومدم پیش پاورآرمور خودم و شروع کردم قطعات رو تعمیر کردن
حالا اگه من به جای T45 ها قرار بدم قطعات T60 رو پاورآرمور من میشه مدل T60 ؟
چون قشنگ شکلش عوض شده ، دقیقا شده مثل T60 !

آره دیگه! سایر قطعات روی power frame سوار میشن! قطعاتو که تعویض کنی همون T60 رو داری استفاده میکنی دیگه!
از T60 بهتر هم فقط مدی X-01 هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر