Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اقا من همون اوایل بازی هسم این پسورد گیت رو چیکارش کنم ؟:d

اگه جایی ازت پسورد خواست باید بری سراغ یه ترمینال همون نزدیکی و پسورد رو بزنی .
یه برنامه هست که 4 بار میتونی امتحانی پسورد رو بدست بیاری اما منم قلقش دستم نیومده که چجوری کار میکنه و شانسی بدست میارم

دوستان قطعات توی misc توی inventory به چه دردی میخورن ؟ میشه بعضیهاشون که بنظر بدردنخور میان رو بندازم ؟
توی شهر سازی هم یه مشکلی دارم . لامپ سقفی یا دیواری رو نمیتونم روشن کنم . سیم برق بهش وصل نمیشه

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
امروز داشتم بازی میکردم هنگ کرد
عادی هست یا کنسولم مشکل داره؟؟؟
البته بازی هنگ کرد ن کنسول چون ازش بیرون اومد
ی سوال دیگه ترمینال رو چطوری هک کنم؟؟این کاراکتر های عجیب دیگه چین؟

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
یه برنامه هست که 4 بار میتونی امتحانی پسورد رو بدست بیاری اما منم قلقش دستم نیومده که چجوری کار میکنه و شانسی بدست میارم

دوستان قطعات توی misc توی inventory به چه دردی میخورن ؟ میشه بعضیهاشون که بنظر بدردنخور میان رو بندازم ؟
توی شهر سازی هم یه مشکلی دارم . لامپ سقفی یا دیواری رو نمیتونم روشن کنم . سیم برق بهش وصل نمیشه

اول از همه درباره misc : ببین این میسک ها زیادی حجمی ندارن تو اینونتوری و بیشتر توش نوار های معمولا مخصوص مراحل و یا کلا وسایلی شبیه این ها و یا مجسمه های این مرده هستش که مثلا نمیدونم luck میبره بالا یا.... کلا بهش دست نزن!
اون لامب هارو هم نمیتونی بهشون سیم وصل کنی باید سیمی رو نزدیک اون قرار بدی! تو یوتیوب سرچ کن کلی میاره برات...

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
سلام دوستان یه سوال : وقتی مثلا پنج تا بوته ذرت میکارم، برای اینکه به شهروندا دستور بدم کشاورزی کنن، باید به هر شهروند یه بوته رو واگذار کنم یا اینکه اگر به یک شهروند یک بوته رو بسپارم، به بقیه بوته ها رسیدگی میکنه؟
اگرم یکی از دوستان یک راهنمای جامع از کشاورزی بذاره ممنون میشم

سلام. مشخصه وقتی میری روش بالاش زده Required عکس ادم قرمز ولی وقتی یه نفرو براش Assign میکنی سبز میشه دیگه. رو هر کدوم از محصولات بری معلوم میشه کدوما نیاز داره که یک نفر رو براش Assign کنی.

- - -ویرایش - - -

این مقاله رو دوستان از دست ندید، من خودمم به این موارد خیلی بر خوردم:
Why I love Fallout 4's skeletons • Eurogamer.net
یکی از جاهایی که واقعا خوب و احساسی کار شده بود، پناهگاهی بود زیر یه دهکده کوچیک که توسط سوپرمیوتنت‌ها تسخیر شده بود. پدر و بچه‌هاش اونجا قایم شده بودن و هی پیام ارسال میکردن برای مادرشون..

ممنون. شما همچنان با باگه Radiation میسازی؟ من که اذیتم میکنه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان چند تا منطقه تو بازی هست که میشه براشون نیروی دفاعی و غیره گذاشت مثل شهر خودمون . جاهایی که دارن کشاورزی میکنن و کلا چند نفر ادم بیشتر توش نیست .
لازمه که براشون بزارم ؟
نمیشه ادمای این مناطق رو ببرم تو شهر خودم ؟

نه مهم نیست . چرا میشه انتقال بدی ولی همه رو نمیتونی.برای انتقال هم تو همون منطقه تاچ دسته رو نگه دار تا وارد حالت ساخت و ساز بشی بعد هم برو روی طرف مربع بزن اگه امکان انتقال داشته باشه میگه کجا دوست داری بفرستیش

سلام دوستان یه سوال : وقتی مثلا پنج تا بوته ذرت میکارم، برای اینکه به شهروندا دستور بدم کشاورزی کنن، باید به هر شهروند یه بوته رو واگذار کنم یا اینکه اگر به یک شهروند یک بوته رو بسپارم، به بقیه بوته ها رسیدگی میکنه؟
اگرم یکی از دوستان یک راهنمای جامع از کشاورزی بذاره ممنون میشم

رو همون یه بوته هم باشه بقیه رو هم انجام میده در کل 4 نفر رو برای غذا بزاری کافیه
راهنمایی خاصی نداره همین کاری که انجام دادی درسته

من که تا الان مشکل هنگ نداشتم
برای هک ترمینال اگر دقت کنی سمت راست و چپ از هم جداست یه سری اعداد و ارقام سمت چپ هست و یکسری سمت راست
باید از بین اینها اون هایی که به صورت کلمه هست رو پیدا کنید و تست کنید . مثلا وسط اون همه حروف های بی معنی نوشته hello کافیه انتخابش کنید تا هک بشه
تعداد کلمات زیاد هست باید به صورت رندومی تست کنید تا یکی درست از اب در بیاد

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد

آیتمهایی که تو قسمت Misc هست تقریبا وزن ندارن ولی خوب اونایی که میشه نداخت رو میتونی بندازی. من بعضیاشون مثل مجله ها که قیمت دارن رو میفروشم. بیشتر سعی میکنم چیزی نندازم و ذخیره کنم.
برای لامپ نیاز به Power هست. یه ژنراتور میسازید و یک سوییچ بعد با سیم وصل میکنید به سوییچ. یه لامپ هم همون نزدیکی بسازید. بعد روشن میشه. به خود لامپ سیم وصل نمیشه. اگرم میخواید لامپ رو یجای دور تر بذارید با یه چه چیزایی هست وصل میشه به دیوار و زمین که بهش سیم وصل میشه با اونا سیم رو ببرید به هرجا میخواید بعد سوییچ بذارید نزدیکی. البته من همیشه سعی کردم همه اینا نزدیک بهم باشه.
مشکل اینکه بعضی وقتا Ammo داری ولی زده صفر من وقتی اینطوری میشه من میرم تو قسمت Equipment اسلحه رو Unequip میکنم و دوباره برمیدارم درست میشه.

- - -ویرایش - - -

3 بار تاحالا برای من این اتفاق افتاده چیزی نیست در مقابل قفل کردن Fallout New Vegas برای هک کردن ترمینال هم به حرفای دیگه کاری نداشته باش اونایی که بصورت کلمه هست انتخاب کن اگر درست نشد ترمینال قفل میشه بعد 10 ثانیه میتونی دوباره امتحان کنی.

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دوستان بازی برای من خیلی دیر به دیر لول آپ میکنه. آیا سیستم اینطوریه یا من دارم بد بازی می کنم؟

برای گرفتن Exp سعی کنید مراحل اصلی یا ماموریتهای فرعی رو برید بقیه کارا زیاد Exp نمیدن برای لول آپ شدن.من الان لول 52 هستم روی Ps4 بازی میکنم.

- - -ویرایش - - -

2 ساعت زحمت کشیدیم اینو راش بندازیم رباتارو بفرستیم برن 2 قدم رفت بالا اون ساختمونه دوباره نشست یعنی منو میگی :| ولی خوب ارزش داشت.
rorh28i7mleywmj5eo1j.jpg
kwfpbd57617qs3dseige.jpg

- - -ویرایش - - -

اینام خودم از بازی گرفتم :d

4b3vijy7ts958hlqaucg.jpg

97aq6jcii3vgf6o9wulc.jpg

raqjrjn21syganbgby8w.jpg

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
کسی تونسته مشکل Nothing can built on Settlement (لول) رو حل کنه ؟ از ی تعدادی به بعد دیگه نمیشه چیزی تو قرارگاه ها ساخت!! چرا آخه ؟!! با ماد میشه فیکس کرد ولی روی کنسول هنوز مادی در کار نیست!! پووففف .... ساخت و سازم نیمه کاره موند!! =/

- - -ویرایش - - -

برای ترمینال میتونید دنبال () {} [] ها... بگردید که میزنه Dub Removed /.. Tries Reset که خب مشخصه..
گفته بودن قبلا هاا؟

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
کسی تونسته مشکل Nothing can built on Settlement (لول) رو حل کنه ؟ از ی تعدادی به بعد دیگه نمیشه چیزی تو قرارگاه ها ساخت!! چرا آخه ؟!! با ماد میشه فیکس کرد ولی روی کنسول هنوز مادی در کار نیست!! پووففف .... ساخت و سازم نیمه کاره موند!! =/

هر چی تو قسمت Junk داری که به دردت نمیخوره بریز رو زمین بعد برو تو حالت ساخت و ساز همه رو Scrap کن....اگه سلاح اضافه هم داری میتونی Scrap کنی...اینجوری دوباره مواد اولیه به دست میاری و درجه ساخت و سازت میاد پایین....

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
سلام. مشخصه وقتی میری روش بالاش زده Required عکس ادم قرمز ولی وقتی یه نفرو براش Assign میکنی سبز میشه دیگه. رو هر کدوم از محصولات بری معلوم میشه کدوما نیاز داره که یک نفر رو براش Assign کنی.

- - -ویرایش - - -

ممنون. شما همچنان با باگه Radiation میسازی؟ من که اذیتم میکنه.
متاسفانه اره... واقعا اذیت میشه ادم ولی خب کاریش نمیشه کرد..

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
هر چی تو قسمت Junk داری که به دردت نمیخوره بریز رو زمین بعد برو تو حالت ساخت و ساز همه رو Scrap کن....اگه سلاح اضافه هم داری میتونی Scrap کنی...اینجوری دوباره مواد اولیه به دست میاری و درجه ساخت و سازت میاد پایین....

این درصد ساخت و ساز رو جایی نوشته تو پیپ-بوی ؟ من صلاح زیاد دارم یعنی با خراب کردنشون میشه این مشکل حل بشه ؟ خودت از همین راه امتحان کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر