Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
يه سوال! خط اصلي داستاني دقيقا كدوم هستش؟ نميخوام كل داستان رو توضيح بديد بلكه اگه ميشه مثلا بگيد از چه كسايي بايد ميشن اصلي بگيرم يا كلا بايد چه راهي رو براي ميشن اصلي برم؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان من رو اولترا میرم اما فریم بین 40-50 مدام کم و زیاد میشه مگه چی بشه که بره روی 60 این طبیعیه ؟ میخوام بدونم سیستم نمیکشه یا کلا مشکل از بازیه ؟

دوست عزیز بازی چون هم جهان باز هست چند ضلعی زیادی رو رندر میکنه معمولاً اورهد بالایی داره و این اورهد بالا معمولاً روی یک هسته از cpu فشار میاره (اورهد در dx11) و فریم بازی بسته به قدرت حداکثر یک هسته (یا یک ثرت) گلوگاه میشه.
برای بهترین گرافیک های موجود هم خوب فریم نمیده مطمین باش مگر اینکه cpu با سینگل کور پراسس بالا داشته باشی.

طی چند تست هم نشون دادن سرعت ram هم خیلی مهمه ولی دلیل اصلی باز cpu هست و dx11.

برای حل مشکل فقط و فقط shdadow رو بازی بده مخصوصاً فاصله اش رو.

پ.ن. آف تاپیک: همینجا به اون دوستمون که میگفت منتل ربطی به cpu نداره و مقاله منو نخوندی باید بگم جناب مقاله ات بدرد خودت و امثالت میخوره! (شرمنده تو دلم مونده بود از یه تاپیک دیگه! :D)

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
[MENTION=65831]WikiVB[/MENTION]
مصطفی جان یه مادی هست یه اسم ShadowBoost که واسه بازی اومده, کارش هم اینه که تو جاهایی که بازی بدلیل ShadowDistance نمیتونه درست فریم بده, با کم کردن Shadowdistance فریم رو به مقدار مد نظر شما میرسونه ولی یه مشکلی که داره همین کم شدن shadow distance که یکم توی ذوق میزنه خودم تست کرم تو جاهایی مثل ورودی goodneighbor یا اول Diamond City و مناطقی که درخت و سبزه زیاد داشته باشه که فریم کاملا میخوابه تقریبا فریم بالای ۵۵ میگرفتم . اگه واست مهم نیست که بگو لینک و توضیحاتشو بفرستم واست.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان این power armorمن هی میزنه powerکم داره ازش خارج شو بازید چیکارش کنم

- - -ویرایش - - -

دوستان power armorمن میزنه powerکم از دستگاه خارج میشم کسی میدونه باید چیکارش کنم

- - -ویرایش - - -

دوستان power amor من میزنه powerکم داره خارج شو کسی راه حل داره

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان قطعات power armor رو کجا باید تعمیر کنم و سوال دیگه هم اینکه اون فیوزی که برای شارژ کردن دوباره power armor لازمه رو از کجا باید بدست بیارم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
@WikiVB
مصطفی جان یه مادی هست یه اسم ShadowBoost که واسه بازی اومده, کارش هم اینه که تو جاهایی که بازی بدلیل ShadowDistance نمیتونه درست فریم بده, با کم کردن Shadowdistance فریم رو به مقدار مد نظر شما میرسونه ولی یه مشکلی که داره همین کم شدن shadow distance که یکم توی ذوق میزنه خودم تست کرم تو جاهایی مثل ورودی goodneighbor یا اول Diamond City و مناطقی که درخت و سبزه زیاد داشته باشه که فریم کاملا میخوابه تقریبا فریم بالای ۵۵ میگرفتم . اگه واست مهم نیست که بگو لینک و توضیحاتشو بفرستم واست.

من تو تنظیمات shadow distance رو رو medium گذاشتم تقریبا فریم بهتر شد حالا شما معرفی کن به نظرم اینکه خودش اتومات shadow distance رو کم کنه بهتر از اینه که همیشه کم باشه

حالا مشکل اساسی که بهش خوردم اینه که بازی لود نمیشه سیو هارو هرکدوم رو میزنم میره تو لودینگ چند ثانیه میمونه و کلا میاد بیرون از بازی ! به نظرم سیو خراب شده چون new game مشکل نداره ، سیو پریده یا راه حلی داره ؟ 12 ساعتی بازی کرده بودم -_-

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
@WikiVB
ماد رو میتونی از تاپیک Fallout 4 Modding | PC که به اسم افزایش فریم با فشرده سازی سایه ها دوستمون زحمتش رو کشیده دانلود کنی .
اما بازم بگم این ماد کارش کم کردن Shadow Distance هستش نه فشرده سازی سایه ها واسه تنظیمات ماد هم که
تمام فایلهارو که توی مسیر نصب بازی ریختی فایل Shadowboost.ini رو باز کن
fTargetFramerate اینجا فریم مد نظرت که میخوای بهش برسی رو وارد کن پیشنهاد من 55ـه.
fDistChangeSpeed مربوط میشه به سرعت تغییر ShadowDistance از کمترین به بیشترین که بزار رو حالت پیشفرض باشه.
fShadowDrawDistMin و fShadowDrawDistMax هم به ترتیب مربوط به کمترین و بیشترین ShadowDistance هست. مقدار ShadowDistance تو حالت الترا 14000 هستش.
همچنین حتما آخرین آپدیت بازی که تو تاپیک مشکلات هست رو دانلود کن روی performance بازی تا حدودی تاثیر داره.

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
@WikiVB
ماد رو میتونی از تاپیک Fallout 4 Modding | PC که به اسم افزایش فریم با فشرده سازی سایه ها دوستمون زحمتش رو کشیده دانلود کنی .
اما بازم بگم این ماد کارش کم کردن Shadow Distance هستش نه فشرده سازی سایه ها واسه تنظیمات ماد هم که
تمام فایلهارو که توی مسیر نصب بازی ریختی فایل Shadowboost.ini رو باز کن
fTargetFramerate اینجا فریم مد نظرت که میخوای بهش برسی رو وارد کن پیشنهاد من 55ـه.
fDistChangeSpeed مربوط میشه به سرعت تغییر ShadowDistance از کمترین به بیشترین که بزار رو حالت پیشفرض باشه.
fShadowDrawDistMin و fShadowDrawDistMax هم به ترتیب مربوط به کمترین و بیشترین ShadowDistance هست. مقدار ShadowDistance تو حالت الترا 20000 هستش.
همچنین حتما آخرین آپدیت بازی که تو تاپیک مشکلات هست رو دانلود کن روی performance بازی تا حدودی تاثیر داره.

ممنون عزیز بابت راهنماییت
همچنان مشکل لود نشدن سیو دارم متاسفانه

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
سلام دوستان یه سوال : وقتی مثلا پنج تا بوته ذرت میکارم، برای اینکه به شهروندا دستور بدم کشاورزی کنن، باید به هر شهروند یه بوته رو واگذار کنم یا اینکه اگر به یک شهروند یک بوته رو بسپارم، به بقیه بوته ها رسیدگی میکنه؟
اگرم یکی از دوستان یک راهنمای جامع از کشاورزی بذاره ممنون میشم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان قطعات power armor رو کجا باید تعمیر کنم و سوال دیگه هم اینکه اون فیوزی که برای شارژ کردن دوباره power armor لازمه رو از کجا باید بدست بیارم
ببرش تو گاراژ یه شاسی زرد رنگ هست بعد نوشته تعمیر میزنه تعمیر و آپدیت میکنی
اون fuse هم میتونی بخری هم میتونی پیدا کنی هم میتونی بدزدی
.... من که بدون پاور آرمور راحت ترم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر