FALLOUT 3

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود
در مورد یکی از لباسای بازی

این زرهی که جلوی خونه ی three dog پیدا میکنیم برا پوشیدنش میگه باید تمرینشو انجام بدی

تمرینش کجاس؟؟

در ضمن در مورد این کتاب های توی بازی یه توضیح بدید ... چه جوری می شه ازشون استفاده کرد؟؟
ممنون

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
این زرهی که جلوی خونه ی three dog پیدا میکنیم برا پوشیدنش میگه باید تمرینشو انجام بدی

تمرینش کجاس؟؟
اسم اون زره ها Power Armor هست که مخصوص گروه Brotherhood of steel است ، شما در يکی از آخرين ماموريت ها برای اولين بار پا به شهر این گروه يعنی سيتادل ميزاريد ، اگر کمی پرس و جو کنيد آدرس يک مردی رو ميدن که ميتونه به شما آموزش استفاده از این لباس رو بده ، حتما اینکارو بکنيد چون این لباس خيلی به شما کمک خواهد کرد.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان کسی تو این بازی مشکلی تا حالا نداشته؟کنسول فریز نشده؟
ما که پدرمون در اومد هی 30 دقیقه که بازی میکنه به فنا میره

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان کسی تو این بازی مشکلی تا حالا نداشته؟کنسول فریز نشده؟
ما که پدرمون در اومد هی 30 دقیقه که بازی میکنه به فنا میره
اونجوری که خواهر کنسولت استاد ميشه :D
احتمال داره مشکل از ديسکت باشه ( اگر فقط تو این بازی مشکل رو داری ) من هيچ مشکلی نداشتم ، فکر کنم يکبار فقط وسطش فريز شد. که فکر هم نميکنم مشکل از بازی بوده باشه.

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان چه جوری باید با pinkerton صحبت بکنم دره قسمت broken bow قفل هست راه دیگه هم نیست

حالا چی کا کنم؟؟؟

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
:welcome:
دوستان و اساتید محترم من نمیدونم باید چجوری بجز صحبت کردن با افراد Quests اضافه کنم . :clover:

در ضمن نمیدونم با چه کسانی صحبت کنم که Quests اضافه شود . اگه میشه شخصیت ها شو بگین و محلی که هستن هم قید کنید . :biggrin1:

من الان Level 19 هستم ، ولی فقط بخاطر بیکار بودن ( نداشتن Quests ) برای پیدا کردن شهر هایه جدید تو نقشه راه افتادم که بیخودی مخالفینو کشتم و Level من بالا رفته ! :sniper:

من تو چند تا از Quests ها نمیدونم باید چیکار کنم ، که در Spoiler زیر میذارم . لطفا جوابم رو بدید :

Finding The Garden Of Eden --->> Retrieve The G.E.C.K
Stealing Independence
دو تا Quests بالا مکانی را هم تو نقشه مشخص نکردند .
و اما :
Tenpenny Tower که یک شهر هستش که دو کارو میگه میتونی در آنجا انجام بدم .
1. به Ghouls ( قول ) ها در شهر بقلیش کمک کنم که از راه زیر زمین وارد این شهر بشن و مردم را بکشن که کاره بدی هست .
2.به Roy Phillips (همون قولا ) و همراهانش حمله کنم و بکشمشون که بنظر نمیاد کاره درستی باشه آخه زیادم شبیه قول نیستن فقط یکم صورتشون .... :sick:

حالا تکلیف من چیه ؟ :-"

دوستان من وقتی Level اضافه میکنم بعدش یکسری موضوعات میاره که فقط میتونم یکیشونو انتخاب کنم . اینها چی هستن و کدو مشون بهتره ؟:peace:

بعضی از لباس ها را نمیتونم بپوشم چرا ؟

:thanks:

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ميگم شما کلا تو باغ نيستی ها !!
اولين پيشنهادم اینه که بازی رو از اول شروع کن ، بعد بورو راهنما بازی رو در بخش ... بخون ، تمام مراحل و کوئست های اصلی و جانبی راهنماييش اونجا هست.
اینجوری که بازيرو ادامه دادی اصلا به جايی نخواهی رسيد ، شما يک چيزای کلی رو ميخوای توضيح بديم که توضيح دادنش خيلی سخته و ميخواد يک صبح تا ظهر فقط تايپ کنم برات!! الان يک سری جواب کوتاه بهت ميدم تا راه بيوفتی .

شما اول که از ولت در آمديد بايد بريد شهر مگاتون ، تو پيپ بوی شرح کامل کوئست های اصلی نوشته شده و گفته شده کجا بايد بريد و با کی صحبت کنيد ، اول بايد بريد تو مگاتون با موريارتی صحبت کنيد ، بعد بريد به برج راديويی با تری داگ صحبت کنيد ، و ... خلاصه نميشه که همشو دونه دونه گفت! سوالايی ميپرسيد ها
شما هر کوئست اصلی که ميگيريد اون پايين سمت راست يک چيزی هست که مختصات ميده بهتون ، رو اون يک فلش سفيد مياد ، همون فلش رو دنبال کنيد ميرسيد به محل کوئست
برای حل کردن کوئست ها هم اون راهنما رو در بخش پلی 3 بخون
بعد از لول آپ شما بايد از بين يکسری قابليت ها ميتونيد هر دفعه يکيرو انتخاب کنيد ، هر قابليت هم توضيح مختصری در رابطش نوشته شده که ميتونيد بخونيد ، اگر هم انگليسيتون خوب نيست که يا بيخيال بازی بشيد يا شانسی بزنيد.
بعضی از لباس هارو در صورتی ميتونيد بپوشيد که آموزش رو ديده باشيد ، اولين باری که وارد شهر سيتادل ميشيد ، با کمی تحقيق محل معلم این آموزش هارو پيدا ميکنيد
----------------------
اگر 20-25 صفحه پايانی این تاپيک رو با دقت بخونيد ، تقريبا به طور کامل جواب تمام سوالات خودتون رو ميگيريد ، مطمئن باشيد

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
آقا دست شما درد نکنه :

من تمام مراحلم و تو مگاتون انجام دادم ، تمام کارهایی که ماریا گفته رو هم انجام دادم ، دیگه Quests نیست بجز اون 3 تا که دو تاش هم مکانی مشخص نکرده ، مشکلم نداشتن Quests است .

چیکار کنم ؟ :confused:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوست من ، مشکل منم اینجاست که با توضيحات بسيار گنگ شما اصلا نميفهمم الان دقيقا کجای بازی هستيد ( از نظر کوئست های اصلی )
شما توضيح بده ببينم آخرين کوئست اصلی که رفتی چی بود؟ لطفا کامل تا يادم بياد. بعد هم راهنماييت ميکنم ، بعد هم بورو اون راهنما تو بخش پلی 3 رو بخون ، خيلی خيلی خيلی کمک ميکنه . به ريوت سی تی رسيدی؟ پدرتو ديدی؟ ، تو اون دنيای مجازی رفتی؟ ، به مرکز راديو رفتی؟
خلاصه توضيح بده ببينم کجايی.

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
دوست من ، مشکل منم اینجاست که با توضيحات بسيار گنگ شما اصلا نميفهمم الان دقيقا کجای بازی هستيد ( از نظر کوئست های اصلی )
شما توضيح بده ببينم آخرين کوئست اصلی که رفتی چی بود؟ لطفا کامل تا يادم بياد. بعد هم راهنماييت ميکنم ، بعد هم بورو اون راهنما تو بخش پلی 3 رو بخون ، خيلی خيلی خيلی کمک ميکنه . به ريوت سی تی رسيدی؟ پدرتو ديدی؟ ، تو اون دنيای مجازی رفتی؟ ، به مرکز راديو رفتی؟
خلاصه توضيح بده ببينم کجايی.

دوست عزیز من از بچگیم وقتی کامپیوترم 80386 AMD ( ماشین حسابم بهش میگن :d ) بود بجز بازی Gta IV که 20 روزه تمومش کردم ، همه بازی هامو ، خیلی طول میکشید 15 روزه تموم میکردم . :cool2:

من تو این بازی بخاطر توجه کمم در اوایل بازی ، حالا به این مشکلات خوردم .:((

من فرق Quests اصلی با فرعی رو نمیدونم :question:

مشکل لباسهامم حل شد ، تشکر از راهنمایی شما . :dload:

پدرمم که گفتید ، بعد از اون سفر به دنیایه خیالی دیدم و بعدشم که تو اون قصره پدرم ..... :dots:

حالا مرحله ای که گذروندم و بنظرم مهم میادو در Spoiler میذارم :

من توی یک قصر با یک دختره آشنا شدم و با هم رفتیم طبقات پایین و بعد از کشتن افراد و رباط های دشمن رسیدیم به یک اتاق که یک رباط توش بود ( دشمن نبود ) که یک کلاه سرش بود که شبیه این قاضی های آمریکایی شده بود . به من یک نامه داد که از پشت اتاقش از توی یک گاو صندوق برداشتم .
بعد بردم به یک مرد پیر تو شهر Rivert City دادم و Quests تموم شد .
اسم Quests هم این بود -->> Stealing Independence

من الان به Level 20 رسیدم و درجه Xp من Max رو نشون میده . :sniper:

اگر میشه توضیح بدید که چجوری Quests جدید اضافه کنم ، آخه از بیکاری تو بازی دارم میمیرم ! :((

در ضمن لطف کنید توضیح بدید که چجوری درجه WG ( هموم درجه ای که برای وزن وسایل قابل حمل بکار میرود :weightlif) را بالا ببرم ! :thumbsup:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خوب ، من اصلا متوجه نشدم شما کجا هستيد !! يعنی نميدونم تا الان کدوم يکی از کوئست های اصلی رو تمام کرديد ، اون کوئستی هم که توضيح داد يک کوئست فرعی هست ( يعنی نقشی در پيشبرد داستان بازی در جهت تمام کردن بازی نداره )
شما به جايی رسيديد که پدرتون عمرش رو ميده به ما ؟ :D
بعد از اون ، بايد خانوم دکتر رو دنبال کنيد تا از تونل های زير زمينی بريد به سيتادل ، بعد از اونجا هم که تابلو هست ، اگر هم هنوز پدرتون نمرده ، بايد بريد به ريوت سيتی ، قسمت آزمايشگاه ، با دکتر لی صحبت کنيد ، يک ماموريت انجام بديد ، و بعد باهاشون و پدرتون بريد به اون کاخی که ميگيد!
در کل پيشنهاد ميدم بازيرو از اول شروع کنيد ، اینجوری اصلا فايده نداره.
برای اینکه بتونيد حجم وسايل قابل حمل رو افزايش بديد ، بايد از لباس های مختلف استفاده کنيد ، يکی از بهترين لباس ها Power armor هست که خيلی معروفه و نماد این بازی هم به حساب مياد.
بعضی از آيتم ها و بعضی از دارو ها هم برای مدت مشخص و محدودی این قابليت رو افزايش ميدن

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
خوب ، من اصلا متوجه نشدم شما کجا هستيد !! يعنی نميدونم تا الان کدوم يکی از کوئست های اصلی رو تمام کرديد ، اون کوئستی هم که توضيح داد يک کوئست فرعی هست ( يعنی نقشی در پيشبرد داستان بازی در جهت تمام کردن بازی نداره )
شما به جايی رسيديد که پدرتون عمرش رو ميده به ما ؟ :D
بعد از اون ، بايد خانوم دکتر رو دنبال کنيد تا از تونل های زير زمينی بريد به سيتادل ، بعد از اونجا هم که تابلو هست ، اگر هم هنوز پدرتون نمرده ، بايد بريد به ريوت سيتی ، قسمت آزمايشگاه ، با دکتر لی صحبت کنيد ، يک ماموريت انجام بديد ، و بعد باهاشون و پدرتون بريد به اون کاخی که ميگيد!
در کل پيشنهاد ميدم بازيرو از اول شروع کنيد ، اینجوری اصلا فايده نداره.
برای اینکه بتونيد حجم وسايل قابل حمل رو افزايش بديد ، بايد از لباس های مختلف استفاده کنيد ، يکی از بهترين لباس ها Power armor هست که خيلی معروفه و نماد این بازی هم به حساب مياد.
بعضی از آيتم ها و بعضی از دارو ها هم برای مدت مشخص و محدودی این قابليت رو افزايش ميدن

دوست عزیز پدرم رو که داستانش را توضیح دادم ولی بازم میگم :

من بعد از اون مسافرت خیالی با پدرم ملاقات کردم ، ولی بعد از چند وقت داخل یک آزمایش گاه درون اون ساختمونه ، یکسری پدرم رو دوره کردند و یکدفعه یک چیزی منفجر شد و پدرم با اون افراد مرد .

اون خانوم دکترو بردم به جایی که میخواست و بعد Quests تموم شد .

ولی فکر کنم از این جا ها هم جلو ترم .

حالا اگه میشه بگید Quests اصلی رو از کجا گیر بیارم .

میخواهید Save بازی مو بهتون بدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر