FALLOUT 3

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
دوستان ببخشين ولي من هر چي تو بازي گشتم نكته مثبتي نديدم كه خوشم بياد الانم 1 هفته ميشه بازي ميكنم ولي هر چي ميره جلو بيشتر بدم مياد:mad:

فقط يه سوال داشتم واقعا بازي جذابه يا اينكه چون سايتي مثل gamespot بهش نمره بالا داده دارين ازش تعريف ميكنين.:-"
يعني شما حين بازي اون احساس رضايت رو دارين؟! :confused:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان ببخشين ولي من هر چي تو بازي گشتم نكته مثبتي نديدم كه خوشم بياد الانم 1 هفته ميشه بازي ميكنم ولي هر چي ميره جلو بيشتر بدم مياد:mad:

فقط يه سوال داشتم واقعا بازي جذابه يا اينكه چون سايتي مثل gamespot بهش نمره بالا داده دارين ازش تعريف ميكنين.:-"
يعني شما حين بازي اون احساس رضايت رو دارين؟!
ببين دوست عزيز ، من از طرفدار های 2 آتيشه این بازی هستم ، بهتره بدونی نه شماره های قبليشو بازی کردم ، نه نقداشو خوندم ، نه امتيازاشو ميدونم!!
خيلی ها مثل من هستن ، خيلی ها هم مثل شما ، این بازی به شدت روی ديالوگ ميچرخه ، پس بهتره اگر انگليسيتون خوب نيست ولش کنيد ، من که روز به روز عشقم بهش بيشتر ميشد ، شما برعکس ، پس ولش کنيد ، این بازی چيزی نيست که بخواد به شما هيجان های زياد و يا تحرکات شديد رو بده ، تو این بازی بايد زندگی کنيد ، باهاش ارتباط برقرار کنيد ، برای شادی هاش خوشحال بشيد و برای ناراحتی ها ، ناراحت !!
يک شهر رو خونه ی خودتون بدونيد و اونجا زندگی کنيد ، و به تک تک افراد اون شهر علاقه و حساسيت نشون بديد ، اگر تا الان خوشتون نيامده ، پيشنهاد ميکنم برين همون Gears Of War 1&2 رو بازی کنيد :D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
این بازیه خیلی باحالیه و فقط باید صبر وحوصله داشته باشید و یک ذره که چه ارض کنم, باید انگلیش تون خوب باشه.راستی من تو تریلر ها دیده بودم دوربینش از روی شونه است. مثلRE4. ولی زاویه ی سوم شخصش خیلی دوره که.من بیشتر با اول شخص میرم.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اقا من سگه رو پیدا کردم فقط یه سوال داشتم ممکنه این سگه بمیره یا فنا ناپذیر ه؟
بله ممکنه بميره ، بايد مواظبش باشيد و علکی هرجايی ازش استفاده نکنيد ، ازش دفاع کنيد و اگر بيمار و يا زخمی شد خوبش کنيد ، اگر سگتون بميره ، ديگه هرگز برنخواهد گشت

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
بله ممکنه بميره ، بايد مواظبش باشيد و علکی هرجايی ازش استفاده نکنيد ، ازش دفاع کنيد و اگر بيمار و يا زخمی شد خوبش کنيد ، اگر سگتون بميره ، ديگه هرگز برنخواهد گشت
اون وقت اگر بمیره کارمون خیلی سختر میشه ؟:confused:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اون وقت اگر بمیره کارمون خیلی سختر میشه ؟
خير ، من کل بازيرو بدون حتی ديدن سگ تمام کردم ، خيلی راحت . من هنوز دنبال سگ نرفتم!
من از تزس اینکه نمیره وقتی میرم یه جا سگمو میزارم تو کلینیک مگاتون
اونقدرا هم ضعيف نيست ، برای خودش يپا Super Mutant يه !!
خداییش بازی که خیلی حوصله میخواد و من اصلا با حاش حال نمیکنم . ( 10 دقیقه حال میده دیگه مسخره میشه )
برای بار 8 ميگم که ، بابا این بازيرو کسايی بايد انجام بدن که 1- RPG باز باشن
2- از انگليسی چيزی حاليشون باشه ، اگر نه ولش کنيد بهتره ، من تو دنيای این بازی زندگی ميکنم ، شما کجای کاريد.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
دم کلانتر شهر مگاتون رو کشتم (چون لباساش باحال بود)بعد کلید armory رو ورداشتم رفتم تو دیدم یه ربات هشت پا مانند بهم شلیک کرد اونم کشتم بعد اون تو کلی اسلحه و خرت و پرت بود خیلی حال داد ولی هرچی میگردم راه موزه تکنولوژی رو پیدا نمیکنم میشه راهنماییم کنید؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دم کلانتر شهر مگاتون رو کشتم (چون لباساش باحال بود)بعد کلید armory رو ورداشتم رفتم تو دیدم یه ربات هشت پا مانند بهم شلیک کرد اونم کشتم بعد اون تو کلی اسلحه و خرت و پرت بود خیلی حال داد ولی هرچی میگردم راه موزه تکنولوژی رو پیدا نمیکنم میشه راهنماییم کنید؟
آفرين کار خوبی کردی :D
برای رفتن به موزه تکنولوژی بعد از اینکه ماموريت رو از Three dog گرفتيد ، اون محل براتون تو نقشه علامت ميخوره و کافيه از راهروهای زير زمينی مترو فلش سفيد رو دنبال کنيد تا خيلی راحت به موزه برسيد ، يادمه بعد از اینکه به در پايانی راهرو مترو ميرسيم و ميايم بيرون ، يکم ميری جلو سمت راست دره موزه قرار داره ، سمت چپت هم پر از سوپر ميوتانت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر