FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چند درصد فکر میکنی فروشنده ها بیان اینو دوباره دانلود کنن
اونم با توجه به اینکه خیلیها گرفتن و تمومم کردن؟
مگر اینکه خودت بخوای دانلودش کنی
0.01 % :دی
بله ، دوستم برام دانلود ميکنه. مشکلی نيست.

سلام!
این بازی هم تمام شد، می توانم بگویم فوق العاده بود. گیم پلی، صدا و موسیقی و گرافیک همگی در سطح بالایی قرار داشتند. البته فعلا ماموریت اصلیش به علاوه یک سری ماموریت های فرعی را تمام کردم و حتما بعد از تمام کردن Fable II میروم سراغ سایر SQ ها. من به بازی امتیاز 9.5 از 10 می دهم.

ميشه يكي يه توضيحي راجب بازي بده كه ايا توي اين بازي الافي زياد داره اينجوري كه هي دور خودت بخواي بچرخي؟
اخه يه سري بازي ها هستن كه ماموريتاشون مشخصه اما بعضي ها مثل oblivion نه اين قدر بايد بچرخي تا بفهمي بايد چيكار كني

ميشه يكي يه توضيحي راجب بازي بده كه ايا توي اين بازي الافي زياد داره اينجوري كه هي دور خودت بخواي بچرخي؟
اوایل بازی یک کم گیج کننده است، مخصوصا ماموریت ها اولیه اش ولی هر چه جلوتر برویم بازی فوق العاده عالی و درگیر کننده میشه.

اینجور که بنده تو سايت های معتبر عرضه سورس ديدم همشون نوشتن که لينک های تورنتی که الان آمده و هست مشکل داره. و هيچکدومشون پيشنهاد نميکنن که دانلود کنيم. گفتن تا عرضه رسمی بازی صبر کنيد که ما هم همينکارو ميکنيم. بين بازی هايی که زودتر آمدن فقط این يکی مشکل دار بوده.

ممنون از راهنمایی تون. حالا مشکلش چی هست ؟ تا حالا کسی باهاش مشکلی داشته؟ ارزش داره صبر کنیم یا همین الان بگیریم؟

همینی که تموم کردیم مگه مشکلی داشت :biggrin1:.؟
آره . تو ماموريت اصلی نه . جاهای ديگه.
قابل توجه شما دوست عزیز بازی 3 روزه که لینکه سالمش اومده برای دانلود میتونی تو سایت زیر چک کنی

کد:
http://www.abgx.net/filename/?ch=6
این که هنوز کامل نيست. هنوز پچ برای Stealthنيامده که.

آره . تو ماموريت اصلی نه . جاهای ديگه.
Stealth
for
iXtreme

?
این که هنوز کامل نيست. هنوز پچ برای Stealthنيامده که.

مشكلي از بابت سورس وجود نداره و مهم هم همينه وگرنه دانلود يه فايل چند كيلوبايتي و insert كردن اون اصلا كاري نداره ! تازه اگر bad kreon rip باشه كه اونم هنوز نامشخصه !
پس با خيال راحت دان كنيد و بعد از رليز شدن لذت ببريد.;)

تازه اگر bad kreon rip باشه كه اونم هنوز نامشخصه !
پس با خيال راحت دان كنيد و بعد از رليز شدن لذت ببريد.;)
خوب اگر اینجوری باشه ميشه Good kreon ripکرد؟ يا بايد واسطی تا good kreon ripبياد؟
الان که تو سايتش نگاه کردم مشکل محافظتی داره بجز پچش.!

خوب اگر اینجوری باشه ميشه Good kreon ripکرد؟ يا بايد واسطی تا good kreon ripبياد؟
الان که تو سايتش نگاه کردم مشکل محافظتی داره بجز پچش.!

معمولا كمتر از 1 هفته راحت هر مشكلي مربوط به استيلث از جمله security sector حل ميشه !
مشكلي ازين بابت وجود نداره
ميشه بگي مشكل محافظتيش چيه ؟ ما هم بدونيم ؟!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or