Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ظاهرا ترن 10 به پلی گراند برای ساخت Fable کمک میکنه
طبق اطلاعات پروفایل توییتر و لیندکین Bill Giese که Creative Director سه نسخه اخیر FMS بود، از فوریه 2018 در حال کار روی ریبوت فیبل به‌عنوان Design Architect عه

IMG_20200725_091654.png IMG_20200725_091651.png

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
طبق اطلاعات پروفایل توییتر و لیندکین Bill Giese که Creative Director سه نسخه اخیر FMS بود، از فوریه 2018 در حال کار روی ریبوت فیبل به‌عنوان Design Architect عه

View attachment 156735View attachment 156736
خودروساز ها زدن تو کار RPG :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اولش اسپنسر گفت هر چی می بینید روی سری X اجرا شده
اگه این ادعا رو مبنا قرار بدیم که Avowed هم این انجین بوده :D در حالی که نبود!
خودروساز ها زدن تو کار RPG :D
قسمت نگران کننده ماجرا دقیقا همین جاست
اولین بار فک کنم که یه تیم ریسینگ action rpg میسازه درسته تیم بشدت خفنی هستن اما تو سبک کاری که تخصص دارن امیدوارم این اشباع تخصص ریسینگ سازها فیبل رو به بهترین اکشن ارپی جی ریسینگ تبدیل نکنه:)) شوخی

آخرین ویرایش:

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264

اولین بار فک کنم که یه تیم ریسینگ action rpg میسازه درسته تیم بشدت خفنی هستن اما تو سبک کاری که تخصص دارن امیدوارم این اشباع تخصص ریسیتگ سازها فیبل رو به بهترین اکشن ارپی جی ریسینگ تبدیل نکنه:)) شوخی
اتفاقا دیجیتال فاندری از روی AA گفته اون قسمت شمشیر به دست شدن این انجین بوده....به نظرم میشد کامل این انجین باشه مخصوصا اون قسمتش که تیر وارد محیط میشه و یه ریتریسینگ خفن داره

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اتفاقا دیجیتال فاندری از روی AA گفته اون قسمت شمشیر به دست شدن این انجین بوده....به نظرم میشد کامل این انجین باشه مخصوصا اون قسمتش که تیر وارد محیط میشه و یه ریتریسینگ خفن داره
اینجا تاپیک این بازی نیست که خیلی در موردش وارد جزییات بشیم اما به عنوان اخرین اسپم عرض کنم
بنظرم کاملا CG بود همچی زیادی soft و پرجزییات بود!
یا بازی ها خیلی به cg نزدیک شدن یا cg بود ک بنظرم گزینه دوم متحمل تر هست حالا اگه گرافیک in game بازی ها انقدر رشد کرده باش رسما می ریم رو شوکر موود و تشنج :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اینجا تاپیک این بازی نیست که خیلی در موردش وارد جزییات بشیم اما به عنوان اخرین اسپم عرض کنم
بنظرم کاملا CG بود همچی زیادی soft و پرجزییات بود!
یا بازی ها خیلی به cg نزدیک شدن یا cg بود ک بنظرم گزینه دوم متحمل تر هست حالا اگه گرافیک in game بازی ها انقدر رشد کرده باش رسما می ریم رو شوکر موود و تشنج :D
چیزی که من از کاتسین های گیرز 5 دیدم قشنگ میشه یه In-Game خوشگل CGI طور هم ساخت ...

• Like
Reactions: g4mer

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474

اولین بار فک کنم که یه تیم ریسینگ action rpg میسازه درسته تیم بشدت خفنی هستن اما تو سبک کاری که تخصص دارن امیدوارم این اشباع تخصص ریسیتگ سازها فیبل رو به بهترین اکشن ارپی جی ریسینگ تبدیل نکنه:)) شوخی
صددرصد به عنوان ساید کوئست هم که شده مسابقات ریسینگی میذارن =))

• Smile
Reactions: Bax and g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

View attachment 156735View attachment 156736
طفلی TURN 10 هرجا پلی گراند بره مثل داداش بزرگه کنارشه نکنه خراب کاری کنه :D
فک کن سال اینده playground اعلام کنه داریم fps می سازیم :Smoke:تنها ری اکشن turn 10 این میتونه باش
:Smoke1:
از خودت مایه بذار دهن مارو صاف کردی تو:)):D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
ممکنه عنوانش همین بمونه به نظرتون؟
بله چرا که نه
تامب رایدر بعد N شماره ریبوت که شد اسمش شد tomb rider یا GOW یا هر بازی ک ریبوت میشه
مگه اینکه سازنده علاقه داشته باش یه پس وند هم اضافه کنه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
بله چرا که نه
تامب رایدر بعد N شماره ریبوت که شد اسمش شد tomb rider یا GOW یا هر بازی ک ریبوت میشه
مگه اینکه سازنده علاقه داشته باش یه پس وند هم اضافه کنه
آره درست میگی
به نظرم همین بمونه خوبه. میتونه یه شروع خوب باشه
واقعا امیدوارم بتونه در حد تاپ ترین های فیبل ظاهر شه هرچند یکم نگران کننده هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر