Fable Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در مراسم GC سال 2013 یک عنوان تاپ دیگر برای XBOX ONE معرفی شد.

این عنوان نسخه جدیدی از Fable است که به نام Fable Legends معرفی شد

بازی دارای coop چهار نفره و بخش آنلاین هست و همچنین از اسمارت گلاس نیز پشتیبانی می کند.

59930354452518652973.jpg

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
چرا گرافیک این بازی این قدر خوبه؟ :|
از نظر هنری روانی کرده منو... :| این طراح های هنری لاینهد رسما جادوگرن! :|:d از نظر فنی هم یکی از بهترین هاست. یکی از اولین بازی ها با UE4 که قدرت انجین رو واقعا داره نشون میده.
تیم فنی لاینهد سر Fable III ضعیف عمل کردن به نظر به اون قدرت خودشون توی سال 2008 برگشتن... شاید هم حتی بهتر از اون! :d
یعنی لعنت به کارگردان و تیم گیم پلی اگر قدرت تیم فنی و هنری رو نابود کنن...

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
کلا بازی درباره چیه؟؟قشنگه؟؟:D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شما چطور طرفدارای xbox هستین که تاپیک این بازی رو ول کردین
چقدر نمایش دیشب بازی خوشگل بود:d........واقعا گرافیک دل نوازی داشت پیشرفتش ستودنی بود

.
آقا درود بر طرفدارای فیبل به خصوص این نسخه که من خیلی بهش امید دارم :D کاری ام به متا و این داستانا ندارم به اعتقاد من آدم خودش باید از بازی خوشش بیاد و لذت ببره ۲۰ تا جایزه بگیره نگیره هیچ فرقی به حال ما گیمرا نمی کنه
امیدوارم تاریخ عرضه مشخص شه فقط! :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
من که کلا از بابت گرافیک و فضای شنگول(که از واجبات فیبل هست:d) مطمینم چیزی که منو میترسه کمرنگتر شدن المانهای نقش افرینی فیبل مثه خرید لوازم خونه و لباس و ماموریتهای خاص فیبلی هست
میترسم تمرکز سازنده ها از اینجورچیزا بره سمت coop و مبارزات و انلاینتر کردن بازی

.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من که کلا از بابت گرافیک و فضای شنگول(که از واجبات فیبل هست:d) مطمینم چیزی که منو میترسه کمرنگتر شدن المانهای نقش افرینی فیبل مثه خرید لوازم خونه و لباس و ماموریتهای خاص فیبلی هست
میترسم تمرکز سازنده ها از اینجورچیزا بره سمت coop و مبارزات و انلاینتر کردن بازی

.
متاسفانه فکر می کنم بیشتر تمرکزشون رو مبارزات مخصوصا بخش آنلاین باشه . این بخش هایی که گفتی تقریبا از نسخه ۳ کمرنگ و کمرنگ تر شدن...

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
چیزی که منو میترسه کمرنگتر شدن المانهای نقش افرینی فیبل مثه خرید لوازم خونه و لباس و ماموریتهای خاص فیبلی هست.

از این بابت هم نترس! :d حالا نمی دونم لوازم خونه بشه خرید یا نه (:d) ولی ظاهرا المانهای RPG از همیشه پر رنگ تره!
خود کارگردان بازی تایید کرد شخصی سازی به شکل عمده وجود داره... مثل اینکه لوت کردن و حتی skill tree هم به بازی اضافه شده. بایت اون ماموریت های خاص هم ظاهرا از بازی های دیگه وام گرفتن مثلا انگار توی بازی یه سری کوئست به سبک loyality missionـهای ME 2 داریم! :bighug::d
امیدوارم از این به بعد اطلاعات بیشتری رو منتشر کنن...

اما چیزی که منو می ترسونه این تغییر سبک بازیه. نه اینکه تغییر سبک چیز بدی باشه، نه ولی این سبکی که به سمتش رفتن یه ARPG تقریبا میشه گفت مثل Diabloـه که یه سیستم مبارزات غول رو می طلبه.... حالا جالبی کار اینجاست بدترین نقطه ضعف فیبل سیستم مبارزات زاغارتش بوده! :|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin

.
کسی ندونه فکر میکنه چه المان های نفش آفرینی تو بازی بوده:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
کسی ندونه فکر میکنه چه المان های نفش آفرینی تو بازی بوده:d
شاید پررنگ نباشه ولی خیلی فان و فیبلی هستن :dفیبل هیچوقت برای عمق مبارزات و اینا معروف نشده که حالا بیان اینم بسط بدنش و مبارزات coop بذارن و .......سازنده همیشه باید بتونه نقاط قوت بازیشو حفظ کنه و بعد بره سروقت اضافه کردن و تقویت موارد دیگه
بهرحال من که امیدوارم اون روح فیبلی و گوگولی:d بازی حفظ بشه

.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شاید پررنگ نباشه ولی خیلی فان و فیبلی هستن :dفیبل هیچوقت برای عمق مبارزات و اینا معروف نشده که حالا بیان اینم بسط بدنش و مبارزات coop بذارن و .......سازنده همیشه باید بتونه نقاط قوت بازیشو حفظ کنه و بعد بره سروقت اضافه کردن و تقویت موارد دیگه
بهرحال من که امیدوارم اون روح فیبلی و گوگولی:d بازی حفظ بشه

.
بازی یه ویلج رو داره, نسخه های قبلی هم یه ویلج اصلی داشتن حالا نمیدونم حالت فیبلیش هنوز هست یا نه؟تاجایی که میدونم چیزی نشون ندادن:dروی مبارزات+CoOP مانور میدن چون قبلا" خیلی حمله شد بهشون سر این قضیه (مخصوصا" Co-Op)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
درازترین ریش صنعت بازی؟! :D

8gxrrsuto3r33i6sd77n.jpg

چند نفر توی 343 هم خیلی ریش دراز بودن، ولی این رفیق ـمون فکر کنم رکورد اونا رو هم زده! :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
^
WTF...؟؟؟!!!! :))
فکر کنم دیده سرش به مو حساسیت داره (:d) از طرف ریش جبران کرده. :d
هردفعه چقدر باید وقت بذاره واسه شست و شو و پولیش کردن این ریشا. :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درازترین ریش صنعت بازی؟! :D

8gxrrsuto3r33i6sd77n.jpg

چند نفر توی 343 هم خیلی ریش دراز بودن، ولی این رفیق ـمون فکر کنم رکورد اونا رو هم زده! :D

دوستان من نمیتونم انتهای این ریش و ببینم کسی دید خبر کنه

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
این بابا مگه تو بلک تاسک کار نمی کرد؟ :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر