Fable 2

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
قشنگه ولی من 7.5 می دم
بهتر می تونست باشه من انتظار بیشتری داشتم ولی ارزش یکی دو بارو بازی رو داره
شایدم توقع ما بالا رفته بعد از بازی mass effect تو این سبک چیزی در حد و اندازه ی اون ندیدم واقعا شاهکار بود
بازی یه سری باگای جالبم داره
من الان هنوز ماموریت اول بازیم هیچ کار نکردم ولی همه ی قدرتام maximum کردمشون 4 میلیون پول دارم یه شهرم کامل خریدم تمام مردمم بدن استثنا عاشقمن کادوام میارن عین گله دور آدم جمع میشن
حواس پرت شده یه جاهایی پیتر جون .
خب معلومه وقتی هنوز هیچ ماموریتی رو انجام ندادی این طور فکر می کنی، تمرکز اصلی بازی که روی پول درآوردن و ازدواج کردن نیست، اینها همه مکمل دنیای بازین، در ضمن یکی از مهمترین چیزهای بازی انتخاب هاییه که باید تو ماموریت ها بکنی ، که هر کدوم تاثیری تو بازی می ذارن، و اوایل بازی خیلی از این ها وجود نداره.کلا وقتی راجع به یه بازی اظهار نظر قطعی می کنن که تمومش کنن یا مطمئن بشن تمام نکاتشو می دونن.
در ضمن از این باگ ها تو بازی اولم بود و تو اکثر بازی ها هم وجود داره، اما استفاده از اینها هم مثل استفاده از Cheat است که بازی رو خراب می کنن.

:eek:
بچه ها من هنوز بازي را شروع نكردم. ايا واقعا اينطوريه كه ايشون ميگه؟ بعيد ميدونم!!!
:eek:
اصلا نگران نباش، امتیازی که به این بازی می دن به دیدی که باهاش به بازی نگاه می کنن بستگی داره ، در ضمن مقایسه ی این بازی با Mass Effect کاملا غلطه، چون کلا هدفشون متفاوته، اکثر امکانات و ویژگی های Fable II توی Mass Effect وجود ندارن و همینطور خیلی از ویژگی های Mass Effect تو این بازی نیست. در ضمن از Mass Effect هم خیلی ها خوششون نیومد.

Fable II شاید برای طرفدارای Mass Effect خیلی مناسب نباشه، ولی برای طرفدارای Fable I فوق العاده س، جدا از این حرفها یه نگاهی به چندتا از Review های بازی بنداز، مشخصه که هر کس با یه دید بهش نگاه کرده، مثلا Eurogamer که به MGS4 داد 8، به این بازی داده 10.
روی هم رفته باید بدونی سری Fable هدفش چیه و چی کار می خواد بکنه، در این صورت از بازی خیلی لذت می بری.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
منم دیروز بازیرو گرفتم یکم بیشتر نرفتم ولی چه قدر زود دوران کودکیش تموم میشه!!:biggrin1:
همینجوریه یا من نباید میرفتم به اون قصره؟!:-"

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بالاخره تاريخ ريليز این بازی هم گزشت و بنده هم شروع کردم به بازی.
آقا فوق العاده . عالی . آهنگ هاش منو کشته . داشتم غش ميکردم :D
حتما پيشنهاد ميشه دی وی دی دوم بازی رو هم بگيرين که توپه.
راست ميگی دوران کودکيش خيلی زود تمام ميشه اما ديگه چاره ای نيست . بورو در دنيای بزرگی حالشو ببر !
کلا با اون دموی اول بازی که يه گنجشک رو نشون ميده و آهنگ ميزنه خيلی حال کردم منو به ياد هری پاتر انداخت. ميخواستم گريه کنم :(

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
بازي فوق العاده است . ببخشيد يك سوال داشتم من براي خونه ام يك صندلي خريدم ولي نمي دونم چطور بايد توي خونه ام بذارمش

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
بازي فوق العاده است . ببخشيد يك سوال داشتم من براي خونه ام يك صندلي خريدم ولي نمي دونم چطور بايد توي خونه ام بذارمش
برای گذاشتن وسایل مختلف (صندلی، میز، کمد و ... ) باید جلوی تابلوی جلوی در خونه دکمه ی A رو بزنی، بعد حالت Redecorate Mode رو انتخاب کنی، بعد وارد خونه شی، حالا بالای تمام اشیای قابل تعویض گزینه ی Swap میاد، که با زدن A فعال می شه و می تونی از بین وسایلی که خریدی یکی رو انتخاب کنی، ولی یادت باشه که مثلا فقط می تونی جای صندلی، یه صندلی دیگه بزاری، نه می تونی حذفش کنی نه چیزی غیر از اون بزاری. برای خروج از حالت Redecorate Mode هم باید از خونه بیای بیرون.

Redecorate کردن خونه قیمت خونه رو بالا می بره، در ضمن خانواده ت رو هم راضی تر می کنه.

ببينم اين قضيه اي كه ميشه از اول بازي تمام قدرت ها و جادوها را به max برسونيم واقعيت داره؟
من یه جا راجع به یک Glitch خوندم که از طریقش می شه هر چقدر بخوای Exp بگیری، حتما Glitch های دیگه ای هم هستن که همین کارو راجع به پول می کنن. مالنیو هم گفته بود که بعضی از اینا رو از قصد گذاشتن و از این حرف ها. اما در هر حال در تمام بازی ها می شه از Cheat استفاده کرد، اینم بستگی به خودت داره که بخوای بازی رو درست بازی کنی یا الکی چون این مسئله گیم پلی بازی رو خیلی بهم می زنه.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دی وی دی 2 چیه ؟! مگه 2 دیسکه :confused:
ببينيد دوستان این بازی کلا با دو دی وی دی عرضه شد که هردوتاش تو پک اصلی بازی هست.
يکيش خود بازيه و ديگری Bonus diskهست . در این دی وی دی فيلم ها ، تريلر ها ، آهنگ ها ، مصابحه ها ، و تمام مسائل حاشيه ای در مورد بازی وجود داره. عاليه

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا تو قسمت hero 2 بد جوری گیر کردم اونجا که یه پیر مردی روبروی یه مجسمه ای هست و میگه باید یه کاری بکنی که منو تحت تاثر قرار بدی ولی من نمیدونم باید چیکار کنم همشم پشتش به من هست و هرچی A رو میزنم بازم همینو میگه

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اقا تو قسمت hero 2 بد جوری گیر کردم اونجا که یه پیر مردی روبروی یه مجسمه ای هست و میگه باید یه کاری بکنی که منو تحت تاثر قرار بدی ولی من نمیدونم باید چیکار کنم همشم پشتش به من هست و هرچی A رو میزنم بازم همینو میگه
تو Oakfildرو ميگی؟ همون پيره مرده که حالت يک رهبر رو داره؟
اگر اونو ميگی ، بايد بری چند تا کوئست انجام بدی تا اعتماد طرف بهت جلب بشه . بعد باهات همکاری ميکنه

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
تو Oakfildرو ميگی؟ همون پيره مرده که حالت يک رهبر رو داره؟

اگر اونو ميگی ، بايد بری چند تا کوئست انجام بدی تا اعتماد طرف بهت جلب بشه . بعد باهات همکاری ميکنه
درسته من نمیدونستم quest ها چی هستن . ممنون:)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بازيه خيلي زيبائيه.
از نظر داستاني خيلي قويه.
آزاديه عمل هم در حده تيم ملي.:biggrin1:
يه جاهاييش واقعا خنده داره.:cheesygri مثلا يه تيكه يه حركت بد انجام دادم:biggrin1: يه يارو تا دم در خونه دنبالم اومد.:biggrin1:
يه تيكه طرف اومد وسط ميدون جلوي همه ازم خواستگاري كرد.:mad: (آخه زن انتخاب كردم:biggrin1:) منم جلوي همه يه سيليه آبدار بهش زدم تا درس عبرتي بشه براي بقيه.:biggrin1: (قابل توجه مهدي و دوستان :biggrin1:)
الان ديگه يه جادوگر قهارم.:biggrin1: تمام جادوهام لول 3 به بالا شدن.:biggrin1::cool: يك شخصيت مرموز و خوشگلي شده كه نگو و نپرس.:biggrin1: (باز هم قابل توجه مهدي ودوستان:biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر