Fable 2

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
مگه داستان هم داره ؟
وقتی شخصیت پردازیه درست و حسابی نداره پس داستان کجاشه ؟

:eek::eek:
اتفاقا شخصيت پردازي كه تو اين بازي وجود داره در حد اعلاست و توي هيچ بازي به اين وسعت ديده نشده. داستانش كه جاي خود داره!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
سلام
اونایی که بازی رو گرفتن Co-op آفلاینش کجاست؟
چون من توی منوی بازی چیزی ندیدم:biggrin1:
ممنون
سلام
تا اونجایی که من شنیدم Co-op آفلاین نداره و فقط آنلاین داره که اونم باید از لایو دانلود کنید .

یک سوال داشتم الان اگه بازی رو اجرا کنم از لایو بن میشم؟
خیر . این نسخه ای که الآن اومده نسخه رسمی هست .

داستان بازیو یکیتون میگه؟؟؟ در حد متال گیر هست؟
دوست عزیز سبک این بازی کاملا با متال گیر متفاوته و اصلا به هم ربطی ندارن .

من از يك نفر شنيدم 2 تا DVD ست :confused:
یه نسخه رو نت برای دانلود اومده که به این شکل در دو DVD هست :
DVD1 is Fable 2 Collector's Edition
DVD2 is Bonus Disk
DVD اول خود بازی هست و DVD دوم جدای از بازی هست که احتمالا مراحل ساخت و ... بازی توی اون DVD هست ولی خود بازی در یک DVD هست .

آخرین ویرایش:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام
اونایی که بازی رو گرفتن Co-op آفلاینش کجاست؟
چون من توی منوی بازی چیزی ندیدم:biggrin1:
ممنون

سلام
تا اونجایی که من شنیدم Co-op آفلاین نداره و فقط آنلاین داره که اونم باید از لایو دانلود کنید .

همون طور که تو پست قبل هم گفتم Co Op آفلاین هم داره. و حالا خودم هم امتحان کردم.

برای انجام بازی آفلاین به صورت Co Op کافیه که دسته ی دیگری رو وصل کنین، یه Profile انتخاب کنین و بعد دکمه ی Start دسته ی دوم رو وسط بازی بزنید، بعد یک صفحه انتخاب شخصیت میاد، در اینجا اگر خودتون Save دیگری داشته باشید می تونید با اون شخصیت وارد شین و اگر نداشتین یا نخواستین می تونین همونجا یکی از شخصیت ها رو انتخاب کنید.
این شخصیت ها خیلی ساده هستند، یعنیGood Male ,Evil Male, Good Female و ... رو می تونید انتخاب کنید، بعد سلاح ها رو انتخاب می کنید و بعد هم بدون دردسر وارد بازی می شید. در ضمن مثل اینکه این کار در هر جای بازی ممکنه و تمام ماموریت ها رو می شه به این شکل رفت.

در ضمن می تونید تعیین کنید که چند درصد پول و تجربه به دست آمده به بازیکن دوم برسه.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

یه چندتا از امکانات بازی رو براتون در زیر مینویسم که خودم توی بازی دیدم دوستان هم هر چیز جالبی دیدن بیان اینجا بگن

در بازی جایی شبیه سلمانی وجود داره که شما میتوانید از مسئول اونجا انواع ریش و سیبیل خریداری کنید که برای من جالب بود

در بازی خانه هایی وجود دارن که در های ان ها قفل هستش و شما دو انتخاب بیشتر ندارید یا میتونید بادست به در بکوبید ومنتظر صاحب خانه باشید (که من تا حالا ندیدم کسی در رو باز کنه ) ودوم اینکه در رو بشکنید که من یکبار این کار رو کردم که مامور اون شهر اومد و مبلغی رو به عنوان جریمه از من گرفت

یکی دیگه از نکات بازی اینکه سگ شما علاوه بر صندوق ها زیر خاکی ها رو هم پیدا میکنه که شما با کندن زمین میتونید ان ها رو در بیارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر