Fable 2

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خوب آخر ما نفهميديم ميشه اين بازي رو با 2دسته بازي كزد يا نه‌؟

طبق اخبار غیر موثق، بله میشه.:biggrin1: البته به صورت Split Screen نیست بلکه هر دو تا بازیباز توی یه صفحه مشترک نشون داده میشن:eek::biggrin1:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب --- منم این بازی رو گرفتم
تا اینجایی که من رفتم (حدود 2 ساعت) همانطور که انتظار میرفت جناب پیتر :cheesygri اثبات کردن که بازی ساز بسیار خبره ای هستند
من که فعلا بی خیال Fallout 3-Far Cry 2-Dead Space شدم !!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------
البته این بی خیالی به دلیل این است که Fable سازگاری بیشتری با سلیقه شخصی داره -
--------------------------------------------------

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
فقط بگید این بازی نیاز به زبان قوی داره یانه ؟
آخه من زیاد زبان خوبی ندارم
ببین این بازی خیلی روون و قشنگه. مثلا یه ماموریت که میخوای انجام بدی واقعا بهت میچسبه و دقیقا میفهمی که باید چیکار کنی. البته یه سری معما هم داره که تا نفهمی چی ازت میخوان، عمرا بتونی ردش کنی.( مثال: پیدا کردن قارچ ها در شماره 1. برای اونایی که شماره 1 بازی کردن). در کل اگه صحبت‌های رد و بدل شده را بفهمی دو برابر حال میده.:smile:

فقط قربون قد و بالاتون، کسی خواست از بازی چیزی بگه حتما توی اسپویلر باشه
.:d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

منم این بازی رو گرفتم تا اینجا که بازی کردم بازی بازییه روان با ماموریت های متنوع هستش به همه ی گیمر ها این بازی توصیه میشه ازدستش ندین بازیه قشنگی هستش

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اونایی که بازی را گرفتن یکم از گرافیک بازی بگن ببینم چطوریاست ؟ یکم هم از گیم پلی بازی ؟
ای به این شانس من هر وقت 360 را فروختم یه ماهه بعدش بازی های خفن ریختن بازار . ولی تا عرضه gears of war 2 صد در صد خریدم .

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
منم بازی رو گرفتم، واقعا شاهکاره، حتی بهتر از چیزیه که انتظار داشتم ، بی نظیره، بهتره همین الان برین بخرین و یه لحظه رو هم از دست ندین. البته بیشتر راجع بهش توضیح نمی دم تا خودتون بازی کنید.

این چیزی که نوشتم خیلی هم Spoiler نیست، فکر کنم بتونین بخونین:
فقط یادتون باشه که برعکس بازی اول که خیلی از قابلیت های گفته شده توش وجود نداشت، برعکس این بار خیلی چیزا تو بازی هست که قبلا اعلام نکرده بودن و اصلا فکر نمی کردین تو این بازی باشن.
اونایی که بازی را گرفتن یکم از گرافیک بازی بگن ببینم چطوریاست ؟ یکم هم از گیم پلی بازی ؟
گرافیک بازی همون سبک فانتزی قبل رو داره، اما افکت ها خیلی تمیزن، Texture ها و Object ها خیلی بهتر شدن و نورپردازی محیط بی نظیره، در ضمن انیمیشن های بازی خیلی بهتر شدن، و روی هم رفته اتسفر گرافیکی فوق العاده ای داره.
گیم پلیش هم بهتره چیزی نگم
فقط بگید این بازی نیاز به زبان قوی داره یانه ؟
آخه من زیاد زبان خوبی ندارم
بخاطر یکسری از امکانات این نسخه بدون اینکه زبانت خوب باشه هم می تونی بازی رو رد کنی، اما اگر معنی دیالوگ ها رو بفهمی خیلی بیشتر حال می ده. شاید مهمترین این امکانات مسیر طلایی باشه که جلوی پای قهرمان میاد و مسیر مربوط به اهداف و ماموریت های اصلی رو نشون می ده. در ضمن سگه هم خیلی کمک می کنه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میشه آقا مییشه !! :cheesygri

همینی که من گفتم، میگفتن نه ! :-" دقیقا اینو توی e3 هم نشون داده بودن ... دونفره ی آفلاین

ببین این بازی خیلی روون و قشنگه. مثلا یه ماموریت که میخوای انجام بدی واقعا بهت میچسبه و دقیقا میفهمی که باید چیکار کنی. البته یه سری معما هم داره که تا نفهمی چی ازت میخوان، عمرا بتونی ردش کنی.( مثال: پیدا کردن قارچ ها در شماره 1. برای اونایی که شماره 1 بازی کردن). در کل اگه صحبت‌های رد و بدل شده را بفهمی دو برابر حال میده.:smile:

فقط قربون قد و بالاتون، کسی خواست از بازی چیزی بگه حتما توی اسپویلر باشه
.:d

به به ! چه فنبویی !! اونم از نوعه کلاه سفید :laughing: ایول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر