F.E.A.R. Perseus Mandate

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام دوستان
اول بگم بنده عشق فيير هستم تا همين الان هم كليه ورژن هاي فيير فول آپديت رو سيستم نصبه و ازش لذت ميبرم هيچ شوتري مثل فيير گيم پليش به من حال نداده
خوب اين فيير هم متاسفانه يا خوشبختانه expansion هست و خبري از شماره 2 نيست البته اين اكپنشن Stand-Alone هستشو هر كس ميتونه بدون داشتن نسخه هاي قبل نصبش كنه و دردسر اظافه شونده قبلي رو نداره بازي در نوامبر رليز ميشه فعلا دموشو ميتونيد دانلود كنيد بنده هم اگر تونستم دانلود ميكنم شاتهايي رو از دمو براتون تهيه كردم كه ببينيد بازي گرافيكش انگار ارتقائ چنداني نيافته فقط تكسچرها كمي بهتر شده و نور پردازي هم مثل هميشه فوق العاده است
متمعنا گرافيك فيير تو نسخه 2 متحول خواهد شد و اين اكپنشن هم احتمالا امتياز 8.5 رو از گيم اسپات ميگيره لينك دانلود دمو :
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1763
شاتهاي بازي :

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بَه آقا مجتبی :D من یک هفته ای هست دمو رو نصب دارم ،محیط هاش که مثل همیشه حرف نداره گیم پلی هم ارتقاء خاصی پیدا نکرده فقط چند مدل اسلحه جدید اضافه شده و گرافیک یه خرده بفهمی نفهمی خوب شده نور پردازی هاش بهتر شدن...
القاء ترس هم که مثل همیشه حرف نداره :love: فقط کافیه اونجایی که تو اتاق گیر میوفتی رو برای اولین بار ببینی..

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
بَه آقا مجتبی :D من یک هفته ای هست دمو رو نصب دارم ،محیط هاش که مثل همیشه حرف نداره گیم پلی هم ارتقاء خاصی پیدا نکرده فقط چند مدل اسلحه جدید اضافه شده و گرافیک یه خرده بفهمی نفهمی خوب شده نور پردازی هاش بهتر شدن...
القاء ترس هم که مثل همیشه حرف نداره :love: فقط کافیه اونجایی که تو اتاق گیر میوفتی رو برای اولین بار ببینی..
به جواد مخلصاتيم
متاسفانه من بدجوري تو كفشم اما فعلا به اينترنت درست حسابي دسترسي ندارم سفارش پستي هم ارزش نداره چون خيلي دير ميرسه خو وللش :biggrin1:
از بازي بگو ميگن اسلحه هاي خوفي بهش اضافه شده دشمناتم اضافه شدن :cool:

carbon من دمو رو از وست گرفتم تا فردا اطلاعاتی ازش میزارم
تشكرات مارا پيشاپيش بپزيريد:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
از بازي بگو ميگن اسلحه هاي خوفي بهش اضافه شده دشمناتم اضافه شدن :cool:
گیم پلی ش که همونه...ولی هنوز لذت بخشه :love: اگر اشتباه نکنم من 2 تا اسلحه جدید دیدم که یکیش مثل g luancher هست... یکی هم مثل اسلحه معمولی ولی رد آتیشش آبیه :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من یه چیزی دیدم که جالب بود این بود که مثل اینکه آلما یه لباس جدید داره البته تو اون صحنه های منو دیدم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر نمیکنم...من فقط 1 بار آلما رو دیدم که همون در سن بزرگسالی هست و چون زیاد تو نسخه های قبل هم دقیق نشونش نمیده احتمالا لباس تنش نیست:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
فکر نمیکنم...من فقط 1 بار آلما رو دیدم که همون در سن بزرگسالی هست و چون زیاد تو نسخه های قبل هم دقیق نشونش نمیده احتمالا لباس تنش نیست:biggrin1:
تو خود بازی نمیگم تو اون صحنه هایی که تو منو نشون میده اونجا رو میگم

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
نامردا تنهايي حال مكنيد :cheesygri
تو اين دمو چيز از داستان فهميديد بازي دقيقا از ادامه قسمت قبل ديگه؟دمويي چيزي نشون نميده؟
راستي جواد ميشه بگي اونجا كه تو اتاق گير ميوفتي چي ميشه خيلي تو كفشم
سقف مياد رو سرت؟:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نامردا تنهايي حال مكنيد :cheesygri
به جان خودم از بازی کردنش پشیمونم ;) انقدر کوتاه هست که نگو بیشتر از 7 دقیقه طول نمیکشه تموم میشه و حرص و ولع آدم رو واسه بازی کردن زیاد میکنه مثل الان که من از انتظار دارم میمیرم و هر روز 4 بار این دمو رو بازی میکنم :laughing:
تو اين دمو چيز از داستان فهميديد بازي دقيقا از ادامه قسمت قبل ديگه؟دمويي چيزي نشون نميده؟
نه اصولا هیچ چیز نمیشه فهمید... از بازی کامل فیر چیزی نمیشه فهمید دیگه دمو جای خود دارد :biggrin1:

راستي جواد ميشه بگي اونجا كه تو اتاق گير ميوفتي چي ميشه خيلي تو كفشم
سقف مياد رو سرت؟:biggrin1:
بگم؟! این اسپویلر دم دست نیست همینجوری میگم :biggrin1:
میری تو اتاق،اتاق پر از خونه، در و دیفال رو خون گرفته... از در ِ سمت راست میای دقیق سمت چپ هم در هست.میای بری اونور در بسته میشه هر کاری میکنی هیچکدوم باز نمیشن... هیچ صدایی نمیاد :biggrin1: در فکر اینی که اینجا چه بلایی میخاد سرت بیاد و حسابی خودت رو arm میکنی که یه چیزی مثل زلزله اتاق رو تکون میده... 2 یا 3 بار اینجوری میشه...دیگه آماده خوندن فاتحه میشی که در میشکنه و میبینی که دوستت در رو بازی میکنه و میگه : what the f**k are U doing in here ؟؟؟ یکی نیست به این احمق بگه خودت اینجا چی کار میکنی که چیزم چسبید زیره فَکم :laughing:

پ.ن:فقط خدا کنه بن نشم
272.gif
272.gif
واسه این پاسخ سریع اسپویلر بذارید که من اینکارا رو نکنم :biggrin1: /:)
83.gif

Payman-m

کاربر سایت
Nov 22, 2006
139
یه خبر خوش برای کسانی که سیستم قوی ندارند ، این نسخه از بازی علاوه بر ارتقاء گرافیکی و گیم پلی امکان اجرا بر روی سیستم های نه چندان قوی رو داره .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه خبر خوش برای کسانی که سیستم قوی ندارند ، این نسخه از بازی علاوه بر ارتقاء گرافیکی و گیم پلی امکان اجرا بر روی سیستم های نه چندان قوی رو داره .
چیز جدیدی نیست،انجین بازی از همون اول علاوه بر تکنیک های روز از dx 8 و pixel doubling استفاده میکرده تا کسایی که کارت های به روز ندارن بتونن راحت بازی کنن،اینو دیگه از 2005 میدونن :-"

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
در مورد ادامه داستان F.E.A.R که باید گفت Perseus Mandate داستان یکی دیگر از افراد گروه F.E.A.R و امتداد داستان اول بازی به وقوع می پیوندد.F.E.A.R به اصطلاح 2 همان Project Origin است که ادامه داستان اصلی است.امیدوارم ایند کسی از 2005 تا حالا ندونسته باشه!:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در مورد ادامه داستان F.E.A.R که باید گفت Perseus Mandate داستان یکی دیگر از افراد گروه F.E.A.R و امتداد داستان اول بازی به وقوع می پیوندد.F.E.A.R به اصطلاح 2 همان Project Origin است که ادامه داستان اصلی است.امیدوارم ایند کسی از 2005 تا حالا ندونسته باشه!:biggrin1:
یه چیزی میگی دقیقا بر عکس گفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر