EVOLVE | PC

EVOLVE

نام بازی : EVOLVE
سازنده : Turtle Rock Studios
ناشر : 2K Games
ژانر : First Person Shooter
پلتفرم ها : PC _ XONE _ PS4
تاریخ انتشار : (بازی با تاخیر در ماه فبریه سال 2015 عرضه خواهد شد)

وبسایت رسمی بازی

اگر عنوان قبلی استدیوی سازنده ی EVOLVE یعنی LEFT 4 DEAD را تجربه کرده باشید قطعا با سبک و سیاق این بازی نیز آشنا خواهید بود.
بازی در سبک شوتر اول شخص و بر پایه ی همکاری Co_OP بنا نهاده شده است که در آن 4 نفر میتوانند در برابر یک هیولا ایستاده و به بازی بپردازند.
هم چنین بازی دارای بخش تک نفره نیز می باشد که در آن میتوانید در نقش یکی از چهار مهاجم قرار گرفته و یا تک و تنها در نقش Goliath ظاهر شده و به شکار و تکامل و سپس نابودی تیم مقابل بپردازید که بسیار لذت بخش خواهد بود.
استودیوی سازنده ی بازی بمدت 3 سال تا الان بروی ساخت و توسعه ی بازی کار کرده است و تا کنون اطلاعات زیادی از بازی منتشر شده اند که شنیدن هر کدامشان صبر کردن تا پاییز امسال را بسیار سخت میکند.
کلاس هایی که تا کنون معرفی شده اند و بازیکنان میتوانند با انتخاب آنها وارد نبرد شوند شامل Medic , Assualt , Support و Trapper می شوند که هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خودشان میباشند.
برای مثال کلاس Assault برای نبرد های مستقیم و کلاس Trapper همانطور که از نامش پیداست برای کار گذاشتن تله های محیطی برای به دام انداختن هیولا مورد استفاده قرار میگیرند.
همچنین کلاس Medic برای درمان هم گروهی ها و Support برای ایجاد سپر های محافظ و به نوعی مهندس گروه میباشند.
اما در بخش دیگر که بازیکنان کنترل هیولا (که تا الان دو نمونه ی Goliath و Kraken معرفی شده اند ) را بدست میگیرند قضیه کاملا متفاوت خواهد بود .
هیولای بازی در ابتدا مانند حیوانات دیگر جنگل کوچک و نحیف بوده و در این بخش باید علاوه بر مخفی شدن و فرار از دست مهاجمان باید به شکار و خوردن موجودات دیگر بپردازد و پس از اینکه به اندازه ی کافی تغذیه کرد نوبت به تکامل (Evolve) میرسد ، در این هنگام باید جایی امن برای فرآیند رشد و تکامل هیولا پیدا کرد و سپس به تکامل پرداخت و قوی تر و بزرگتر از قبل شد و پس از چند دوره تکامل یافتن و قوی شدن ورق بر میگردد و حالا نوبت هیولا می باشد تا به 4 مهاجم حمله کرده و سرنوشت مبارزه تعیین گردد.
اطلاعاتی نیز راجع به شکارچی ها تاکنون منتشر شده که مهمترینشان وجود مهمات بی نهایت در بازی _ قابلیت احیا ی مجدد پس از مرگ تا 3 مرتبه _ استفاده از وسایل مختلف با توجه به کلاس کاراکتر و ارتقای آن و ...

بازی در نمایشگاه e3 2014 و Comic Con 2014 تاکنون نمایش های بسیار خوبی ارائه داده و نظر بسیاری از منتقدان و بازیبازها را به سمت خود جلب کرده.
پس از انتشار بازی به طور مفصل به بحث و تبادل نظر راجع به جدیدترین ساخته ی شرکت Turtle Rock Studios خواهیم پرداخت .

تصاویر بازی :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل تکامل Goliath اولین هیولای معرفی شده :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تریلر های بازی :

تریلر معرفی بازی
دانلود

تریلر E3 2014 :
دانلود

تریلر نمایش گیم پلی و توضیحات سازندگان :
دانلود

دانلود تریلر گیمزکام :

دانلود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت :

در نمایشگاه گیمزکام 2014 ، EVOLVE بهترین بازی کنسول XONE ، بهترین بازی اکشن ، بهترین بازی PC و در نهایت برنده ی بهترین بازی چندنفره ی آنلاین شد .

در کل با گرفتن 4 جایزه به عنوان بهترین بازی GamesCom 2014 شناخته شد.

سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز بازی رسما اعلام شد :

حداقل سیستم بازی :

CPU:
– Intel Pentium D 3GHz or higher
– AMD Athlon 64 x2 Dual Core 6400 2.4 GHz or higher
RAM: 4GB
GPU:
– AMD Radeon 5770 or higher
– NVIDIA GeForce GTX 560 or higher
HDD: 15GB Install
Whether you’re using a lower-end PC or just value frame-rates over quality: We turned down the settings a bit and turned off AA to get some extra frames on an older test rig in the office

سیستم درخواستی : CPU:
– Intel Core i7 920 2.67GHz or higher
– AMD A8-3870 3GHz or higher
RAM: 6GB RAM
GPU:
– AMD Radeon R9 280 or higher
– NVIDIA GeForce GTX 680 or higher
HDD: 15GB Install
Higher-end PC gamers: You will obviously push to Ultra settings and dial back as needed

تاپیک مشکلات بازی

تاپیک امتیازات بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
همین الان یک ساعتی بازی کردم :D البته Solo
واقعا بازی تر و تمیزی ساختن دمشون گرم! محیطش آدمو به وجد میاره از بس خفن ساخته شده! هم خیلی بزرگه هم جزئیات بشدت خفن ساخته شده :D
گرافیکشم توی این دوتا مپی که بازی کردم خیلی خوب بود مخصوصا تو اون مپ بارونی با اون همه Reflection و افکت و ... خیلی خوب بود!
گیم پلی هم راضی ـم ازشون! خیلی گیم پلی نرمی داره و وقتی Monster حمله میکنه بشدت هیجانی میشه و کلی شلوغ پلوغ! فقط گیم پلی مانستر یک جوری بود! همچین آدم احساس میکرد رو هوا داره راه میره، یعنی حس مانستر بودن بهش دست نمیداد :D

در مورد پرفورمنس هم بشدت راضی ـم ازشون :x
بازی نه CPU خوره داره نه GPU خوره فقط Vram خوره زیاد داره :D من تنظیماتو روی High و Very high گذاشتم افت فریم خاصی نداره در بدترین حالت موقع شلوغ پلوغی 26-27 فریم :D اما تکسچر کوالیتی اون وسط روی مدیوم یکم بعضی جاها لگ میگرفت برا همین گذاشتم رو Low ! اونقدرام بد نمیشه چون تکسچرا توی اون محیط شلوغ پلوغ و هیجانی زیاد به چشم نمیاد :D

در کل آقا بدمون نیومد :D
از دوستان گل هکر هم خواهش مندیم مثل L4D بپرن سر این بازی و هکش کنن ما هم پایریتی بشینیم با رفقا بازی کنیم :D:D:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من Quick Match ـو میزنم بعد چقدر باید بری سیو شه؟ :|

بعد چرا اینقدر سخته :( همش تا الان باختم از Monster :| بمیر نیست که! تا ته جونش میزنم از آخرم میزنه همه رو میکشه!

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
بازیش به شدت حوصله سر بره. حداقل تو افلاین. مپ هاش هر کدوم 200 هکتاره و مسافتی که مانستر تو 5 ثانیه طی میکنه هانتر تو 30 ثانیه طی میکنه! این گاز کپسول هم که از هوای تو ریه ی من حجمش کمتره. تا 2 بار بخای شیفت کنی رو به جلو یا از یه دیوار نیم متری بری بالا خالی شده. اصلا" نمیذاشتنش سنگین تر بود!
اون جونور اسکل هم که نقش سگ رد یابو داره هیچ فایده ای نداره. همیشه دنبال رد پاس و از طولانی ترین مسیر به سمت مانستر هدایتت میکنه.
کلا" هر match اگه به طور متوسط 25 دقیقه طول بکشه،20 دقیقه ش رو عین احمقا باید بدوی دنبال مانستر. 5 دقیقه ش هم مبارزه س که سر عت مانسترا تو مبارزه هم 10 برابر هانتراس و اصلا" توش نمیفهمی کی به کیه و مانستر کجاست و کی مانستر از جلوی چشمت رفت رو قله ی کوه وایستاد و تا دوباره بیای به خودت مانستر گرامی جیم شدن و باز هی تو بدو و اون بدو!
از لحاظ بصری ولی زیباست. شاید همین نقطه ی قوتش باشه ...

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
بازیش حوصله میخواد، قویترین مانستر هم Goliath هست که از همه نظر از بقیه سرتره. Wraith که فقط سرعت داره جونش با دوبار ریلود لایتینگ گان اسالت میپوکه، Kraken هم فقط جادو داره. :| هانتر ها از نظر Goliath نقشه مورچه ی مزاحم رو ایفا میکنن به شخصه نتونستم حتی یک بار توی آفلاین این مانتسر رو شکست بدم :|. کراکن رو در اولین دیدار منهدم ساختم. Wraith هم که توی مد دفند که ژنراتور هارو باید مورد حفاظت قرار میدادی میومدم یکم کرم میریخت و مینیون ها از خود مانسترش سخت تر بودن ! بازی تقریباً خوب بهینه شده ولی یکم باید بالانس تر درست میکردن هانتر هارو.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بازیش به شدت حوصله سر بره. حداقل تو افلاین. مپ هاش هر کدوم 200 هکتاره و مسافتی که مانستر تو 5 ثانیه طی میکنه هانتر تو 30 ثانیه طی میکنه! این گاز کپسول هم که از هوای تو ریه ی من حجمش کمتره. تا 2 بار بخای شیفت کنی رو به جلو یا از یه دیوار نیم متری بری بالا خالی شده. اصلا" نمیذاشتنش سنگین تر بود!
اون جونور اسکل هم که نقش سگ رد یابو داره هیچ فایده ای نداره. همیشه دنبال رد پاس و از طولانی ترین مسیر به سمت مانستر هدایتت میکنه.
کلا" هر match اگه به طور متوسط 25 دقیقه طول بکشه،20 دقیقه ش رو عین احمقا باید بدوی دنبال مانستر. 5 دقیقه ش هم مبارزه س که سر عت مانسترا تو مبارزه هم 10 برابر هانتراس و اصلا" توش نمیفهمی کی به کیه و مانستر کجاست و کی مانستر از جلوی چشمت رفت رو قله ی کوه وایستاد و تا دوباره بیای به خودت مانستر گرامی جیم شدن و باز هی تو بدو و اون بدو!
اصل حال Evolve به بخش آنلاین و بازی با دوستان:d آفلاین بیشتر بدرد تمرین کردن و آشنا شدن با مپ ها و یا آپگرید کردن میخوره.
Cabot رو آنلاک کن بذار جای Hank. اون Radioactive Dust Tagging ـش برای پیدا کردن هیولا خیلی بدرد میخوره. Griffin رو هم بذار جای Maggie. اونم با sound spkie ـش به پیدا کردن هیولا کمک میکنه. البته UAV ـه Bucket هم بدک نیست!
بازیش حوصله میخواد، قویترین مانستر هم Goliath هست که از همه نظر از بقیه سرتره. Wraith که فقط سرعت داره جونش با دوبار ریلود لایتینگ گان اسالت میپوکه، Kraken هم فقط جادو داره. :| هانتر ها از نظر Goliath نقشه مورچه ی مزاحم رو ایفا میکنن به شخصه نتونستم حتی یک بار توی آفلاین این مانتسر رو شکست بدم :|. کراکن رو در اولین دیدار منهدم ساختم. Wraith هم که توی مد دفند که ژنراتور هارو باید مورد حفاظت قرار میدادی میومدم یکم کرم میریخت و مینیون ها از خود مانسترش سخت تر بودن ! بازی تقریباً خوب بهینه شده ولی یکم باید بالانس تر درست میکردن هانتر هارو.
قابلیت و اسلحه Lazarus رو تا آخر آپگرید کن بذارش جای Val. اون Lazarus Device ـش برای تیمت خیلی حیاتی هستش. Defend که برای من راحت بود! فقط باید به هیولا حمله کنی و کاری به minion ها نداشته باشی. وقتی جون هیولا کمتر از نصف بشه شروع میکنه به فرار کردن... قشنگ از کنارش هم رد میشم کاری نمیکنه!:d نمیدونم شاید باگی چیزی باشه... من همینجوری دارم تو آفلاین بوست آپگرید میکنم lol ... این minion هایی که هیولا رو همراهی میکنه به اضافه اونی که از تخم میاد بیرون توی مد Nest وحشتناک اذیت میکنند.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
اصل حال Evolve به بخش آنلاین و بازی با دوستان:d آفلاین بیشتر بدرد تمرین کردن و آشنا شدن با مپ ها و یا آپگرید کردن میخوره.
Cabot رو آنلاک کن بذار جای Hank. اون Radioactive Dust Tagging ـش برای پیدا کردن هیولا خیلی بدرد میخوره. Griffin رو هم بذار جای Maggie. اونم با sound spkie ـش به پیدا کردن هیولا کمک میکنه. البته UAV ـه Bucket هم بدک نیست!

قابلیت و اسلحه Lazarus رو تا آخر آپگرید کن بذارش جای Val. اون Lazarus Device ـش برای تیمت خیلی حیاتی هستش. Defend که برای من راحت بود! فقط باید به هیولا حمله کنی و کاری به minion ها نداشته باشی. وقتی جون هیولا کمتر از نصف بشه شروع میکنه به فرار کردن... قشنگ از کنارش هم رد میشم کاری نمیکنه!:d نمیدونم شاید باگی چیزی باشه... من همینجوری دارم تو آفلاین بوست آپگرید میکنم lol ... این minion هایی که هیولا رو همراهی میکنه به اضافه اونی که از تخم میاد بیرون توی مد Nest وحشتناک اذیت میکنند.
ممنون. ولی بدیش اینه که من با اینکه خیلی سعی میکنم جولی مانتسر رو بگیرم بازم میاد اول مدیک رو میزنه بعد ساپورت رو آخر همه هم ازالت ! ترینری چیزی نیست سریع این آپگرید هارو آنلاک کنه؟ D: حسش نیست وجداناً. اگه آنلاین بود شاید با رفقا فاز میداد واسه بازکردن کلاس ها بریم ولی تو آفلاین آنچنان هیجان این رو نداریم که بریم واسه ی آنلاک اینجور چیزا. راستی این DLC ها شامل چه چیز هایی هستن؟

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
خوب با monster برید خیلی هیجان بیشتری داره خودم با کراکن میرم قفل بعدی هم warith (از شانسم لول 5 رسیده بودم که سیوم پاک شد) بعد این شکارچی ها زود پیدات میکنن تا بجنبی قویترش کنی اینا میان دخلت در میارن توی 15 بار فقط 3 بار تونستم هانتر بکشم
حوصله داشته باشی بازیش بد نیست

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
راهی هست نسخه کرک codex رو هم آنلاین بازی کرد. یه راه مثل بازی DL . آخه Solo بازی چنگی به دل نمیزنه. 28 گیگ دانلود کردیم ولی کلا بخش آفلاینش فقط بدرد تمرین میخوره

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

fable1

کاربر سایت
Jul 7, 2014
15

دمت گرم ولی‌ کاش اولا میگفتی اینو حیف که من . سی‌دی کی‌ و کلی‌ پول حجم داون لود دادم

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام یه سوال دو.ستان
این بازی بعد نصب کرک کدکس هم کپی میکنم
میگه مشکل تو ساین شدن به اکانت و فقط یه تریلر نشون میده همش
یعنی این بازی فقط آنلاین داره ؟!
آفلاین نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر