Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
پچ جدید رفع مشکل این باگ تخیلی اومده نصب کنید ببینید چطوره ویرایش بازی رو با پچ 1.4.8 اجرا کردم اول سریال خواست زدم و دیگه مشکل حل شد نیاز به کرک هم نیست باگ هم دیگه نداره HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W
ورزن1.4.8 هنو زباگه داره توش.........مثل ورزن 1.4.1 کانتینر یا کفی غیب میشه............

عجب آخه من مسیر کوتاهی رو انتخاب کردم و تست کردم مشکلی نبود, پس هنوز هست؟؟ این چه بلایی بود سر این بازی اومد

منم اول مسیر کوتاه تست کردم کلی خوشحال شدم.ولی بالاخره کانتینر غیب میشه یاکفی از کله تریلی........من تمام مدها هم حذف کردم گفتم شاید از مدها باشه......اما باز غیب شد.......من فکرمیکردم مشکل از منه اما توی لبتابم.......توی کامپیوتر خونه داداشم و چندتا دوستام تست کردم باز غیب میشد

با سلام به تمامی دوستان. مدتی بود سراغ بازی نیومده بودم! اما انگار این بازی دوباره جون تازه ای گرفته. آره واقعاً عالی شده. از تمام تغییراتی که در پچ 1.4.8 انجام شده مهمترینش همین سرعت فریم بازیست که بسیار عالی شده. دست گلشون درد نکنه که به فکر این موضوع هم بودن. روی آخرین تنظیمات حتی توی شهرهای شلوغ هم سرعت فریم بازی بالای 70 شده که قبل از این بین 20 تا 30 زور میزد. واقعاً منو شگفت زده کرد. امیدوارم که واسه همه عزیزان هم همینطور باشه..! دوباره اومدم سراغ بازی.:d=d>

سلام .

من جدیدا بازی رو اجرا میکنم حالت مینیمایز میمونه و بازی بالا نمیاد !!!!

کسی میدونه برای چی ؟؟؟

دوستان کسی راه حلی بلده ؟؟

من یه مدتی بازی نمیکردم بازی رو سیستم نصب بود عین هلو اجرا میشد
ولی دیگه اجرا نمیشه به چیزی هم دست نزدم !!!

باید uninstall کنم ؟ اخه حیفه کلی مد و سیو !

دوستان کسی راه حلی بلده ؟؟

من یه مدتی بازی نمیکردم بازی رو سیستم نصب بود عین هلو اجرا میشد
ولی دیگه اجرا نمیشه به چیزی هم دست نزدم !!!

باید uninstall کنم ؟ اخه حیفه کلی مد و سیو !

سیوها و پروفایل ها و مودها رو از داکیومنت بردار و بازی رو دوباره نصب کن

سلام کسی مد TSM 3.5 لینک مستقیم یا لینک رزیوم دار بهتری داره ؟
اگه گیر اوردید اینجا بزارید.
از دست ندید
یکی از بهترین و پر طرفدار ترین مد هاست با 108 شهر جدید از افریقا و اسپانیا و ایتالیا و لهستان .

سلام کسی مد TSM 3.5 لینک مستقیم یا لینک رزیوم دار بهتری داره ؟
اگه گیر اوردید اینجا بزارید.
از دست ندید
یکی از بهترین و پر طرفدار ترین مد هاست با 108 شهر جدید از افریقا و اسپانیا و ایتالیا و لهستان .
خوب این مده ادرس دانلودش میذاشتی ؟؟؟؟؟

خوب این مده ادرس دانلودش میذاشتی ؟؟؟؟؟

بیا یه لینک نیمه مستقیم سرعتش هم خوبه :

حجم 377 مگابایت فقط ورژن بازیت باید 1.4.1 به بالا باشه.

از سیو هات بک اپ بگیر برا اجرای مد هم بازی رو باید از نو شروع کنی.

بیا یه لینک نیمه مستقیم سرعتش هم خوبه :

حجم 377 مگابایت

منم تونستم تو هیپ فایل ریموتش کنم

Download TSM Map rar

با این که من طرفدار ولوو ام و طرفدار اسکانیا نیستم ولی یه مود زیبا از اسکانیا دیدم گفتم براتون بزارم

Scania R1000 Reworked Version 3.5
Scania_R1000_Screenshot_by_KacaK.jpg

Download Scania R1000 Reworked Version Right Mirror Bug Fixed (by KacaK) rar

آخرین ویرایش:
سلام.
مود افزایش محدودیت سرعت رو کسی میتونه بزاره؟
بعد کجا بریزمش؟
با سلام به دوست عزیز. اینم دو تا مد سرعت، که یکیش 120 و دیگری 200. البته این دومیه معمولا بیش از 150 تا نمیتونی بری ولی بازم خودش خیلیه! موفق باشی. Download File : Speed_Mod.rar
راستی مدها رو بریز داخل این آدرس: C:\User\My Documents\Euro Truck Simulator 2\Mod

آخرین ویرایش:
یه مد باحال میزارم حالشو ببرید ماشین bmw x6 خودم تست کدم خیلی عالیه فقط اگه دوست داشتین یکم تنظیمات فرمون هم تغییر بدید دیگه توپ میشه

BMW-X6-+-passengers-mod.jpg

برای پیدا کردن ماشین هم کافیه به نمایشگاه اویکو برید و تو قسمت بدنه و قطعات تغییرات لازم رو بدید

این مد به همراه مد مسافر هست که میتونید مسافر بزنید حجم مد هم 15 مگابایت هست

برای دانلود مد کلیک کنید

پسورد فایل هم FurkanSevke

با سلام به تمامی دوستان. در مورد اون مد نقشه که یکی از دوستان گذاشته بودن که البته یه مقدار حجمش هم زیاد بود. واقعا قشنگ کار شده فقط به نظرم یه مقدار کمتر به جزئیات رسیدن، و الا اگه مانند نقشه اصلی کار میشد توپ توپ بود اما با اینحال بازم خیلی قشنگه. چند تا عکس گذاشتم دیدنش خالی از لطف نیست.
albums3130-picture47393.jpg
albums3130-picture47394.jpg
albums3130-picture47395.jpg
albums3130-picture47396.jpg
albums3130-picture47397.jpg
albums3130-picture47398.jpg
albums3130-picture47400.jpg

اینم عاقبت حواس پرتی برای عکس گرفتن از بازی در سراشیبی!
albums3130-picture47401.jpg
albums3130-picture47402.jpg
albums3130-picture47403.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or