Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
ســــــــــــلام تورو خدا یه مدی یه چیزی واسه جریمه نشدن بدین چون تو هر باری ک میبرم 2 بـــــــرابـــــر پولشو جریمه میدم ممــــــــــــــنون.

ســــــــــــلام تورو خدا یه مدی یه چیزی واسه جریمه نشدن بدین چون تو هر باری ک میبرم 2 بـــــــرابـــــر پولشو جریمه میدم ممــــــــــــــنون.

بابا دیگه اینطوری هم نیست هر باز شاید خیلی جریمه بشی 4 یا 5 هزارتا باشه البته تو مسیرهای طولانی ولی فکر کنم اگر یه سری تغییرات تو فایل کانفیگ بازی بدی جریمه ها کمتر بشه از دوستان بپرسید ما تو این کارا نیستیم

آموزش فارسی که من تا الان ندیدم .خیلی شبیه 3Ds MAX هست . من خودم زمان german truck کار با zmodeler 2 رو با یه سری ویدیو از یوتیوب یکمی یاد گرفتم که عملا با نسخه 3 هیچ فرقی نداره . میخوای چیکار کنی بگو شاید بتونم راهنماییت کنم .
zmod3 رو رجیستر کردی ؟ یا فقط دانلود و اجراش کردی ؟[/QUOTE]

میخوام باهاش مد ماشین و اینجور چیزا بسازم.نه رجیستر نکردم.همینجوری رفتم تو نرم افزار:d

آموزش فارسی که من تا الان ندیدم .خیلی شبیه 3Ds MAX هست . من خودم زمان german truck کار با zmodeler 2 رو با یه سری ویدیو از یوتیوب یکمی یاد گرفتم که عملا با نسخه 3 هیچ فرقی نداره . میخوای چیکار کنی بگو شاید بتونم راهنماییت کنم .
zmod3 رو رجیستر کردی ؟ یا فقط دانلود و اجراش کردی ؟

میخوام باهاش مد ماشین و اینجور چیزا بسازم.نه رجیستر نکردم.همینجوری رفتم تو نرم افزار:d

باید رجیسترش کنی تا تریال 15 روزه بتونی بگیری و تازه این شروع کاره باز باید شروع کنی به یاد گرفتنش . نحوه گرفتن تریال 15 روزه رو خودم تو یه فروم دیگه توضیح دادم برو اونجا رو هم یه نگاه بنداز : Euro Truck Simulator 2 - Page 439

منم دانلود کردم دارم بازی میکنم عجب حالی میده!!!
به نظر شما بهترین ماشینش کدومه؟!
من که اسکانیا برداشتم!:d

از نظر من بهترین ماشین اسکانیاست
بعد valiant(البته نمیدونم درست نوشتم یا نه!!)
بعد کامیون مان
ولی هیچی اسکانیا نمیشه,میخوره جاده رو

از نظر من بهترین ماشین اسکانیاست
بعد valiant(البته نمیدونم درست نوشتم یا نه!!)
بعد کامیون مان
ولی هیچی اسکانیا نمیشه,میخوره جاده رو

شما هم عشق اسکانیایی پس . منم از همون روز اولی که نصبش کردم تا به امروز کامیونم اسکانیاست یعنی یه چیزی حدود 2 ماه و هنوز که هنوزه کامیون دیگه ای نخریدم .
در ضمن اون valiant در اصل اسمش باید volvo باشه چون لایسنس نیست نوشتن valiant که البته اونجور که بوش میاد قراره اونم لایسنس بشه ، بنز هم لایسنس نیست بجای مرسدس نوشتن majestic ، در ضمن daf هم لایسنس نبود ولی تو پچ قبلی (1.2.5) لایسنس شد .
تو german truck و euro truck 1 که بجز MAN هیچکدوم لایسنس نبودن اسم ها خیلی جالب بود scania بود swift .
اینم کامیونم :

0i6dqugsjywwgnczv6q.jpg

شما هم عشق اسکانیایی پس . منم از همون روز اولی که نصبش کردم تا به امروز کامیونم اسکانیاست یعنی یه چیزی حدود 2 ماه و هنوز که هنوزه کامیون دیگه ای نخریدم .
در ضمن اون valiant در اصل اسمش باید volvo باشه چون لایسنس نیست نوشتن valiant که البته اونجور که بوش میاد قراره اونم لایسنس بشه ، بنز هم لایسنس نیست بجای مرسدس نوشتن majestic ، در ضمن daf هم لایسنس نبود ولی تو پچ قبلی (1.2.5) لایسنس شد .
تو german truck و euro truck 1 که بجز MAN هیچکدوم لایسنس نبودن اسم ها خیلی جالب بود scania بود swift .
اینم کامیونم :

0i6dqugsjywwgnczv6q.jpg

آره.تو یوروتراک1 من کلی با خودم درگیر بودم این ماشین اسکانیاست ولی چرا نوشته swift از چند نفر دیگه هم پرسیدم اونا هم گفتن شبیه اسکانیاست.آره درست میگی.عاشق ماشین اسکانیام.
یه بازی دراومده فقط برای ماشین اسکانیاست.پیشنهاد میدم بگیر خیلی باحاله.اینم لینکش

آخرین ویرایش:
ایول اینجا همه عشق اسکانیا بودند ما نمی دونستیم!:d
راستی با این مود اسپید ازبین رفتن محدودیت 90 گلیومتر هم حال میده ها!
من فقط ورژن اصلی را دارم چندتا پچ امده؟ اگه پچ هارو بریزیم مشکلی پیش نمیاد؟!
چندتا کامیون جدید لایسانس شدند؟
چی اضافه شده به بازی؟!!!
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم!:d

ایول اینجا همه عشق اسکانیا بودند ما نمی دونستیم!:d
راستی با این مود اسپید ازبین رفتن محدودیت 90 گلیومتر هم حال میده ها!
من فقط ورژن اصلی را دارم چندتا پچ امده؟ اگه پچ هارو بریزیم مشکلی پیش نمیاد؟!
چندتا کامیون جدید لایسانس شدند؟
چی اضافه شده به بازی؟!!!
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم!:d

تعداد پچ ها خیلی زیاد نیست.ولی از نظر من بهتر از همه 1.1.1 هستش.چون اکثر مد ها بهش میخوره.توی یوروتراک2 اسکانیا,رنو,مان ولی بنز و ولوو لایسنس شده نیست!!اسم بنز تو بازی majestic و اسم ولووvaliant ـه.

---------- نوشته در 01:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

یا خدا.بد بخت شدم.تا لول 15 رفتم.الان میگه دوباره باید کد اکتیو بدی!یادمم نیست کد اکیتوی که داده بودم چند بود!:((
دوستان اگه شما چند تا کد اکتیو دارین,میتونین بدین؟؟من تازه داشتم پیشرفت میکردم

اینم چندتا کد اکتیو:
۷KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
۷۳۶H4 – 47T51 – CQZ6F – TNAV4 – YVV4Q
3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
YR9YD-9CNV4-62KZT-04J2R-PTZ45
L4MND-CMNVE-CQLU8-ARW7F-DPK21
بسه یا بازم می خواهی؟!:d;)
راستی راهی نیست سریع یک کامیون خرید قستی وامی چیزی!!!

اینم چندتا کد اکتیو:
۷KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
۷۳۶H4 – 47T51 – CQZ6F – TNAV4 – YVV4Q
3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
YR9YD-9CNV4-62KZT-04J2R-PTZ45
L4MND-CMNVE-CQLU8-ARW7F-DPK21
بسه یا بازم می خواهی؟!:d;)
راستی راهی نیست سریع یک کامیون خرید قستی وامی چیزی!!!

آره هست از بانک وام بگیر

ولی زیاد سنگین وام نگیر !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or