Escape For Victory بازی مستقل من

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
به نام خدا​

سلام به تمام عزیزان بازیسنتر

دوستان از همین اولش بگم که منتظر یه بازی بزرگ و پرگرافیک و فلان نباشید, این بازی یه بازی کوچیک هستش که تقریبا 1 سالی میشه دارم به تنهایی روش کار میکنم.
پس اگه بازی گرافیک دار و جذاب میخواید لطفا تاپیک رو ترک کنید و نظرات عجیب غریب ندید که این چیه و فلان ! (اینم در نظر داشته باشید که من تنهام و یه بچه دبیرستانی بیشتر
هم نیستم
پس سطح توقعتون رو بیارید پایین)

این بازی در مورد کهکشانی به اسم PIPI هستش که ساکنینش کبوترها هستن. بازی در مورد یکی از کبوترهای این سیاره به اسم MIMO هستش که درگیر ماجراهایی
در طول بازی میشه. (بعدا بیشتر در مورد داستانش توضیح میدم.)

بازی از 5 اپیزود تشکیل میشه که هر اپیزود 3 مرحله داره و سرجمع بازی 15 مرحله هستش. گیمر در ابتدا فقط میتونه بازی رو روی درجه سختی NORMAL شروع کنه و
اگر بازی رو تموم کنه درجه سختی HARD باز میشه و اگه HARD رو هم تموم کنه دوتا مرحله جدید باز میشه. (حالت هارد با یه سری تغییرات جدید خودنمایی میکنه.)

طول تقریبی گیم پلی بازی هم چیزی بین 1:30 تا 2 ساعته. (البته مهارت بازیباز هم در به اتمام رساندن سریعتر بازی بی تاثیر نیست ولی خیالتون راحت کسی زیر 1:30 نمیتونه تمومش کنه!)

هنوز برای چگونگی انتشار بازی تصمیم نگرفتم و در بین پلت فرم های بازی هم PC قطعیه و به احتمال زیاد برای android,ios و mac هم منتشر میشه.

اسم استودیو من که زیر زمین خونمونه (!:d) Rainy Dreams هستش. ساخت بازی هم تقریبا %70 پیش رفته و فعلا جای کار داره.

اینجا هم اولین تیزر بازی رو براتون میذارم که ببینید:

لینک

از دوستان عزیز هم عذر خواهی میکنم اگه تیزر حرفه ای نیست, بالاخره اولین تجربه بازیسازی من هستش.
آهنگ تیزر برای debut تیزر کرایسیس 3 هستش. (گفتم فکرتون زیاد مشغول نشه ! متاسفانه هنوز نتونستم یه آهنگساز خوب برای بازی پیدا کنم!)

آپدیت:

خب دوستان بعد از چن روز برگشتم با کمی اطلاعات و یه تریلر از گیم پلی بازی.

شخصیت بازی با استفاده از چهار جهت اصلی (بالا, پایین, چپ, راست) کنترل میشه. شما باید تو هر مرحله امتیاز لازم رو بدست بیارید تا مرحله بعد باز بشه.

تو بازی سه تا شخصیت حضور دارن: MIMO(شخصیت اصلی) , DODO (قرمز) , (سبز) DIDI

نحوه بردن در بازی: 1. حداقل امتیاز لازم رو کسب کنید
2. زودتر از DIDI به خط پایان برسید

نحوه باختن در بازی: 1. DODO از شما بدش میاد و میخواد شما رو بکشه, بخاطر همین تو مراحل شما رو دنبال میکنه که نابودتون کنه.
2. اگه DIDI زودتر از شما به خط پایان برسه نابود میشید
3. تو هر کدوم از مراحل دو تا نوار قرمز رنگ بالا و پایین مرحله ها وجود داره که اگه هر کدوم از سه شخصیت بش برخورد کنن منفجر میشن.
4. اگه HEALTH گیمر به صفر برسه.

لینک دانلود تریلر گیم پلی

از دوستان عزیز هم تقاضا دارم که اگه نظر یا پیشنهادی دارن با من در میون بذارن, حتما استقبال میکنم.

ممنون

آخرین ویرایش:

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,089
بابا جانه مادری ول کنید این گیم میکر مزخرفو اگه شما اون 1 سال وقتو میزاشتی یه بازی میساختی با unity 3rd که 1 مرحله هم نمیشد سگ شرف داشت به بازی سازی با گیم میکر :|
بازی خوب بود ولی کلن تو دمو 2 تا تیکه از بازی معلوم بود یه چند تا عکس بیشتر بزار:-?
و اینکه از گیم میکر ادم انتظار بیشتر از این نداره ولی کلن خوب بود برای اولین بازی/:)/:)/:)/:)/:)/:)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
بابا جانه مادری ول کنید این گیم میکر مزخرفو اگه شما اون 1 سال وقتو میزاشتی یه بازی میساختی با unity 3rd که 1 مرحله هم نمیشد سگ شرف داشت به بازی سازی با گیم میکر
بازی خوب بود ولی کلن تو دمو 2 تا تیکه از بازی معلوم بود یه چند تا عکس بیشتر بزار
و اینکه از گیم میکر ادم انتظار بیشتر از این نداره ولی کلن خوب بود برای اولین بازی

ممنون دوست عزیز بابت نظرت

والا تو ایران محدودیتا خیلی زیادتر از اون چیزیه که همه فکر میکنن, متاسفانه حامی مالی هم که اصن وجود نداره ! در نتیجه باید از جیب شخص سازنده هزینه بشه که خیلی بده. برای ساخت این بازی هم کلی
هزینه شده که مطمئنا اگه با unity ساخته میشد هزینش به توان 2 می رسید و اون وقت دیگه هزینش جور نمیشد و کلا پروژه متوقف میشد. همین سعید و تیمش که دارن با unity کار میکنن هزینه ساخت
بازیشون واقعا کمرشکنه با این که تیمی کار میکنن دیگه چه برسه به من که مستقل راهم رو ادامه میدم.

فرشاد هیچی تو این دمو معلوم نبود ، فقط چندتا عکس بود
از خود بازی فیلم بگیر یزار

دارم روش کار میکنم, چن روز دیگه یه تریلر خوب از گیم پلی بازی میذارم
ممنون

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,089
ممنون دوست عزیز بابت نظرت

والا تو ایران محدودیتا خیلی زیادتر از اون چیزیه که همه فکر میکنن, متاسفانه حامی مالی هم که اصن وجود نداره ! در نتیجه باید از جیب شخص سازنده هزینه بشه که خیلی بده. برای ساخت این بازی هم کلی
هزینه شده که مطمئنا اگه با unity ساخته میشد هزینش به توان 2 می رسید و اون وقت دیگه هزینش جور نمیشد و کلا پروژه متوقف میشد. همین سعید و تیمش که دارن با unity کار میکنن هزینه ساخت
بازیشون واقعا کمرشکنه با این که تیمی کار میکنن دیگه چه برسه به من که مستقل راهم رو ادامه میدم.

چه خرجی؟ اگر از نظر نرمافزاره که کرکش هست تازه تو ایران بازی سازی خیلی خرجش کمه پول نرمافزار که نمیدیم اگه خرح از نظر انتشاره که انتشار بازی تو ایران بدرد نمیخورخه
خوش بختانه تازگی استیم یه امکان جدید گزاشته که میشه بازیتو بزاری تو استیم به نام greenlight
اگه بازیت indie باشه 1 تا 3 $ قیمت میزاری برا خریدش اگه 2d platform باشه 3 تا 15$ اگه دیگه گرافییکش خیلی بالا باشه و اینا {که دیگه اینا کاره شرکته} از 15 تا 30$

الان تو منظورت از خرج کمر شکن چی بود؟

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
عزیزم وقتیکه میخوای یه بازی بسازی و همینجوری تو ایران منتشرش کنی اون مشکلی نیست و شما درست میگی (هزینش فقط وقتیکه پای ساختن بازی میذاری)
ولی وقتیکه میخوای در عرصه جهانی یا همین مثالی که خودتون زدید سیستم استیم (greenlight) منتشرش کنی دیگه باید بری تو کار خرید لایسنس برنامه ها که من اون موقع 85 تومن پول دادم.(GameMaker 8.1)
(که این هیچی نیست) ولی دو سه هفته دیگه باید یه نسخه مستر بگیرم که 500 دلار پولشه (خودت حساب کن با دلار 4 تومنی چن میشه, البته اگه تا اون موقع نشه 10 تومن !)
و اینکه باید نرم افزار ساخت موزیک هم بخرم که فعلا تو نخ قیمت اون نیستم !
همه اینها هم زمانی اتفاق می افته که هیچ حامی مالی ندارم و تمامش رو از جیب خودم باید بدم که یکم سخته, با اینکه منبع درآمدی ندارم.

ممنون

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,089
بابا اخه چه کاریه این همه کرک هست تازه استیم پول نمیخاد فقط پرئژتو با چند تا عکس بدی تمامه
بعد برو گوگل سرچ کن نرمافزار اهنگ ساز یا موزیک ساز یا.... برات 5000 تا میاره
یه کم فکر کنید همین الان گیم میکر پرو من دارم براش 1 تومان هم ندادم

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 AM ارسال شده بود ----------

اینم لینک موزیک ساز
پس الان بازی سازی تو ایران هیچ خرجی نداره
دانلود MAGIX Music Maker 2013 Premium v19.1.0.36 - نرم افزار آهنگ سازی حرفه ای
یعنی این نرمافزار خیلی چیزه باخالیه همه چیز داره راخت میشه اهنگ ساخت برا صدا گزاری بر روی شخصیت هات هم یه هدفون بگیر بد یه نرمافزار تغیر صدا دانلود کن بعد برا میلیون تا شخصیت صدا بزار چه زن چه مرد چه بچه
خودت سرزچ کنی خیلی زیاد تر از اینا میاره

---------- نوشته در 11:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 AM ارسال شده بود ----------

اینم گیم میکر پرو
http://dl.ravok.ir/download/دانلود-نرم-افزار-حرفه-ای-ساخت-بازی-های-سه-بعدی-game-maker-8.0-pro
کرکشو میریزی و میشه گیم میکر پرو :d

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
بابا اخه چه کاریه این همه کرک هست تازه استیم پول نمیخاد فقط پرئژتو با چند تا عکس بدی تمامه
بعد برو گوگل سرچ کن نرمافزار اهنگ ساز یا موزیک ساز یا.... برات 5000 تا میاره
یه کم فکر کنید همین الان گیم میکر پرو من دارم براش 1 تومان هم ندادم

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 AM ارسال شده بود ----------

اینم لینک موزیک ساز
پس الان بازی سازی تو ایران هیچ خرجی نداره
دانلود MAGIX Music Maker 2013 Premium v19.1.0.36 - نرم افزار آهنگ سازی حرفه ای
یعنی این نرمافزار خیلی چیزه باخالیه همه چیز داره راخت میشه اهنگ ساخت برا صدا گزاری بر روی شخصیت هات هم یه هدفون بگیر بد یه نرمافزار تغیر صدا دانلود کن بعد برا میلیون تا شخصیت صدا بزار چه زن چه مرد چه بچه
خودت سرزچ کنی خیلی زیاد تر از اینا میاره

---------- نوشته در 11:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 AM ارسال شده بود ----------

اینم گیم میکر پرو
http://dl.ravok.ir/download/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-game-maker-8.0-pro
کرکشو میریزی و میشه گیم میکر پرو :d

فکر کنم شما اصن در جریان نیستی ...;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر